18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwona lewica coraz bardziej czarna...

Halman • 2018-05-04, 11:07

W Turynie pierwszomajowe święto pracy
aktualnie ewoluuje w stronę święta zasiłków w europie...

tej europie pierwszej prędkości...
liberalnej, otwartej, poprawnej...
tej czarnej, lepszej europie...

europie?



Do żródła

MalcolmX

2018-05-04, 11:35
Że się murzyny nie palą do roboty, to mnie akurat nie dziwi. Przypomina mi się film, gdzie "pan czarniawy" mówił do kamery, że jego zaprosiła tu Pani Merkel i on jest gościem a zwyczaj jest taki, że gościa się karmi, utrzymuje i ogólnie zabawia a nie zmusza do pracy.

kurvipiccolo

2018-05-04, 12:10
Czarnusze emigranty i święto pracy. :D Do pracy się nie garną, ale świętować to potrafią pierwsza klasa.

~Velture

2018-05-04, 13:37
Czarno to widzę...

Noside

2018-05-04, 15:00
A ja myślałem, że w jewropie płaczliwe nieróbstwo pełne wrzaskliwych żądań to domena zakapturzonych, rozpieszczonych białasów..

MakKfacz

2018-05-06, 16:30
MalcolmX napisał/a:

Że się murzyny nie palą do roboty, to mnie akurat nie dziwi. Przypomina mi się film, gdzie "pan czarniawy" mówił do kamery, że jego zaprosiła tu Pani Merkel i on jest gościem a zwyczaj jest taki, że gościa się karmi, utrzymuje i ogólnie zabawia a nie zmusza do pracy.



Polacy biorący zasiłki też się nie palą do pracy bo "państwo musi dać". Nieróbstwo i pasożytnictwo nie ma rasy.

poligon6

2018-05-07, 12:48
Dali im po pęcie kiełbasy to poszli. Za PRL-u jak lazłeś na 1 moja to dostawałes czekolade, kiełbase, kobiety; pończochy. Niektóre zawody jak nie poszły, to mieli potem problemy w pracy. Ogólnie teraz co jest na zachodzie to jeszcze wiekszy syf niż PRL, bo do tego podlane jeszcze różnymi zboczeniami, genderami i tym podobnym badziewiem, czyli syf do kwadratu.

Wiewór

2018-05-07, 13:46
Powiedz nam omnibusie czym się różni dzisiejsza Polska od PRL? Te same bolszewickie mordy co wtedy rozkradały Polskę siedzą i dziś. Różnica tylko taka, że wtedy siedzieli pod godłem ptaka bez korony ale teraz ptak ma koronę.
Towarzysze z PIS to k***a kto to jest jak nie komuchy?
Chciałbym, żeby w Polsce był taki "syf" jak na zachodzie gdzie największy cep zarobi 1300 euro.

poligon6

2018-05-09, 13:09
Abraxus napisał/a:

Powiedz nam omnibusie czym się różni dzisiejsza Polska od PRL? Te same bolszewickie mordy co wtedy rozkradały Polskę siedzą i dziś. Różnica tylko taka, że wtedy siedzieli pod godłem ptaka bez korony ale teraz ptak ma koronę.
Towarzysze z PIS to k***a kto to jest jak nie komuchy?



Znów się nawdychałes towarzyszu Gazu Wybuchowego, żeby snuć takie porównania trzeba byc nieżle pojechanym.

Abraxus napisał/a:

Chciałbym, żeby w Polsce był taki "syf" jak na zachodzie gdzie największy cep zarobi 1300 euro.



I tak własnie było za komuny, kazdy cep zarabiał w mysl zasady czy sie stoi czy sie lezy 1500 sie nalezy. A potem urban pokazywał bezdomnych w nowojorskim metrze.

Wiewór

2018-05-09, 13:10
Krzyże, Krasulski, towarzysz prokurator... totalnie byli komuchami.

poligon6

2018-05-09, 13:12
Abraxus napisał/a:

Krzyże, Krasulski, towarzysz prokurator... totalnie byli komuchami.



To jest efekt braku dekomunizacji, komunizm nalezało wtedy wyleczyc warstwoowo. Warstwa komuchów, potem warstwa ziemi, następnie warstwa komuchów i warstwa ziemi.

I to dziadostwo rozpełzło sie wszedzie. Zatruło gospodarke w latach 90-tych, pierwsze afery paliwowe i spirytusowe. Rozpełzło sie po kulturze, takie Urbany, czy potomstwo starych komuchów vide "stokrotka". W polityce najwiecej komuchów bo władza uzależnia.