18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Polacy wyjdą na ulice?

Brutal90 • 2018-12-08, 09:51
Rozmowa czy będzie w najbliższym czasie jak we Francji w związku z ,,żółtymi kamizelkami''.Myślę,że w miarę na czasie.Bez podtekstów,bez żartów,zwykły wywiad zwykłych ludzi :)



Br...........ar

2018-12-08, 09:59
pani z 1:00 tępe k***isko na emeryturze która ma za męża komucha co nakradł się za czasów PRL, jak to mawiacie życzę jej nadżerki w pochwie

maarrs

2018-12-08, 10:18
Nie obchodzi mnie to.

freaky

2018-12-08, 10:24
Tylko czekałem aż kodziaże podchwycą temat i wyjdą na ulice z jakichś debilnych powodów. Oczywiście nie spontanicznie, tylko inspirowani przez odpowiednie gęby, zresztą te co zwykle...

Hose88

2018-12-08, 10:34
Zlikwidowane ubóstwo, dzieci nie są głodne w szkołach? Czy ta stara raszpla ogląda coś poza TVN i Państwową tubą propagandową?! Idź do szkoły stara torbo i zobacz przestrzał między dzieciakami, pogadaj z nauczycielami o dzieciach z "ciężkich" rodzin. k***a, premier kłamca, w żywe oczy pie**oli swoje farmazony. p*zduś i goguś, oderwany od rzeczywistości, jak cała ta banda dupowłazów i kretynów w sejmach i senatach.

Jak dojdzie u nas do wyjścia na ulicę i policja nie okaże się k***ami sprzedajnymi za "michę ryżu" ku chwale idiotów z wiejskiej, to tamci będą nogami szybciej przebierać, niż Usain Bolt na Olimpiadzie, w stronę zachodniej granicy (a część na wschodnią, bo jak wiemy mamy i k***y sprzedajne z zachodu i wschodu w rządzie, tylko idioci się między sobą sprzeczają kto jest lepszy. NIKT k***A! Polski rząd, Polski premier, Polski prezydent byłby najlepszy). Żar pochodni i gniew Polaków nie ugaśnie dopóki nie zawiśnie ostatni klakier w danym mieście.

Problemem u nas jest to, że nie ma nikogo kto pokierowałby tym gniewem i wk***ieniem tak, żeby osiągnąć jakiś rzeczywisty sukces, bo jak narazie jest tak, że najpierw strajkują pielęgniarki, potem górnicy, medycy, nauczyciele itd. a to powinna cała tłuszcza ruszyć, zebrać się i zgromadzić tam pod przywództwem jakiegoś autorytetu, który będzie chciał dobrze i nie będzie na usługach żadnej korpo czy banku. Jednak ciężko to zorganizować, bo wpływy obcych państw skutecznie pożarły nas między sobą. Stworzyli podziały między nami, co skutecznie hamuje wybuch takiej rewolucji u nas. No i są też tacy ludzie jeszcze, jak ta babka z 1 minuty, co za komuny się dorobiła na krzywdzie i pracy uczciwych i teraz jej dobrze, więc ona pie**oli przyszłość naszego narodu, młodszych pokoleń, bo jej ojczyzna to Rosja, albo ch*j wie co, a tu durni Polacy fundują emeryturkę, dodatki i ch*je muje dzikie węże.

Ale i u nas dojdzie do tego, prędzej czy później znajdzie się ktoś z zdolnościami oratorskimi, silnym charakterem za którym pójdą rodacy, ktoś z kręgosłupem moralnym, kto miał dość życia pod butem wszy z wiejskiej i poderwie wszystkie grupy społeczne. Wtedy będzie ciekawie...

martinkane

2018-12-08, 10:37
Parchy zlikwidowały większość zakładów pracy a resztę wykupili za grosze. A żebyśmy ich nie powywieszali na latarniach to otwarli granice i z Polski wyjechało ponad 3 miliony ludzi a probanderowscy politycy z Pisu w to miejsce wpuścili 3 miliony potomków bandery.Nie ma komu walczyć o godność. POmioty wpuściliby na dodatek 500 000 inżynierów i doktorów z Afryki.No ale wszystko jeszcze przed nami.

enriqe69

2018-12-08, 11:15
z Prąd to proszę kopaczowej podziękować

crossdressphyxia

2018-12-08, 11:38
Jako iż jest to temat traktujący o polityce której nie lubię, bo jest tematem do rozmowy bardzo konfliktowym, a chciałbym się wypowiedzieć, to opowiem pewną historyjkę, która mi się przypomniała dziś rano.

