18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołówka

xgregor • 2013-07-11, 22:49
I zniszczenia


Henboh

2013-07-13, 02:10
maciej41992 napisał/a:

Ja każdemu radze się przyjrzeć jeszcze raz jak do tego wypadku doszło. Żeby nie było że ja twierdzę, że to nie jest wina kierowcy srebrnego auta ( od niego wszystko się zaczęło) ale on opla nie zdążył nawet lekko puknąć a ten sam wjechał w mercedesa po gwałtownym skręcie w lewo. Uważam, że mogło się to skończyć jedynie na mocno obitych drzwiach ( pas równoległy do pasa merca był wolny). Nic to nie zmieni ale tak dla zasady.



1. Odruch jest szybszy od przemyślanego działania. A jeśli ktoś na ciebie najeżdża, to odruchowo odbijasz, nim zdążysz pomyśleć, nie mówiąc już o np: spojrzeniu w lusterka. Często się zdarza tak, że jeden zajeżdża drogę (bez kontaktu), a drugi unikając kolizji wjeżdża w trzeciego, bo nie miał kiedy sprawdzić, czy taki manewr może wykonać bezpiecznie.
2. Wszystkie pasy są równoległe :-P Ale jeśli dobrze rozumiem, to nie masz racji. Merc jechał lewym psem (swoim lewym, czyli wewnętrznym, choć blisko przerywanej), tylko widząc co się dzieje też zaczął uciekać (też odruch) i dlatego skończyli na pasie skrajnym.