18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czołówka mojego brata

freddy.krueger • 2022-05-30, 10:55
Więc zdarzenie miało miejsce 11.12.2021 nie wrzucałem od razu bo nie miałem czasu ... artykuł o zdarzeniu https://radioolsztyn.pl/wypadek-na-trasie-dobre-miasto-lidzbark-warminski-piec-osob-zostalo-rannych/01608848

Brat po operacji złamane 2 kości przedramienia z przemieszczeniem (jest tak gruby że nie mogli mu dać znieczulenia ogólnego bo ma bezdech i coś jeszcze ale nie wiem co .... Lekarze zdecydowali się na podanie fentanylu przez wkłucie w ramię ale szczegółów nie znam )
Jego syn złamany obojczyk z przemieszczeniem też miał zabieg
Bratowa złamanie kilku kości stopy też po operacji
Jest jeszcze ich córka której zdjęcia nie mam (miała złamany obojczyk)) bez operacji
Typ który prowadził 2 samochód (białe audi ) miał zabrane prawko od 6 miesięcy ....podobno zaczął wyprzedzać i zasłabł . Nie jest mi znany jego stan














petru23

2022-05-30, 11:03
Nie zaczyna się zdania od "więc".

Halman

2022-05-30, 11:06
lepiej wrzuć cycki bratowej

pajdaq

2022-05-30, 11:22
Życzę zdrówka, ale cycki wrzuć :)

qu4si

2022-05-30, 11:33
TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.

Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.

Matt

2022-05-30, 11:52
Szkoda mlodego, ty a wrzuc zdjecie bratowej z przed wypadku.

Payan

2022-05-30, 12:00
ch*j w wypadek, cycki lepiej pokaż bratowej.

wertuqq

2022-05-30, 12:01
Rodzina spaślaków.

Ogórek

2022-05-30, 13:51
Za materiał własny piwo

MalcolmX

2022-05-30, 14:20
Brat grubasek. Bratowa też tęga loszka. Dzieciak normalny. Pewnie mu podbierają śniadania i dlatego chudy.
Zdrowia życzę!

djpyza

2022-05-30, 15:04
qu4si napisał/a:

TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.
Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.



tak tak :D bo w mercach,toyotach ,fordach to same dobrzy kierowcy xD ( janusze z wąsem i j***nym wielkim bebzonem. ale ty musisz mieć mały móżdżek !

PanPstrokaty

2022-05-30, 15:32
djpyza napisał/a:

tak tak bo w mercach,toyotach ,fordach to same dobrzy kierowcy xD ( janusze z wąsem i j***nym wielkim bebzonem. ale ty musisz mieć mały móżdżek !



sam musisz być kierowcą kaudi (cztery zera z przodu, piąte za kierownicą), skoro ich bronisz. jeździcie jak gówno to macie gównianą opinie

Beka_XD

2022-05-30, 15:42
Brat ulany, jak wieprz. Nieźle mu witkę konował pokroił, żeby poskładać kości...

Bratowa też dobra locha patrząc na "nóżki", a w komentarzach prośby, żeby pokazać jej cyce... Sporo koneserów tłustych świń mamy tutaj... :lol:

Figlarz_

2022-05-30, 15:44
„ Nie jest mi znany jego stan ”

Miejmy nadzieje, ze zdechł w męczarniach! ;-)