Jak byłem mały i chodziłem do szkoły podstawowej i miałem tak z 9 lat, to był tam taki Paweł, którego nikt nie lubił, ja tak samo, bo ogólnie był niekoleżeński i miał bogatych rodziców, przez co szpanował wszystkim jak może i strasznie się wywyższał nad rówieśnikami, za co często dostawał bęcki. Ode mnie akuratnie nie, bo byłem z tych spokojniejszych, ale czasem go zwyzywałem jak mnie zdenerwował. I pamiętam, że zawsze miałem takie marzenie wtedy, że wstaję rano i idę się wysikać, a tam z muszli klozetowej wystaje jego głupi łeb. i wtedy sobie wyobrażałem, że siadam na tej muszli klozetowej i zaczynam sikać mu na ten ryj. On zaczyna się pieklić i rzucać przekleństwa, bo z reguły był taki krzykliwy mały niski i rozdarty, ale poziom moczu zaczyna się podnosić. Po czym stawiam mu dwójkę na tym jego blond łepku. Kał włazi mu za te zasrane okulary, on rzuca obelgami, ale kał miesza się z moczem i zaczyna wlewać mu się do ust, przez co niedługo zaczyna robić takie "gul gul gul brfllllll" po czym z obrzydzenia wymiotuje, a ja zostawiam jego łeb w tym kiblu upaćkany wszelakimi ekskrementami, zamykam klapę od ubikacji i nie spłukuję, po czym idę do szkoły. Teraz już tak nie myślę, ale z tego co wiem, to Pawła do tej pory nikt nie lubi.

pawbat86

2018-12-08, 12:04
Widać jak jest dobrze od 1:00 jak jakaś kobita z dzieckiem na ręku żebrze

ag...........th

2018-12-08, 12:07
@Rebeliant_ZPF uważaj żebyś w pierdlu nie skończył zanim wyjdziesz na ulice, jak ci smutnych panów na chatę naślą przed 6 rano za takie uzewnętrznianie się na necie. No chyba że opcja bez czarnego prochu również da ci poczucie spełnienia patriotycznego obowiązku i osobistą satysfakcję z mieszkania na koszt systemu za kratami do końca życia.

Ronoaro

2018-12-08, 12:46
Od polskiego "narzekactwa" i "bóldupienie" o tym jak ciężko do ulicznej rewolty jest w ch*j daleko. Polacy jeszcze pamiętają ch*jnie komunizmu i są przyzwyczajani do ciężkiej pracy(chociaż do tego to tylko zagranicą), dlatego choć w dalszym ciągu są w tyle Europy to widzą, że powoli- mimo wszystko- się bogacą. Że wolno, a jak sobie wyobrażacie dorównania EUropie Zachodniej w dwie dekady, kiedy pół wieku pompowali w nas komunizm?

lewanmich1

2018-12-08, 13:30
Tak dla poszerzenia wiedzy tych wszystkich, którym marzy się wyprowadzanie ludzi na ulicę. Otóż wyprowadzić ludzi na ulicę jest bardzo łatwo. Manipulowanie emocjami tłumu jest banalnie proste. Ale zabranie tych ludzi z ulicy już proste nie jest, a bywa, że wręcz niemożliwe.

nwonigers

2018-12-08, 14:00
up. przesadzasz. Polskie spoleczenstwo to nie murzynowo z useej. prawda jest taka ze kto mogl ten wyjechal za granice. ci co zostali to starzy ludzie ktorzy maja wszystko w dupie i mowie ze jest zajebiscie bo pamietaja komune, mlodzi patologiczni zyjacy na koszt panstwa, ktorym nawet dobrze i jakas tam 1/4 mlodych uczacych sie czy pracujacych, ktorzy po prostu staraja sie w tym zajebistym kraju po prostu godnie zyc(tak przynajmniej pewnie mysla) Gdzie tu jest szansa na to zeby taki narod, ktory jest podzielony jak sk***ysyn sie wzial w kupe. jakby spytac ludzi na ulicy czy jest im dobrze. wiekszosc powiedzialaby ze nie ale boja sie stracic to co maja. wola zycie niewolnika, niz o cos powalczyc i sie im nie dziwie bo przez 20-30 lat wpajano im niewolniczy system, w przypadku starszych ludzie wiadomo niewolnictwo wpajano im dluzej. z niewolnika, ktory ma nadzieje na lepsze jutro zawsze jest pozytke, musialoby byc na prawde zle zeby sie cos ruszylo. w stylu koniec socjalu dla patologii plus rownolegly upadek zusu przez co ludzie nie dostawaliby rent emerytur. do tego obecnie pracujacy tez nie mieliby na nie szans + rownolegle podniesione podatki;d wtedy k***a bylaby szansa. To jest oczywiscie niemozliwe zeby zus upadl. dojebia nam podatki takie ze sie utrzymaja. a to od wody deszczowki(juz jest chyba) a to od powietrza, a to za niedlugo wymysla ze od lisci trawy czy nawet yetii. takze panstwo nie upadnie, bo niewolnik przyjmie podatek do placenia bez mrugniecia.( wyj***ne w intepunkcje nie chce mi sie pisac pieknego eseja, to tylko zbior moich mysli na ten temat jesli kogos to drazni to niech wypie**ala i nie czyta. tak nie mam matury nie chodizlem do podstawowki i nie wiem co to slownik.)

traf

2018-12-08, 17:07
u nas dobrze wytresowany naród,żadna siła ani jakiekolwiek podwyżki nie ociągną od telewizorów bądz komputerów :) według mnie to dobra cecha bo nie ma żadnych zmian a ja świetnie sobie żyję :)

latino_lover

2018-12-10, 12:19
No i co by zrobili jakby wyszli? Okazałoby się jeszcze, że co drugi co wyszedł to patus i beneficjent socjalu więc przeciwko czemu mieliby protestować? :D