18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Neymar jest gotowy na grę w Barcelonie?

Jerba • 2013-06-29, 00:16
Zdecydowanie tak! Zdobył już niezbędne umiejętności pozwalające na realizowanie taktyki Barcy.

~Vuko

2013-06-29, 00:31
Jest gotowy, bo "świetnie" symuluje :ok:

a tak na poważnie - na forum już to mówiłem że to p*zda, którą zmiotą wszyscy ;) dlatego nie poszedł do Anglii, tylko do Symulcelony - naukę symulowania ma z głowy + nie ma typowych zabijaków a la Vidic, Terry, Company, Fellaini, Koscielny, Vermaelen itd ;]

Neymar ma być brazylijską odpowiedzią na Messiego. Tylko że Messi jako tako jeszcze ma honor, żeby nie symulować jak Gejmar. Wiadome jest że Argentyna i Brazylia rywalizują w temacie gwiazd więc nic dziwnego że chcą wykreować kogoś w rodzaju Messiego (aczkolwiek wg. mnie Messi wcale taki fantastyczny nie jest).

Takie gwiazdy kochają ludzie którzy "fascynują się" futbolem z gazet, filmików, reportaży, artykułów bo tak ktoś napisał czy powiedział. Faktyczni fani futbolu mają jaja żeby swoje myśleć i swoje mówić ;]

Niestety zaczyna się robić szopka z tego sportu, aczkolwiek ostoją nadal pozostaje Anglia, gdzie mimo wielkiej kasy wcale nie odchodzą od "tradycji" twardej, pewnej, pięknej piłki, gdzie sędziowie są uczuleni na symulowanie, gdzie prędzej puszczą faul niż podyktują rzut wolny bo jakiś pedał się przewrócił ;]

Archilus

2013-06-29, 01:21
@up - Messi się po prostu zatrzymuje i rozkłada ręce i ma być karny.

Ja się pytam gdzie tacy piłkarze jak Ronaldo, Zidane, Figo, Del Piero, Maldini, Zanetti, czy Raul (jeszcze kilku do tej listy można by dopisać)?

@Edit - w lidze włoskiej też się nie symuluje (pojedyncze ekscesy się znajdą, ale w angielskiej Luiz też odj***ł ;] ). Inna sprawa, że sędziowanie w Serie A to jakiś cyrk (chociaż, w BPL można się przyczepić do Webba United :P )

kuba319

2013-06-29, 10:31
ahh! zacznie się zaraz dyskusją ekspertów

Pfciuki

2013-06-29, 10:47
Dokładnie, zaraz będzie:
- No jak ja grałem i mi korkiem stanął na nodze to chodzić potem nie mogłem przez cały tydzień
- on tam ręką i łokciem pracował
- widać wyraźnie że nadepnął mu na stope
- no przecież faul, przecież pierwsza reakcja jak ktoś na noge nadepnie to odskok do góry i w tył oraz złapanie sie za twarz, a potem turlanie się po ziemi i wycie z bólu
- w twarz go uderzył, a to przecież boli
Może piłkarzem nie jestem i nie umiem tak świetnie grać, ale jak mnie ktoś wypitoli to nie leże i nie płacze z bólu, nie robie nie potrzebnych przerw i nie gram na czas, od razu wstaje i lece dalej...
Jako mały dzieciak grałem często na betonowym boisku, bo nie było orlików. Przy upadku, a nawet raz wślizgu i zdarciu skóry z nogi nie leżałem i nie udawałem, a tutaj koleś upada na trawke, w ochraniaczach, stłucze się lekko i płaaaacz.
Niech przyjdzie jakiś ekspert i sie wypowie na temat świetnej gry nejmarka, brońcie "swojego" zawodnika. Potem przyjdą fani Barcelony i podarują mu wiele piw, bo przecież "swojej" drużyny i piłkarzy trzeba bronić, bo są najlepsi i grają twardy futbol, a Ci drudzy to brzydko faulują. Pomijam fakt, że 50% wielkich kibiców tej drużyny nawet nie wiedzialo kilka miesiecy temu kto to nejmar, meczy obejrzeli kilka, a może już niedługo bedą na swoim pierwszym meczu w życiu.

mateelv

2013-06-29, 11:01
@Cardioceras - zabijaki? Zapraszam do Serie A, sprawdź twardość tamtejszych defensyw

danielbudyn

2013-06-29, 11:05
Przypomniał mi się mops co biegać nie umie xd

SinceAge

2013-06-29, 11:06
zaczną sie hejty na Barcelone... zaraz CR zostanie wpleciony w to... czekam tylko na komenty:D heh. a tak serio to no symuluje. zero honoru... ale mlody jest. Krystyna tez w MU na poczatku symulowal na potęgę jednak wydoroślał i juz tego nie ma (przynajmniej ja nie widzialem symulki u niego dobre 2-3 sezony) mam nadzieje ze Neymar tez wydorośleje i zacznie po prostu grac bo talent ma ogromny. niech czaruje umiejetnosciami pilkarskimi a nie aktorskimi. chociaz w drużynie z Katalonii nie wiem czy mu sie to uda.

max666

2013-06-29, 11:12
Barcelone to zamiast na boisko to do teatru

Cz...........ot

2013-06-29, 11:13
W Anglii to by sobie nie pograł. Zresztą ile on tam waży, 50kg? :D

Adriano9

2013-06-29, 11:17
Osobiście bym się wstydził padać na boisku tak jak robią te przereklamowane gwiazdy. Jak można być taką boiskową p*zdą? Upadek po walce bark w bark powinien przynosić wstyd zawodnikowi, a takie padolino i obroty w powietrzu powinny być karane meczami zawieszenia.

MetaIurg

2013-06-29, 11:24
Oczywiście wszyscy jak na razie w komentarzach cisną na Neymara ale czy w ogóle oglądaliście mecze z nim? Na tym całym Pucharze Konfederacji przez cały czas jest faulowany i jakoś nie widziałem żeby narzekał i większość fauli przyjmuje z pokorą. Jedyny wyjątek to mecz z Urugwajem gdzie troche przesadzał jak i cała reprezentacja Brazylii.

recelo

2013-06-29, 11:35
Boli dupa że chłopak jest popularny, ma branie i nie można ukrywać jest utalentowany? :amused:

Hassos

2013-06-29, 11:39
Z takimi warunkami fizycznymi jakie posiada, nie pozostaje mu nic innego jak tylko dodawać coś od siebie w twardej walce fizycznej. A w Barcelonie przyzwolenie na takie zachowania jest, więc poczekajcie do czasu aż zagra w lidze hiszpańskiej. Tam to będzie odstawiał cyrki

Cz...........ot

2013-06-29, 11:40
Chyba jego boli, bo wygląda na pedała.