18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Neymar jest gotowy na grę w Barcelonie?

Jerba • 2013-06-29, 00:16
Zdecydowanie tak! Zdobył już niezbędne umiejętności pozwalające na realizowanie taktyki Barcy.

Spajk

2013-06-29, 11:41
nudny już jest ten hejt na Barce, ale wynika to z waszej frustracji bo od lat kopie dupy waszym ulubionym drużynom. :) Aktorzenie jest w każdej drużynie, nawet w jakiejś B-klasie. Twórca tematu pewnie realowiec i żal dupe ci ściska, że do realu nie poszedł.

kroplowa

2013-06-29, 11:58
Jak ja nie znoszę tych ciot..

PS: Wczoraj wygraliśmy z Argentyną 3:2 w siatkówce, a i piłkarki zostały mistrzyniami europy po wygranym meczu ze Szwecją 1:0

luxik1988

2013-06-29, 11:58
Neymar to zwykły balon medialny. Media już ochrzciły go drugim Pele lub Romario, a ch*j nawet jednego meczu w Europie nie zagrał. Może dajmy mu od razu złotą piłkę bo k***a taki dobry jest.

Robinho też miał być drugim Pele, a pograł 3 sezony w Realu na dobrym poziomie, potem w City i Milanie już słabiej. 22 gole w 85 meczach w Milanie, to raczej ch*jowy wynik jak na następce Pelego.

Dodam jeszcze, że Neymar to najprawdopodobniej pedał z uwagi na jego fryzurę. Przepraszam, ale musiałem to napisać.

ch...........AN

2013-06-29, 12:04
@Archilus

To jeszcze jest jakiś ekspert, który nie wie, że Luiz robił sobie jaja, nie dla faulu, ale żeby pokazać jednemu dzieciakowi z ManU, że jeszcze nie dorósł do gry w takich klubach.

cotton94

2013-06-29, 12:05
4x UP

Szczególnie porazka Barcelony z Bayernem w 2-meczu 7:0 :D

On...........ka

2013-06-29, 12:14
co do ligi włoskiej, to oglądam każdy mecz Juve, i tylko raz zdarzyło mi się, że ktoś ze składu Juve symulował...na tyle perfidnie, że dostał żółć i natychmiastowo został wygwizdany przez kibiców Juve

T-Will

2013-06-29, 12:22
Co do Neymara zgodze się, ale zupełnie nie rozumiem tego filmiku...przecież 90% sytuacji tam to są faule.

dodii

2013-06-29, 12:40
Cardioceras napisał/a:

Jest gotowy, bo "świetnie" symuluje :ok:

a tak na poważnie - na forum już to mówiłem że to p*zda, którą zmiotą wszyscy ;) dlatego nie poszedł do Anglii, tylko do Symulcelony - naukę symulowania ma z głowy + nie ma typowych zabijaków a la Vidic, Terry, Company, Fellaini, Koscielny, Vermaelen itd ;]

Neymar ma być brazylijską odpowiedzią na Messiego. Tylko że Messi jako tako jeszcze ma honor, żeby nie symulować jak Gejmar. Wiadome jest że Argentyna i Brazylia rywalizują w temacie gwiazd więc nic dziwnego że chcą wykreować kogoś w rodzaju Messiego (aczkolwiek wg. mnie Messi wcale taki fantastyczny nie jest).

Takie gwiazdy kochają ludzie którzy "fascynują się" futbolem z gazet, filmików, reportaży, artykułów bo tak ktoś napisał czy powiedział. Faktyczni fani futbolu mają jaja żeby swoje myśleć i swoje mówić ;]

Niestety zaczyna się robić szopka z tego sportu, aczkolwiek ostoją nadal pozostaje Anglia, gdzie mimo wielkiej kasy wcale nie odchodzą od "tradycji" twardej, pewnej, pięknej piłki, gdzie sędziowie są uczuleni na symulowanie, gdzie prędzej puszczą faul niż podyktują rzut wolny bo jakiś pedał się przewrócił ;]



Ty tak na serio? W ogóle oglądasz mecze w lidze angielskiej? W każdym meczu są symulki gościu, w odróżnieniu od ligi hiszpańskiej jest tylko to, że w Anglii połowę z nich puszczają i piłka jest w grze. Nie pie**ol o tym, że w Anglii jest twarda piłka, bo połowa piłkarzy obecnej w lidze angielskiej jak dostanie lekko w papę z łokcia to się zwija przez pół minuty żeby dostać wolnego.

Nie interesuję się za bardzo włoską ligą ale wydaję mi się, że to właśnie tam jest twarda piłka z tego co widziałem. Nie no w Primiera faktycznie nie ma typowych zabijaków. Ja pie**ole..

