18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwone ferrari

CrazyEdek • 2022-04-07, 02:56
Telefon wypadł.


Stolar900

2022-04-07, 11:02
misqovo napisał/a:

Ciekawe czy też by tak ssała jakby Corsą B ją przewiózł...



Nie

Hajzenberg

2022-04-07, 11:38
loku64 napisał/a:

mi moja w biednym obciąga, Twoja pewnie by też obciągneła jakbyś taką miał



I Tobie w biednym i Twoim kolegom w bogatym. Taka żona to skarb :mrgreen:

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-04-07, 11:51
Kujda napisał/a:

Oj tam oj tam - wcale nie trzeba mieć Ferrari, najważniejsze to mieć fajną babkę.



Babciuuuu Kujda napisał, że jesteś fajna babka :D PS rzygam :rzygi2:

burunduk

2022-04-07, 13:28
Nie ma na to rady, każdy chce się łudzić że jego dziewczyna/kobieta/żona nie leci na kasę/lepsze życie ale wystarczy jeden test zrobić swojej dziewczynie/kobiecie/żonie aby się przekonać a wystarczy znaleźć się w sytuacji kiedy w 100% musi was utrzymywać wasza dziewczyna/kobieta/żona przez długi czas i ją obserwować i to musi być test nie udawany. Być może utracicie lekko reputację w środowisku ale przekonacie się czy istnieje ta wasza kobieta w prawdziwym świecie niż w tym którym ją sobie wyobrażacie.
Innym testem jest nie okupywanie dziewczyny (np. kwiaty, słodycze, restauracje), żyjecie z dziewczyną tak aby nie tracić na nią pieniędzy, jest to lekki test nie miarodajny ale zawsze jakiś jest.
Bardzo dobrym testem jest poproszenie kolegi aby odbił waszą dziewczynę, chłopak odbijający musi być bogatszy od was, majętniejszy, charakternym. Oczywiście może sobie on to zmyślać ale jak wizualnie będzie sprawiał iluzjonistyczne wrażenie bogatego to dziewczyna poleci.
Oczywiście wiem że osoby się ze mną nie zgodzą, sam byłem i myślałem że dziewczyny są bardzo moralne ale kiedy proste testy na nie wprowadzimy to wtedy możemy zobaczyć jaka naprawdę jest dziewczyna.
Trochę się opisałem a nie lubię pisać dużo gdyż wiem że ludzie podobnie jak ja nie lubią czytać ścian tekstów ale temat ogólnie jest piękny gdyż zwiększamy swoją inteligencję i zauważamy świat jaki jest prawdziwy a nie ten iluzjonistyczny stworzony przez dziewczyny.

loku64

2022-04-07, 13:45
Hajzenberg napisał/a:

I Tobie w biednym i Twoim kolegom w bogatym. Taka żona to skarb





fiattt napisał/a:

Ekhm... nie tylko Tobie....



takie teksty świadczą, że macie spore kompleksy :D

bania88

2022-04-07, 14:19
loku64 napisał/a:

mi moja w biednym obciąga, Twoja pewnie by też obciągneła jakbyś taką miał



htp napisał/a:

Popieram. Jak byłem piękny i młody (bo już nie jestem taki młody) to mi nawet w pożyczonym maluchu robiły laskę. A teraz to tylko w domu, bo tak wygodniej.


Po prostu, wzięliście brzydkie bazyle, które u innych nie miałyby szans.

loku64

2022-04-07, 14:26
bania88 napisał/a:

Po prostu, wzięliście brzydkie bazyle, które u innych nie miałyby szans.



ok :D

bania88

2022-04-07, 14:30
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



To nie chodzi do końca o bycie dz**ką, lub nie. Kobieta instynktownie szuka silnego samca, który zapewni jej byt i obronę. Kiedyś taki samiec był duży i silny, dziś taki samiec jest bogaty.
Mówienie, że to dz**ka, jest jak mówienie na lwa zabijającego gazelę "morderca".
Potem, jak kobieta takiego samca znajdzie, to należy go przy sobie zatrzymać, czyli spełniać jego zachcianki, nawet te wyuzdane.
Po ślubie samiec jest złapany i dlatego po ślubie te seksualnie "wyczyny" się powoli kończą.
Ale nie kończą się natychmiast, kończą się stopniowo, niezauważalnie - się zorientujesz dopiero pewnego dnia pod prysznicem, z pałą w ręce, że zrobiła cię na szaro.

sa...........el

2022-04-07, 16:09
bania88 napisał/a:

To nie chodzi do końca o bycie dz**ką, lub nie. Kobieta instynktownie szuka silnego samca, który zapewni jej byt i obronę. Kiedyś taki samiec był duży i silny, dziś taki samiec jest bogaty.
Mówienie, że to dz**ka, jest jak mówienie na lwa zabijającego gazelę "morderca".
Potem, jak kobieta takiego samca znajdzie, to należy go przy sobie zatrzymać, czyli spełniać jego zachcianki, nawet te wyuzdane.
Po ślubie samiec jest złapany i dlatego po ślubie te seksualnie "wyczyny" się powoli kończą.
Ale nie kończą się natychmiast, kończą się stopniowo, niezauważalnie - się zorientujesz dopiero pewnego dnia pod prysznicem, z pałą w ręce, że zrobiła cię na szaro.



