18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek żaba

Anal_Intruder_69 • 2021-11-22, 16:03


Służby wynoszą z domu martwego mężczyznę. Brak info co, gdzie i jak.
Nagrywane schabowym.

Myxxer

2021-11-22, 22:09
może udaje

Mzimu

2021-11-22, 23:18
bawił się w chowanego, schował się pod łóżkiem, wszyscy poszli a on został.

ALEROBAL

2021-11-23, 11:33
bazyliszek go zamienil.

relanium

2021-11-23, 17:54
Lobo24 napisał/a:

Rigor mortis- stężenie pośmiertne. Podręcznikowo zaczyna się 2 -3 godziny po zgonie. Może trwać nawet 4 dni. W praktyce podręcznikowa wiedza jest gówno warta.
Zdarzyło się że pracowałem w szptlau. Wywozilem denata do kostnicy - post mortem. Ciasno tam było a trzeba było dziadka włożyć do takiej specjalnej brytfanny. Byłem z dwoma kolegami ale źle go ułożyliśmy. Trzeba było podciągnąć go do przodu. Ja byłem przy nogach. 2 kolegów przy głowie. Wzięli go za ręce próbowali podciągnąć. Nie mogili. Wyczułem, że Pan trup już sztywny. Pomyślalem- złapie za stopy i pchne do przodu. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Zaparłem się. Pchnąłem. Nogi w kolanach zgieły się z trzaskiem jakbym większy patyk złamał a ja poleciałem centralnie na jego krocze. Nagiego trupa. Na ten rumor weszła pielęgniarka i zaczęła mnie jeszcze opie**alać- czego ja na denacie leżę.



Uwielbiam szpitalne historie. Fajna nazwa "brytfanna", my to nazywamy mydelniczką.

dadar123

2021-11-24, 01:17
Lobo24 napisał/a:

Rigor mortis- stężenie pośmiertne. Podręcznikowo zaczyna się 2 -3 godziny po zgonie. Może trwać nawet 4 dni. W praktyce podręcznikowa wiedza jest gówno warta.
... Wywozilem denata do kostnicy - post mortem.



Post mortem denata? Ciężko w to uwierzyć...