MrYeni

2013-06-29, 12:44
w kolejnych latach będzie warunki w Europie dyktował Bayern, Chelsea, Real i może ManU

oGOALoneYaYo

2013-06-29, 12:50
Pierwsza lepsza kompilacja o nurkowaniu na YouTube (nawet ta sama muzyczka co w filmie z tematu):



Symulują wszyscy. Barcelona, Real, w Anglii, Hiszpanii, Włoszech i Ekwadorze. W Polsce, Afryce, na Kamczatce i Syberii. Na mistrzostwach Świata, Europy i Pucharze Konfederacji.Wszyscy symulują, a szczególnie kiedy stawka meczu jest wysoka. Niestety taka jest prawda. A na Barcelonę głównie wsród gimnazjalistów jest nagonka bo za dużo w ostatnich latach wygrali.

SharpSe

2013-06-29, 13:25
Cardioceras napisał/a:

Jest gotowy, bo "świetnie" symuluje :ok:

a tak na poważnie - na forum już to mówiłem że to p*zda, którą zmiotą wszyscy ;) dlatego nie poszedł do Anglii, tylko do Symulcelony - naukę symulowania ma z głowy + nie ma typowych zabijaków a la Vidic, Terry, Company, Fellaini, Koscielny, Vermaelen itd ;]

Neymar ma być brazylijską odpowiedzią na Messiego. Tylko że Messi jako tako jeszcze ma honor, żeby nie symulować jak Gejmar. Wiadome jest że Argentyna i Brazylia rywalizują w temacie gwiazd więc nic dziwnego że chcą wykreować kogoś w rodzaju Messiego (aczkolwiek wg. mnie Messi wcale taki fantastyczny nie jest).

Takie gwiazdy kochają ludzie którzy "fascynują się" futbolem z gazet, filmików, reportaży, artykułów bo tak ktoś napisał czy powiedział. Faktyczni fani futbolu mają jaja żeby swoje myśleć i swoje mówić ;]

Niestety zaczyna się robić szopka z tego sportu, aczkolwiek ostoją nadal pozostaje Anglia, gdzie mimo wielkiej kasy wcale nie odchodzą od "tradycji" twardej, pewnej, pięknej piłki, gdzie sędziowie są uczuleni na symulowanie, gdzie prędzej puszczą faul niż podyktują rzut wolny bo jakiś pedał się przewrócił ;]



Zgodze sie ale. Wedlug mnie o wiele wiele wicej poukladana jest Bundesliga od Premierszip. Od paru lat to widac i sa wyniki. Jesli chodzi o Najmara to zwykly pilkarz ktory kreowany jest na gwiazde. Tak samo jak Ronaldinio mial pompowane w nogi sterydy jak byl jeszcze juniorem. Kasa i tylk kasa. Biznes sie kreci.

oGOALoneYaYo

2013-06-29, 13:28
gwindak napisał/a:



Tak samo jak Ronaldinio mial pompowane w nogi sterydy jak byl jeszcze juniorem.



Skąd masz takie info? :shock:

Spajk

2013-06-29, 15:10
luxik1988 napisał/a:

Neymar to zwykły balon medialny. Media już ochrzciły go drugim Pele lub Romario, a ch*j nawet jednego meczu w Europie nie zagrał. Może dajmy mu od razu złotą piłkę bo k***a taki dobry jest.

Robinho też miał być drugim Pele, a pograł 3 sezony w Realu na dobrym poziomie, potem w City i Milanie już słabiej. 22 gole w 85 meczach w Milanie, to raczej ch*jowy wynik jak na następce Pelego.

Dodam jeszcze, że Neymar to najprawdopodobniej pedał z uwagi na jego fryzurę. Przepraszam, ale musiałem to napisać.




Pele nigdy nie grał w europejskich klubach. Ale ch*j poudajesz sobie znawce tematu :D Gratulacje

Cz...........ot

2013-06-29, 15:10
Kiedyś to byli piłkarze teraz tylko lansuje się takie p*zdeczki.
ciecieciereccie...

:erniepalm:

djbaobab

2013-06-29, 15:26
Rzeczywiście nie pograłby w Anglii, ponieważ tam idą przeważnie zawodnicy dobrze zbudowani i silni fizycznie. To właśnie w Hiszpanii przydają się Ci dobrzy technicznie. Symulowanie symulowaniem, ale i tak w >80% przypadków był faul. Neymara nigdy nie lubiłem jakoś szczególnie, ale doceniłem w Pucharze Konfederacji, bo tam gra po prostu fantastycznie. Gdy obejrzycie więcej jego meczów (będzie do tego okazja w tym sezonie) to dostrzeżecie, że niektórym zawodnikom Barcelony (jestem fanem Realu) w symulowaniu nie dorasta do pięt.
W mojej opinii w tym sezonie wniesie więcej do gry niż Messi

PS. OLABOGA - fan Realu broni Neymara :D