18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwone ferrari

CrazyEdek • 2022-04-07, 02:56
Telefon wypadł.


eMCeONe

2022-04-08, 09:01
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



Aż przypomniałeś mi kawał..
Jasiu pyta się Kasi:
J- Kasiu, zrobisz mi laskę za milion zł?
K-No w sumie czemu nie.
J- A za 5zł?
K- Za 5 zł! Za kogo ty mnie masz?!
J- To już ustaliliśmy, teraz targuję cenę :D

DetektywZajac

2022-04-08, 09:08
Dlaczego zaraz cisniecie typiarze co robi laske dla chlopa? ja ferrari nie mam a kiedys dziewczyna tez mi umilala podroz w podobny sposob. biedni jestescie pewnie cale zycie tylko przed monitorkami i trzepanie konika. nie pozdrawiam

kapelan_szturmowy

2022-04-08, 10:12
loku64 napisał/a:

takie teksty świadczą, że macie spore kompleksy



raczej że musisz kupić cabrio, żeby Ci poroże nie pruło podsufitówki w aucie.

bania88

2022-04-08, 19:06
satariel napisał/a:

możesz być p*zdą, która 5kg nie uniesie, ale jak masz miliony w spadku po rodzicach, to nie ma znaczenia, dla niej nie jesteś p*zdą. Tak samo jakbyś był gruby i obleśny, jeszcze ci wyliże rowa.



Przecież dokładnie to napisałem :)

shiters

2022-04-09, 16:54
mnie to zawsze wk***ia opie**alanie kielbasy w samochodzie podczas jazdy bo przez chwile musisz jednak poslady spiac i ch*ja wiesz gdzie jezdziesz. Na postoju to ch*j nie zabawa, bo wszedzie wścibskie oczy.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-04-10, 19:44
djpyza napisał/a:

następny przyjeb co politykę we wszystko miesza pewnie jak ciupciasz swoją starą to myślisz o polityce ! i nie to żebym zareagował bo napisałeś pis mogłeś równie dobrze napisać po .... nie wpie**alaj wszystkiego w politykę



r*cham twoją starą, siostrę, żonę i wszystkich k***a których k***o lubisz i szanujesz! j***ć pis

to...........10

2022-04-14, 15:15
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



Te wnioski to na podstawie obserwcji mamusi, siostry czy partnerki?

celebryta

2022-04-18, 16:49
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



Taki znawca kobiet zna albo wszystkie kobiety albo nie zna żadnej. Nie wiem czy można znać wszystkie kobiety.