18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym jest chrzest ?

mu...........pa • 2011-05-30, 19:58
Opowieść refleksyjna


kermicik

2011-06-05, 16:43
Co to za pedofil?! Nie potrafiący się wypowiedzieć w języku ojczystym... yyy tak na marginesie to cholernie nudny filmik, od dziecka neo dla dzieci neo....

Pan Fasola

2011-06-05, 22:04
O taki typowy ateista.

spirito

2011-06-06, 00:14
Golona886 napisał/a:

quote



jak czytam Twoje pie**olenie to mam wrazenie ze sam jestes metafora.

zieja

2011-06-06, 10:19
Kuzwa zeby wyglaszac takie teorie trzeba miec chociaz jakies pojecie na temat, cala sprawa z Adamem i Ewa to sa wierzenia chrzescijan nie tylko katoli. Co do chrzestu to jest to przyjecie "do siebie" Jezusa a nie zmycie grzechu pierworodnego (za ktory defakto miedzy innymi Jezus umarl na krzyzu), to katole wymyslili zeby dzieci chrzcic , chrzescijanie ( protestanci, anglikanie itp) wierza w to ze trzeba swiadomie przyjac jezusa a zadne dziecko nie jest w stanie tego zrobic. A reszty bzdur nie chce mi sie komentowac . A i zeby nie bylo jestem niewierzacy , tyle zeby miec argumenty warto troszke poczytac na ten teamat a nie czerpac wiedze z bravo i z radia maryja.

Elrendir

2011-06-07, 18:03
Z reguły swojej własnej w dysputy religijne się nie mieszam, chyba, że chodzi o kolejne wyłudzenia kasy i ziemi przez czarne szaty. Tutaj pośmialiśmy się, pogadaliśmy, ale prawda jest taka, że przeciętny ateista ma większą wiedzę teologiczną niż niejeden "wiedzący wierzący". Do ateizmu wbrew pozorom trzeba się przygotować, bo inaczej zakłamana, "niewierząca" dupa jesteś a nie ateista.