18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy nowe auto jest nowe?

valdziu • 2015-11-01, 20:57

Nowe auto nie jest hermetycznie zapakowane w blister i nim trafi w ręce klienta wiele może się zdarzyć...

tomity

2015-11-01, 21:32
w pewnym mieście w Polsce jest nawet zakład naprawy szkód lawetowych znanej 3 literowej marki :P co do zapakowane w blister :P to się nie zgodzę audi jeździ w pokrowcach a np. lambo w skrzyniach na lawetach wiec jednak są pakowane auta

CichaWoda

2015-11-01, 21:58
po co dawać na taki portal taki film jak tu conajwyżej na deskorolkach wszyscy jeżdżą

Nietzsche

2015-11-01, 22:04
Nie oglądać. Koleś siedzi w oczekiwaniu na lawetę w bagażniku Renault Megane i pie**oląc 3 po 3 daje między wierszami do zrozumienia że chciałby mieć lepsze auto niż królowa lawet z p*zdą w logo, ale go nie stać.

rojson95

2015-11-01, 22:56
Nietzsche napisał/a:

Nie oglądać. Koleś siedzi w oczekiwaniu na lawetę w bagażniku Renault Megane i pie**oląc 3 po 3 daje między wierszami do zrozumienia że chciałby mieć lepsze auto niż królowa lawet z p*zdą w logo, ale go nie stać.


Ale ty pie**olisz, czy chociaż obejrzałeś inny jego film, czy dajesz tą opinię tylko po tym filmie. Facet dobrze gada i wiele jego rad może przydać się w życiu w sprawie samochodów i innych spraw z nim związanych.

tomity

2015-11-01, 23:14
hehe o czym ty mówisz :P jemu się nie przyda Nietzsche ma 11lat narazie zbiera na rower :P

Campino7

2015-11-02, 00:30
CZEŚĆ! jak mnie to drażni....

an...........ad

2015-11-02, 00:33
Naprawdę ten film pasuje do portalu? :roll:

Recydywista

2015-11-02, 00:36
rojson95 napisał/a:


Ale ty pie**olisz, czy chociaż obejrzałeś inny jego film, czy dajesz tą opinię tylko po tym filmie. Facet dobrze gada i wiele jego rad może przydać się w życiu w sprawie samochodów i innych spraw z nim związanych.




a komentujemy tu ten film czy cala jego j***ną wątłą twórczość?

James.B

2015-11-02, 01:08
pie**oli i pie**oli !!!! k***a

valdziu

2015-11-02, 09:16
Nietzsche napisał/a:

Nie oglądać. Koleś siedzi w oczekiwaniu na lawetę w bagażniku Renault Megane i pie**oląc 3 po 3 daje między wierszami do zrozumienia że chciałby mieć lepsze auto niż królowa lawet z p*zdą w logo, ale go nie stać.



Nie czekam na lawetę, ale masz rację wymieniam samochód, bo mi się właśnie leasing kończy :)

Bazoooka

2015-11-02, 09:45
co do mierników wiem że najtańsze gówno za 30zł z magnesikiem już potrafi zrobić ładny przesiew w komisach bo szpachlę wykryje bez problemu a można też go lepiej "wyskalować" stawiając kropkę markerem na tej ich skali dokąd trzyma na oryginalnym lakierze i wtedy można później poznać malowane auto ( ta ich skala nie nadaje się bo jest bardzo drobna i zlewa się przez co nie możliwe jest odczytanie ile pokazało a tak ciągniemy aż wyskoczy nasz znak jeśli się pokaże jest ok jak nie to można mieć podejrzenia bo niektóre marki mają trochę grubszy albo cieńszy lakier)

Nietzsche

2015-11-02, 11:11
tomity napisał/a:

hehe o czym ty mówisz :P jemu się nie przyda Nietzsche ma 11lat narazie zbiera na rower :P





valdziu napisał/a:



Nie czekam na lawetę, ale masz rację wymieniam samochód, bo mi się właśnie leasing kończy :)



Czyli jak sądziłem - nie stać Cię na własne auto i robisz za stróża auta wypożyczonego z banku.

Puste pie**olenie jak obietnice polityków.