18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sonal

2020-02-12, 08:44
nano50 napisał/a:

Szczerze to jestem w stanie to zrozumieć. W życiu zdarzyło mi się nagłe wezwanie i 5 minut mogłoby mnie zgubić i faktycznie zrobiłem tylko "wyrwę" w szybie. Możecie linczować, chociaż dodam, że to na drodze w małej miejscowości i bez przejść dla pieszych itp. Z takiej dziury jak ma odpowiednią wielkość to dużo widać ( w jeździe do przodu).



Mi się kilka razy zdarzyło manewrować/wyjechać z parkingu tylko w oparciu o obraz z kamer 360'
Przednia szyba podgrzewana elektrycznie - więc nie zniżam się do tego by ją skrobania - ale im większy mróz tym dłużej zajmuje rozmrożenie.... a jak auto jedzie - odrobinkę szybciej się zagrzeje hehehe.

Alonso

2020-02-12, 09:25
Może to ten chłopak z Sochaczewa:

"Do wypadku doszło w czwartek na jednej z ulic w Sochaczewie. Jak ustalili policjanci, 19-letni kierowca potrącił na przejściu dla pieszych matkę z córką. Wjechał na nie na czerwonym świetle, bo nie widział przez zamarznięte szyby. Nastolatka doznała potłuczeń, ale jej matka doznała licznych złamań. Obie trafiły do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Jak informuje RMF FM, 19-letni kierowca oczyścił szybę tylko na wysokości oczu. Z tego powodu nie zauważył czerwonego światła i wjechał na pasy, przez które przechodziły matką z córką.

Obrażenia, jakie odniosły kobiety, na szczęście nie zagrażają ich życiu, choć obie trafiły do szpitala. Dziewczyna doznała potłuczeń, a jej matka ma wiele złamań. Do wypadku doszło w czwartek na jednej z ulic w Sochaczewie."
Źródło Super Express

gu...........er

2020-02-12, 09:42
Bo niektórzy choćby się zesrać mieli nawiewu na szybę nie włączą . I jedzie taki czołgista albo kompletnie zaparowany . Z drugiej strony zaparowane auto to też 90% pijany jedzie . W tym gulfie to raczej nagrzewnica elektryczna już jest to po 200 metrach miałby rozmrożoną .

gupichuj

2020-02-12, 12:20
Itak sporo zeskrobał, ja to na jedno skrobnięcie się wysilę i wyj***ne jaja na wszystko.

jakuzapk

2020-02-12, 13:09
nano50 napisał/a:

Szczerze to jestem w stanie to zrozumieć. W życiu zdarzyło mi się nagłe wezwanie i 5 minut mogłoby mnie zgubić i faktycznie zrobiłem tylko "wyrwę" w szybie. Możecie linczować, chociaż dodam, że to na drodze w małej miejscowości i bez przejść dla pieszych itp. Z takiej dziury jak ma odpowiednią wielkość to dużo widać ( w jeździe do przodu).



faktycznie, dwie minuty na oj***nie szyb skrobaczka sprawiloby ze 'bylbys zgubiony'.
wk***ia mnei takie gadanie, w miescie nie jestem w stanie niektorych dostrzec przy widocznosci dobrej, i czystych szybach bo albo cos ich zasloni albo sie zleja z otoczeniem. Ciekawi mnie twoja reakcja jakby Ci swieta krowa 'pieszy' wszedl na pasy... przez taki lufcik jestes w stanie co najwyzej zauwazyc jego morde jak Ci na maske poleci.

dmnunited

2020-02-12, 15:26
takiemu, to tylko wyjść i rozj***ć szybę batonem, żeby miał lepszy widok

nano50

2020-02-12, 17:23
jakuzapk napisał/a:

faktycznie, dwie minuty na oj***nie szyb skrobaczka sprawiloby ze 'bylbys zgubiony'.
wk***ia mnei takie gadanie, w miescie nie jestem w stanie niektorych dostrzec przy widocznosci dobrej, i czystych szybach bo albo cos ich zasloni albo sie zleja z otoczeniem. Ciekawi mnie twoja reakcja jakby Ci swieta krowa 'pieszy' wszedl na pasy... przez taki lufcik jestes w stanie co najwyzej zauwazyc jego morde jak Ci na maske poleci.



No po mieście skrobię. Przeczytaj jeszcze raz poprzednią wypowiedź.

gupichuj

2020-02-12, 17:42
nano50 napisał/a:

No po mieście skrobię


Ja to i w mieście nie skrobię

kamillo16

2020-02-12, 18:17
Jak ktoś jest leniwy albo nie lubi tracić czasu na odmrażanie to są przecież odmrażacze w spray-u, kilka psiknięć i już

jakuzapk

2020-02-13, 10:06
nano50 napisał/a:

No po mieście skrobię. Przeczytaj jeszcze raz poprzednią wypowiedź.



zdajesz sobie sprawę że w terenie zabudowanym pieszy także może przejść przez jezdnię nawet gdy nie ma pasów?
Ba, w terenie niezabudowanym także może się takie coś zdarzyć, nie mówię już że wyjedzie Ci coś na drogę a Ty tego nie dojrzysz, zreszta jak wszystkiego co w danej chwili mijasz.
Mam nadzieje ze jak sie rozjebiesz to zrobisz krzywde tylko sobie.

nano50

2020-02-13, 19:54
jakuzapk napisał/a:

zdajesz sobie sprawę że w terenie zabudowanym pieszy także może przejść przez jezdnię nawet gdy nie ma pasów?
Ba, w terenie niezabudowanym także może się takie coś zdarzyć, nie mówię już że wyjedzie Ci coś na drogę a Ty tego nie dojrzysz, zreszta jak wszystkiego co w danej chwili mijasz.
Mam nadzieje ze jak sie rozjebiesz to zrobisz krzywde tylko sobie.



Może się w Ciebie wpie**olę. Będę celował.