18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy tak naprawdę wiemy co to słowo znaczy?

argoria • 2014-11-13, 17:58
Do palenia tęczy homofobiczni narodowościowcy pierwsi, ale miny by im zrzedły, gdyby wiedzieli co tak naprawdę oznacza słowo homofobia. Ekspert na koncu wyjasnia. Polecam, zwłaszcza wszystkim homofobom.

toranaga7

2014-11-14, 10:11
A nie lepiej zająć się sobą i nie wpie**alać się w czyjeś życie prywatne?

szpajder

2014-11-14, 10:40
toranaga7 napisał/a:

A nie lepiej zająć się sobą i nie wpie**alać się w czyjeś życie prywatne?

Dobrze piszesz, ale powiedz to pedałom - heteroseksualiści nie robią parad.

km...........21

2014-11-14, 10:42
w takim razie homofobia jest dobra i naturalna

franfofon

2014-11-14, 18:34
a jak bedzie strach przed głupotą?

braveryon

2014-11-15, 10:19
Homofobia nie istnieje!
„Jak to tak? Cóż za farmazony waść prawisz?!” Zapytacie. Pozwólcie więc, że zajmę się etymologią słowa:
Otóż „homofobia” wg nazwy jest fobią. Jak na razie wszystko się zgadza, co nie? Ale przejdźmy do oficjalnej definicji słowa „homofobia”: "Homofobia – silna niechęć, nieufność, nienawiść, wrogość lub dyskryminacja homoseksualizmu lub homoseksualistów, definiowane także jako "irracjonalny strach, awersja lub dyskryminacja ich."
I tu pojawia się pierwszy zgrzyt. Oto definicja słowa „fobia”: Fobia - zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie.
Nie ma tu lęku, wrogości ani nienawiści. Jest tylko paniczny strach. Skąd wiem? Sam mam dwie fobie. Ba… ludzie z fobią są zazwyczaj ŚWIADOMI, że ich strach jest bezsensowny. Natomiast ludzie określani „homofobami” nie boją się homoseksualistów. Oni się ich brzydzą. Czują do nich odrazę. A oto definicja innego słowa: „wstręt - silna emocja, wyrażająca niechęć, odrazę do czegoś, kogoś, jakiejś sytuacji.” Jak widać przyrostek „-wstręt” bardziej pasuje niż przyrostek „-fobia” z samej definicji w tym wyrazie. Więc to nie jest „homofobia” a „homowstręt”. Ale co to zmienia? Otóż fobie to choroby i trzeba je leczyć. I tą zagrywką homoseksualiści wmawiają chorobę osobom zdrowym na tle seksualnym…
Ot, czysta hipokryzja bandy pedałów.

SzeR

2014-11-16, 01:34
Fobia to strach przed czymś. Ja się ich k***a nie boję ja ich nie nawidze. Nie jestem homofobem.

Luqas95

2014-11-19, 00:34
miseohomia
idiotycznie to brzmi poprawcie