18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy tak naprawdę wiemy co to słowo znaczy?

argoria • 2014-11-13, 17:58
Do palenia tęczy homofobiczni narodowościowcy pierwsi, ale miny by im zrzedły, gdyby wiedzieli co tak naprawdę oznacza słowo homofobia. Ekspert na koncu wyjasnia. Polecam, zwłaszcza wszystkim homofobom.

cholonek

2014-11-13, 18:02
Uff... dzięki za film! Dzięki niemu dowiedziałem, że nie jestem homofobem. Nie mam lęków przed pedałami. Po prostu ich nie lubię. :D

marcinc53

2014-11-13, 18:04
Homofobia to lęk przed tour de france. I nie nazywajcie tych łysych cwe*i narodowcami bo ch*ja mają z nimi wspólnego.

BYNIO123

2014-11-13, 18:11
to se k***a wymyśliły pedałki fobie hehe

rozkurw

2014-11-13, 19:13
Co to k***a za głąby są?

Ptoon

2014-11-13, 19:30
pie**olona lewacka nowomowa. Proponuję, żeby na członków PO i ich lemingowy elektorat mówić pisofoby. Zamiast określać kogoś dumnie ateistą, powinno się mówić chrześcijanofob albo religiofob. Bycie za aborcją powinno się nazywać życiofobią, a JP na 100% i hwdp policjofobią.

Luqas95

2014-11-13, 19:51
@up Aborcjofill
a przeciwienstwo homofobi ku*asofilia

k***a jak ja nie nawidzę psychologów gówno wiedza a pie**olą jakby byli alfą i omega i to k***a na wszystko co tam ktoś powie , nieważne czy to ma sens


Psychologist should go to mars

Bociek

2014-11-13, 19:57
up, to bardziej już ku*asofagiagia by pasowała

Tassadar

2014-11-13, 20:20
Homofobia - strach przed moralną degrengoladą, lęk przed aberracją naturalnej seksualności wykonywanej przez inne osoby, naturalny mechanizm zdecydowanej większość populacji który wywołuje obrzydzenie w momencie obserwacji dokonywania wszelkich aktów przez osoby o homoseksualnej orientacji seksualnej.

Vaa

2014-11-13, 20:38
Hmmm ja np. brzydzę się pająków, no po prostu mnie odrzucają strasznie i rzygać mi się chce jak je widzę... Czyli to też nie fobia prawda? To znaczy, że homofobem także nie jestem :D

kolens88

2014-11-13, 20:41
nie jestem homofobem, raczej homosceptykiem

Cloud90

2014-11-13, 20:41
Kto to słowo (wraz z "homoseksualny", zrozumiałbym "monoseksualny" ale nie "homo") w ogóle wymyślił i nadał mu takie znaczenie? Ja rozumiem że łacina jest językiem wymarłym i dla niektórych może być ciężko rozumieć znaczenia takich słów jak "homo" (człowiek) i "phobia" (strach).
Homofobia mogła by być używana przy nerwicy społecznej (i miałoby to większy sens niż obecna definicja tego słowa) ale nie, do k***y nędzy, przy byciu obrzydzonym samą myślą o pedałach i niechęci do tego spaczonego odpadku ludzkości.

Aqualinespirit

2014-11-13, 21:18
Ja nie jestem homofobem. Ja jestem po prostu antypedał.

eligurf

2014-11-13, 22:34
Nie zazdroszczę homofobom. Większość życia spędzają na rozmyślaniu o tym jak jeden facet r*cha drugiego w dupę itp. Nie macie nic innego do roboty. Bo mnie to nie jest w stanie obrzydzać z jednego powodu, mam ciekawsze tematy do rozmyślań i bardziej absorbujące zajęcia niż dywagacje na temat osranych fiutów dwóch facetów. Nawet jak czasami przemknie zbliżona myśl to na pewno sobie tego nie wyobrażam. No ale większość ludzi żyje życiem innych bo ich jest tak ch*jowe, że lepsze rozmyślania o r*chających się facetach niż ich samych zasrana egzystencja.

Pietia82

2014-11-13, 22:38
Wietrzę podstęp - blondyna to tranzol?