18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy przyjmuje Pan ksiedza po koledzie?

szeryfosw • 2015-01-30, 13:48
Dobrze prawi! Polać mu :wodka:


ke...........71

2015-01-30, 13:52
Wielkie piwko dla dziadka! :)

Kickarse

2015-01-30, 13:53
Jeszcze parę lat temu bym się śmiał, teraz mnie to przeraża. Ludzie depczą po swojej własnej kulturze i jeszcze się z tego k***a cieszą...

ademicus

2015-01-30, 13:58
Pewnie dziadek żałuje że księdzem nie został......

gabrychchch

2015-01-30, 14:00
po czym dziadek wrócił do domu, otworzył piwnicę i zr*chał wnuczkę

Leet

2015-01-30, 14:18
Kickarse napisał/a:

Jeszcze parę lat temu bym się śmiał, teraz mnie to przeraża. Ludzie depczą po swojej własnej kulturze i jeszcze się z tego k***a cieszą...


że po czym depczą?

Autor

2015-01-30, 14:19
Dziś jest trendy mówić, że każdy ksiądz to pedofil. Jakie to k***a nowoczesne :facepalm2:

miskolargol

2015-01-30, 14:26
Kickarse napisał/a:

Jeszcze parę lat temu bym się śmiał, teraz mnie to przeraża. Ludzie depczą po swojej własnej kulturze i jeszcze się z tego k***a cieszą...



pedofila i wyludzanie kasy to nasza kultura?chyba twojej starej!

thewhitestar

2015-01-30, 14:27
Autor napisał/a:

Dziś jest trendy mówić, że każdy ksiądz to pedofil. Jakie to k***a nowoczesne :facepalm2:


Jakby sami księża ciężko na swoją opinię nie pracowali, to by nikt tak nie mówił.

sorra18

2015-01-30, 14:43
Jakby media chcialy przedstawiac ich dobrym swietle to byscie ich kochali. Ja mam w to wyj***ne, depczcie ile chcecie po instytucji. Ale szanujcie wiare bo jest o niebo lepsza niz islam ktory chce wziasc szturmem europe i jakos media o ich pedofili milcza (dodatkowo u nich norma to 13 lat). Zydzi dzieki mediom zawyzaja co roku liczbe ofiar holokaustu drastycznie inne kraje sie biela i wypatrzaja historie. Wiec oduczcie sie jebac po wszystkim co Polskie(nie o klechah tu mowa), bo i tak mamy przej***ne.

Autor

2015-01-30, 14:47
@thewihitestar
Zapracowali fakt, ale wszyscy? No nie, już to kiedyś pisałem. Chore pojeby najczęściej "przebierają" się w sutannę bo tak najłatwiej dotrzeć do dzieci.

danilo

2015-01-30, 14:47
Polacy mieli swoich bogów, Peruna, Światowita itd. Ale mafia watykańska nas najechała i zniewala od ponad tysiąca lat. Świat wolny od wszelkich religii, to byłby raj....

lapps

2015-01-30, 14:50
thewhitestar napisał/a:


Jakby sami księża ciężko na swoją opinię nie pracowali, to by nikt tak nie mówił.



na ich opinie pracowaly sluzba bezpieczenstwa i glowne media propagandowe tego kraju od 45 roku... 70 lat wystarczylo zeby wytresowac pokolenie kompletnych matolow bez krztyny tozsamosci narodowej dajacego sie dymac na ponad 70% swoich zarobkow, a zwalajago to wszystko na kosciol, ktory zabiera im z tego 0,1% idacy na oswiate i ochrone zabytkow :facepalm:

@danilo

kolejny k***a :facepalm: wtedy nie bylo Polski tylko plemiona slowianskie Polska ZAWSZE byla chrzescijanska od momentu powstania