18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołówka

xgregor • 2013-07-11, 22:49
I zniszczenia


Amplifa

2013-07-12, 10:45
@Oskarboss96
Nie no zajebiste podejscie, zabilem kogos to nawet nie pomoge, pozatym nie wiem czy wiesz ale ucieczka z miejsca wypadku jest taka troche nie fajna, i lepiej zeby z pracy wyj***li ale przynajmniej bedziesz mial te rodzine a prace znajdziesz inna a tak to gosciu mam nadzieje ze skonczy gdzies w malym pomieszczeniu z innymi mu podobnymi

ZiZU

2013-07-12, 11:16
@Oskarboss96
Czyli wg. Ciebie dobre jest rozumowanie: "Śpieszy mi się do pracy to sp***ole z miejsca wypadku"?
Oby Ciebie kiedyś takie coś spotkało.

Henboh

2013-07-12, 11:20


Swoją drogą, koleś przyhamował po wszystkim, być może coś sobie pomyślał lub doznał olśnienia i olał sprawę. W takich sytuacjach jestem za karą śmierci.

Święta Maria

2013-07-12, 11:39
w Rosji pewnie oberwie się sk***ysynowi i to ostro
w Polsce powiedziałby, jak mu to przykro i dostałby zawiasy :)

po...........cz

2013-07-12, 11:49
@Oskarboss96

Pisać cię w szkole nauczono, ale na lekcjach z myślenia chyba urwałeś sobie drzemkę.

maciek24043

2013-07-12, 12:55
Oskarboss96 napisał/a:

@mare30ks

Nie każdy ma czas na to żeby się zatrzymać. Nie wiem czy masz rodzinę, ale powinieneś wiedzieć że są rzeczy ważne i ważniejsze i w niektórych przypadkach rzeczą mniej ważną jest udzielenie komuś pomocy. Kiedyś sam zobaczysz jak udzielisz komuś pierwszej pomocy, uratujesz człowiekowi życie po czym w pracy zostaniesz wypieprzony za to że się spóźniłeś i rodzina nie będzie za co miała chleba kupić.


Rozumiem, że 96 w nicku to 2 ostatnie cyfry twojego roku urodzenia kretynie :homer:

mare30ks

2013-07-12, 13:12
@Oskarboss96
zajebista argumentacja. jade porozjezdzac ludzi, jak mnie zatrzymaja to powiem ze sie spieszylem
do sklepu po bulki ;)

iOskar

2013-07-12, 13:38
No dobrze jak już się tak na maksa zbulwersowaliście to dodam jeszcze trochę bo jestem ciekaw waszego zdania i reakcji. Uważam, że dożywocie powinien dostać nie ten kto się nie zatrzyma tylko ten kto spowodował wypadek. Ponadto powinno być tak, że udzielenie pomocy innemu człowiekowi jest tylko i wyłącznie kwestią tego czy chcę mu tej pomocy udzielić. Dlaczego mam się przejmować innym człowiekiem? Pomógł mi on kiedyś? Dlaczego jak widzę jak ktoś się dławi to mam mu pomagać? Dlaczego jak ktoś się wykrwawia to mam tracić energię na tamowanie jego krwi? Wiem, że dla większości z was to absurd, ale uważam, że to od nas powinno zależeć czy pomocy komuś udzielimy i staniemy się bohaterami czy po prostu olejemy całą sprawę. No i tyle.

mare30ks

2013-07-12, 14:05
@Oskarboss96 - chyba sam nie wiesz o czym piszesz

Henboh

2013-07-12, 14:21
Oskarboss96 napisał/a:

No dobrze jak już się tak na maksa zbulwersowaliście to dodam jeszcze trochę bo jestem ciekaw waszego zdania i reakcji. Uważam, że dożywocie powinien dostać nie ten kto się nie zatrzyma tylko ten kto spowodował wypadek. Ponadto powinno być tak, że udzielenie pomocy innemu człowiekowi jest tylko i wyłącznie kwestią tego czy chcę mu tej pomocy udzielić. Dlaczego mam się przejmować innym człowiekiem? Pomógł mi on kiedyś? Dlaczego jak widzę jak ktoś się dławi to mam mu pomagać? Dlaczego jak ktoś się wykrwawia to mam tracić energię na tamowanie jego krwi? Wiem, że dla większości z was to absurd, ale uważam, że to od nas powinno zależeć czy pomocy komuś udzielimy i staniemy się bohaterami czy po prostu olejemy całą sprawę. No i tyle.



Już wiem:

To jednak nie troll.


Z takim podejściem, tylko czekać, aż zaczniesz się wykrwawiać, krztusić i stać, patrzyć jak zdychasz.

ObywateI

2013-07-12, 15:15
@Oskarboss96
Powolnej, bolesnej i samotnej śmierci na środku dużego placu wypełnionego ludźmi którzy będą mieć na Ciebie wyj***ne. Pozdrawiam.

iOskar

2013-07-12, 16:48
Gratuluję rozwiązania zagadki.

MudPie

2013-07-12, 16:50
W takich chwilach chciałbym mieć nowsze auto.. przynajmniej żeby z 17 lat młodsze było to by było fajnie. Czyli rocznik od 2007r.

maciej41992

2013-07-12, 19:07
Ja każdemu radze się przyjrzeć jeszcze raz jak do tego wypadku doszło. Żeby nie było że ja twierdzę, że to nie jest wina kierowcy srebrnego auta ( od niego wszystko się zaczęło) ale on opla nie zdążył nawet lekko puknąć a ten sam wjechał w mercedesa po gwałtownym skręcie w lewo. Uważam, że mogło się to skończyć jedynie na mocno obitych drzwiach ( pas równoległy do pasa merca był wolny). Nic to nie zmieni ale tak dla zasady.

dziowani

2013-07-12, 20:00
@Oskarboss96 nigdy się nie rozmnażaj