możesz być p*zdą, która 5kg nie uniesie, ale jak masz miliony w spadku po rodzicach, to nie ma znaczenia, dla niej nie jesteś p*zdą. Tak samo jakbyś był gruby i obleśny, jeszcze ci wyliże rowa.


shot_

2022-04-07, 18:15
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



jak juz urosna ci włosy na jajach to sie przekonasz ze zycie nie zawsze musi byc tak kurewsko nudne i smutne jak u twoich starych. Moze bedzie ciagnela ci w golfie a moze r*chac sie z kazdym w twojej willi z basenem bo jestes tylko smutnym ograniczonym zjebem ktory nie zamoczy nawet jak bedzie mial lambo. Wszystko zalezy od ciebie, od tego jaka z ciebie p*zda wyrosnie. Zycze ci ze nie bedziesz usmiechnietym kasztanem zartujacym ze za darmo Ci zona dupy nie daje bo mozesz byc dz**ka swojej wąsatej baby i wstydzic sie kolegow ze nie mozesz wyjsc bo musisz robic dorotce kisiel albo czuc sie jak pan zycia i smierci co ma ciągniete w swoim sejaku na zakrecie na pienku w lesie czy pod bieruniem na bezdrożach. pie**ole az musialem skomentowac cos pierwszy raz od 7 lat

sanon

2022-04-07, 19:07
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



To juz wiemy jak odeszla twoja zona. Nie poddawaj sie, poznasz inna.

materut

2022-04-07, 20:00
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



Amen. Reszta to pie**oleni naiwniacy :D

Dagom

2022-04-07, 20:32
burunduk napisał/a:

Nie ma na to rady, każdy chce się łudzić że jego dziewczyna/kobieta/żona nie leci na kasę/lepsze życie ale wystarczy jeden test zrobić swojej dziewczynie/kobiecie/żonie aby się przekonać a wystarczy znaleźć się w sytuacji kiedy w 100% musi was utrzymywać wasza dziewczyna/kobieta/żona przez długi czas i ją obserwować i to musi być test nie udawany. Być może utracicie lekko reputację w środowisku ale przekonacie się czy istnieje ta wasza kobieta w prawdziwym świecie niż w tym którym ją sobie wyobrażacie.
Innym testem jest nie okupywanie dziewczyny (np. kwiaty, słodycze, restauracje), żyjecie z dziewczyną tak aby nie tracić na nią pieniędzy, jest to lekki test nie miarodajny ale zawsze jakiś jest.
Bardzo dobrym testem jest poproszenie kolegi aby odbił waszą dziewczynę, chłopak odbijający musi być bogatszy od was, majętniejszy, charakternym. Oczywiście może sobie on to zmyślać ale jak wizualnie będzie sprawiał iluzjonistyczne wrażenie bogatego to dziewczyna poleci.
Oczywiście wiem że osoby się ze mną nie zgodzą, sam byłem i myślałem że dziewczyny są bardzo moralne ale kiedy proste testy na nie wprowadzimy to wtedy możemy zobaczyć jaka naprawdę jest dziewczyna.
Trochę się opisałem a nie lubię pisać dużo gdyż wiem że ludzie podobnie jak ja nie lubią czytać ścian tekstów ale temat ogólnie jest piękny gdyż zwiększamy swoją inteligencję i zauważamy świat jaki jest prawdziwy a nie ten iluzjonistyczny stworzony przez dziewczyny.



Zdałem, ponad pół roku na studiach byłem w pełni utrzymywany (w ch*j nieprzyjemne uczucie). Potem ja miałem dobrą robotę a ona nie. Teraz oboje zarabiamy i to dobrze a nasze życie powoli przestaje być ch*jowe. Są więc jakieś szanse. Powodzenia.

Shizmik

2022-04-07, 21:18
Krakus36 napisał/a:

Kobieta dla wygodnego życia przy takim bogaczu lub frajerze zrobi wszystko i to KAŻDA KOBIETA nawet wasze żony by obciągały fiuta byle takim autkiem pojeździć potem do willi jego się wprowadzić xD Kobiety są dz**kami mają cenę ....



pie**ol. pie**ol. Sam byś ciągnął po same kule :)

djpyza

2022-04-07, 22:24
3Palce_w_Natalce napisał/a:

j***ć pis!!!!!!!!!!!!



następny przyjeb co politykę we wszystko miesza pewnie jak ciupciasz swoją starą to myślisz o polityce ! i nie to żebym zareagował bo napisałeś pis mogłeś równie dobrze napisać po .... nie wpie**alaj wszystkiego w politykę