18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czterej pancerni i pies

Zadi_ • 2017-05-06, 22:22
Dzielny pies udziela pomocy czwórce mundurowych w ujęciu imigranta.
Rzecz dzieje się w Amsterdamie.

A :idzwch*j: ...



jebiewdupelewaka

2017-05-07, 02:49
widać że to nie stany, bo pie**olą się jak z jajkiem

Kosa92

2017-05-07, 08:12
piotrekp25 napisał/a:

A dlaczego oni nie strzelają do tego małpiszona?



Takie prawo - tam jest w okresie ochronnym.
Może za miesiąc, może za rok, ale doczekamy się okresu polowań na czarne szkodniki.

albazsanagycjib

2017-05-07, 09:15
Akcja przeprowadzona prawidłowo, skutek osiągnięty, żadnych strat. Imigrant myślał, że jest mocny i sobie pójdzie, a nie poszedł.

Wy to byście k***a od razu wszystkich napie**alali. Najlepiej z przed komputera.

tomeekcz

2017-05-07, 10:52
oby tylko psa nie uśpili za rasizm

Nero1682

2017-05-07, 11:20
Akcja przeprowadzona prawidłowo i bez niepotrzebnego ryzyka. Sadolowi eksperci nie mają pojęcia o czymś a się wypowiadają.

picek444

2017-05-07, 11:43
No właśnie nie wiem o ch*j wam chodzi. Panowie najpierw dali delikwentowi pokozaczyć a potem sprowadzili go do parteru nawet nie podnosząc głosu. Wszystko szybko, sprawnie i bez hałasu. Rozumiem, że dla was najlepiej by było jakby go odj***li z broni długiej za kolor facjaty, ale jak bym miał wybierać kto ma mnie pilnować jako stójkowy: tacy czy szeryf sprawiedliwy z teksasu który najpierw strzela potem myśli to jednak wybieram takich. Przynajmniej tak długo, jak utrzymują podobny poziom przestępczości.

Biała.suka

2017-05-07, 11:45
kothletino napisał/a:



Jeśli rzuciliby się na niego kładąc go na glebie i wykręcając mu ręce, koleś mógłby udowodnić w sądzie, że pomimo woli współpracy(co jest śmieszne) czytaj "brak oznak agresji w stosunku co do policjantów" bo brak wykonywania ich poleceń można wytłumaczyć szokiem wywołanym na skutek zaistniałej sytuacji, przedstawiciele prawa brutalnie potraktowali go i w związku z zaistniałą sytuacją poszkodowany nabawił się bólu kręgosłupa w odcinku szyjnym.



To bambo może też powiedzieć że chciał w końcu współpracować (nikt mu nie udowodni czy chciał czy nie) ale pies go złapał i zjadł gacie, co wtedy? Trzeba będzie mu nowe spodnie kupić?

kothletino

2017-05-07, 12:01
Nikogo spodnie nie będą obchodzić, tutaj chodzi o twój uszczerbek na zdrowiu(fizycznym, psychicznym).

Azus

2017-05-07, 12:43
Policja ? buahahahahaha .

HalfGod

2017-05-07, 13:13
Do tej roboty wystarczył pies. Reszta była po to, aby odciągnąć psa od małpy.

Biała.suka

2017-05-07, 14:03
Kothletino obyś miał rację. Nie zdziwiłoby mnie gdyby oburzone muslimy zgłaszały podarte sukienki i zachodnie rządy wypłacaliby im jakieś rekompensaty za to, że policja podejrzewała ich o przestępstwo.

Gorgutek

2017-05-07, 15:36
Ciekawe jak by sobie poradzili bez psa. Pewnie wezwaliby posiłki, bo 4 ich to za mało na jednego murzyna...

kothletino

2017-05-07, 16:21
Biała.suka napisał/a:

Kothletino obyś miał rację. Nie zdziwiłoby mnie gdyby oburzone muslimy zgłaszały podarte sukienki i zachodnie rządy wypłacaliby im jakieś rekompensaty za to, że policja podejrzewała ich o przestępstwo.



"Oni" zaczęli tutaj przybywać znacznie wcześniej niż Polacy, poza wsparciem od państwa(NL) mają tutaj swoich ludzi w wielu dziedzinach/instytucjach. Trzymają się razem, pomagając i kryjąc siebie nawzajem. Moja mama była świadkiem sytuacji gdy po stłuczce dwóch aut kierowca jednego(przedstawiciel słonecznego kraju) wykonał telefon i na miejsce przyjechały 2 auta świadków tego wypadku zeznających na jego korzyść. Drugiego uratował monitoring ze stacji benzynowej. Oni się nie pie**olą, będą ci kłamać w oczy nawet gdy przedstawisz im czarno na białym, że są w błędzie. W odpowiedzi usłyszysz, że jesteś głupi i nie będą z tobą prowadzić dalszej rozmowy. Czują się bezkarni i w wielu przypadkach są bezkarni.

86dziki86

2017-05-07, 18:15
pies mądrzejszy od tych ciot. nawet jajca ma większe.

dawidogracz

2017-05-07, 19:16
Zajebiscie to ogarneli. Uzylo srodka przymusu bezposredniego w postaci psa specjalnego z zachowaniem zasad bezpieczenstwa, srodek byl wspolmierny do zaistnialej sytuacji. Nikomu nie stala sie najmniejsza krzywda i sluzby maja spokojny dzien tak naprawde. Nawet go nie dotkneli, a chlop lezal. Gratuluje postawy i zycze dalszych sukcesow w pracy :)