18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołówka mojego brata

freddy.krueger • 2022-05-30, 10:55
Więc zdarzenie miało miejsce 11.12.2021 nie wrzucałem od razu bo nie miałem czasu ... artykuł o zdarzeniu https://radioolsztyn.pl/wypadek-na-trasie-dobre-miasto-lidzbark-warminski-piec-osob-zostalo-rannych/01608848

Brat po operacji złamane 2 kości przedramienia z przemieszczeniem (jest tak gruby że nie mogli mu dać znieczulenia ogólnego bo ma bezdech i coś jeszcze ale nie wiem co .... Lekarze zdecydowali się na podanie fentanylu przez wkłucie w ramię ale szczegółów nie znam )
Jego syn złamany obojczyk z przemieszczeniem też miał zabieg
Bratowa złamanie kilku kości stopy też po operacji
Jest jeszcze ich córka której zdjęcia nie mam (miała złamany obojczyk)) bez operacji
Typ który prowadził 2 samochód (białe audi ) miał zabrane prawko od 6 miesięcy ....podobno zaczął wyprzedzać i zasłabł . Nie jest mi znany jego stan














ritu4l

2022-05-30, 15:45
Jprd widząc tę girę laseczki brata mam mdłości, a te desperaty stuleje chcą jej wymiona oglądać. Gdzie ja jestem

pipi71

2022-05-30, 15:54
gratuluję bratowej

pyskatyyy

2022-05-30, 16:49
Są też pozytywne strony. Spasione k***y nie będą miały swobodnego dostępu do lodówki, może zrzucą kilka kilogramów.

czerczil

2022-05-30, 17:34
Noga w niebieskim dresie na zdjeciu lochy to Twoja autorze posta? :mrgreen:

piarob_1

2022-05-30, 18:46
Oby kierowca białego audi zdechł w męczarniach a rodzinie dużo zdrowia

Usztafik

2022-05-30, 18:52
Powiedz rodzinnie knurów, że jeszcze nie jest za późno dla dzieciaków i niech nie robią z nich mały wieprzaków. Teraz mieli szczęście, ale co nie uciecze to się nie odwlecze, zabije ich cukrzyca, zawał, udar - możesz sam wybrać.

Innanazwa

2022-05-30, 18:53
Zdania nie zaczyna się od "więc"

p47

2022-05-30, 19:55
Zgona zycze :->

chico35

2022-05-30, 20:50
qu4si napisał/a:

TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.
Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.



jestes debilem

:mrgreen:

cenius

2022-05-30, 21:13
k***a jakie dwa grubasy
ludzie do ch*ja, zacznijcie dbać o siebie

Lu...........sy

2022-05-30, 21:15
petru23 napisał/a:

Nie zaczyna się zdania od "więc".



Nieprawda. Nawet jest słynne zdanie: "A więc wojna" z 1939 roku.

djpyza

2022-05-30, 23:06
PanPstrokaty napisał/a:

sam musisz być kierowcą kaudi (cztery zera z przodu, piąte za kierownicą), skoro ich bronisz. jeździcie jak gówno to macie gównianą opinie



cioto :D jak ci jajka obrastały to jezdziłem i kałdi bemdabjuuuuu, okularem.. ale nie jestem takim zj***nym zerem jak ty .by kogoś oceniać po marce. zostawiam to dla takich debili j***nych jak ty ! wyszczekałeś się psie ?

VanHoge

2022-05-31, 00:03
qu4si napisał/a:

TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.
Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.



Tory? Serio? a myślisz że pociągi popierdzielają same??? polecam filmik ogólnodostępny na YT. A zobaczysz co myślą motorniczy


Polecam. zanim każesz komuś wj***ć się pod pociąg


freddy.krueger

2022-05-31, 02:08
czerczil napisał/a:

Noga w niebieskim dresie na zdjeciu lochy to Twoja autorze posta?



Brata :P

Nie mam zdjęcia jej cycków i w sumie nie chcieli byście widzieć obwisłe wymiona XD jeszcze znalazłem 1 fotę


jkllll485

2022-05-31, 04:42
Bratowa taki ulaniec-po ciąży zostało co nie yhy,aha :mrgreen: