topic

Upadek Europy. Punkt bez powrotu.

Hiluluk • 2013-02-21, 23:54
Krótki i treściwy zbiór faktów na temat przyszłości naszego domu, Europy. Co ciekawe został przedstawiony przez czarnoskórego kandydata na papieża, Petera Turksona ( jego wujek jest muzułmanem ) na światowej synodzie biskupów w 2009r. Angielski wymagany.

LICH0

2013-02-22, 08:46
Na miejsce Europejczyków już przychodzą kozojebcy a jak ich braknie to jeszcze jest sporo Chińczyków i Hindusów.

Cy...........rg

2013-02-22, 13:10

odwet

2013-02-22, 18:48
Co to muzułman?

white_rabit

2013-02-23, 09:58
w celu ograniczenie wzrostu populacji muzułmanów proponuję zwiększyć 20-sto krotnie ilość hodowanych świń :) my się najemy a oni poumierają z głodu w imię religii.
Dziękuję za uwagę.

listekcr

2013-02-24, 11:30
Wolnosc religii... Heh. NIestety my jeszcze dozyjemy momentu w ktorym muzmanim bedzie pluch na innowiercow lub niewierzacych. Wprowadza prawo szarjatu i beda robic co k***a im sie podoba w europie.
A gdy rzady sie zorientuja co sie dzieje bedzie za pozno by ich wysiedlic.
Popatrzcie na egipt tam juz wladze przejeli.

gracii

2013-02-24, 19:55
@odwet wg. Borowskiego,
MUZUŁMAN – człowiek całkowicie zniszczony fizycznie i duchowo, nie mający ani sił ani woli do dalszej walki o życie, zazwyczaj z obozowymi dolegliwościami, dojrzały do komina. Najbardziej pogardzana postać w obozie.

adam_c

2013-02-25, 20:30
Jeśli muzułmanie w Europie będą stanowili większość to sami doprowadzą do tego, że nasz kontynent stanie się tak paskudny, jak paskudne są w tej chwili ich ziemie. W tej chwili korzystają z pomocy socjalnych krajów, w których politycy pozwolili na taki stan rzeczy. Będzie jednak co raz mniej ludzi, którzy będą pracowali na te ich zasiłki. Gorzej, jeśli zostaniemy ich niewolnikami ;)

Chociaż chciałbym, aby Polska była krajem dobrobytu i pomagała bardziej swoim mieszkańcom to jednak cieszę się, że tak nie jest i chyba lepiej dla naszych dzieci, jeśli ich pokolenie również będzie miało ten "przywilej", aby ponarzekać na nasz niższy standard życia w stosunku do zachodu. Lepsze to, niż zachęcić tych nierobów do osiedlenia się tutaj.

artur_sz13

2013-03-07, 22:40
Trzeba jednym słowem się modlić by Peter Turkson został papieżem. Poglądy kolesia bardzo mi się podobają, są zbieżne z moimi:
- "nie lubi" pedałów
- "nie lubi" ciapatych w Europie
Chłop ma łeb na karku a jak wybiorą tego włocha to się nic nie zmieni a wręcz pogorszy.

A po śmierci (oby żył jak najdłużej gdy będzie papieżem) zawsze może zostać patronem sadistic.pl:)- portalu ludzi o w większości konserwatywnych poglądach:)

Ps: Swoją drogą będzie on też idealnym kandydatem na spełnienie przepowiedni Malachiasza

1) Ma na imię Piotr
2) Wg przepowiedni to ostatni papież a Rzym zostanie zinszczony a papież zabity- z taką liczbą ciapatych w UE ten scenariusz jest do spełnienia za jego życia (ur w 1948). A swoimi poglądami raczej nie zaskarbi ich sympatii:)
3) w herbie biskupim ma Alfę i Omegę :D Piotr-Piotr:D

Ale według mnie tylko on może uratować Europę

za...........ek

2013-03-08, 19:52
Mało kiedy można znaleźć jakąś ciekawą wiadomość na wiadomości 24 ale ta przykuła moją uwagę, najgorsze jest to że to wszystko dzieje się naprawdę. Powoli trzeba się zastanowić czy w ogóle warto mieć dzieci w tak niepewnych czasach k***a mać ! :

Twierdzenia, że Jan Paweł II przyczynił się walnie do obalenia radzieckiego komunizmu, nie trzeba udowadniać. Dziś czyha inne, równie śmiertelne niebezpieczeństwo. Wśród kardynałów jest ktoś gotowy podjąć z nim walkę. Ktoś przepowiedziany. Peter Turkson (urodzony w Ghanie; do roku 1956 kolonia brytyjska Złote Wybrzeże) wysunął się na czoło listy faworytów nadchodzącego konklawe w zakładach przyjmowanych przez bukmacherów w Irlandii. Kardynał Turkson pochodzi z ubogiej rodziny i jest człowiekiem, który wybił się o własnych siłach, m. in. sprzątając biurowiec w jednym z wielkich banków amerykańskich, aby pokryć koszty studiowania teologii w Nowym Jorku. Posługuje się biegle sześcioma językami i jest wyróżniającym się internautą. Kardynał od 2003, przewodniczący Papieskiej Rady Iustitia et Pax (tzn. na rzecz pokoju i sprawiedliwości) od 2009, uchodzi za jednego z najważniejszych kandydatów na następcę Benedykta XVI. Zasługuje bez wątpienia na uznanie jako człowiek wybitnie inteligentny i odznaczający się odwagą cywilną. Jest m. in. współautorem planu wyjścia ze światowego kryzysu finansowego przy pomocy zmiany systemu finansowego państw OECD, oficjalnie ogłoszonego przez Watykan w 2011. Jest też autorem filmu ostrzegającego przed opanowaniem Europy przez muzułmańskich imigrantów do roku 2050 w wyniku niskiego przyrostu naturalnego rdzennych Europejczyków oraz mniejszości niemuzułmańskich. Muslim Demographics (Demografia muzułmanów) wywołał oczywiście ogromną burzę, a zarazem odnotował rekordową oglądalność. Według obecnego stanu ma już ponad 13 i pół miliona odsłon na YouTube.

Film jest z pewnością wart obejrzenia przez każdego, kto zna angielski, tym bardziej, że spiker mówi niezwykle wyraźnie, z tzw. bezklasowym akcentem BBC. Po pokazaniu tego filmu na Światowym Synodzie Biskupów w 2009 doszło do ożywionej, chwilami niezwykle ostrej dyskusji na jego temat wśród samych biskupów. Potem oczywiście również na wielu innych forach. Przypominano przemówienie obecnego papieża w Ratyzbonie. Proszono, aby nie zaogniać sytuacji w stosunkach z muzułmanami. W końcu kardynał Turkson przeprosił wszystkich muzułmanów, którzy poczuli się urażeni tym filmem i podkreślił, że nie jest jego celem walka z ich religią, ale wskazanie na samobójcze dążności Europejczyków. Dodał też, że jego wujek był muzułmaninem - podaje m. in. dzisiejszy „Die Welt”. http://www.welt.de/politik/deutschland/article113745620/Ex-Putzmann-koennte-erster-schwarzer-Papst-werden.html Na zakończenie dodam od siebie, że wybór przez kolegium kardynalskie papieża rodem z Czarnego Lądu nie byłby jakąś ogromną niespodzianką. Koniec końców jego rodak był sekretarzem generalnym ONZ, a syn obywatela Kenii jest obecnie prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Żyjemy w nadzwyczaj niepewnych czasach, naznaczonych największym kryzysem gospodarczym po drugiej wojnie światowej oraz wpełzaniem Zachodu w wojnę totalną z islamistami. Rezygnacja papieża - krok niespotykany od wieków w dziejach Kościoła Rzymskiego - bez wątpienia coś sygnalizuje. Coś, co można wiązać z przepowiedniami św. Malachiasza. Pojawienie się papieża tak jasno zdającego sobie sprawę z obu tych olbrzymich niebezpieczeństw, któremu na dodatek zarzucanie rasizmu byłoby śmieszne, mogłoby okazać się zbawienne nie tylko dla dusz.

KONRADJAM

2013-03-08, 22:06
cholera murzyn. Trzeba będzie się zjednoczyć z wrogiem by pogonić innego wroga.

oc...........an

2013-03-08, 22:44
marekrybnik napisał/a:

Twierdzenia, że Jan Paweł II przyczynił się walnie do obalenia radzieckiego komunizmu, nie trzeba udowadniać.Ja pie**ole :homer:

Ja po proszę o dowód, bo jak wg moich źródeł to większego pie**olenia nie widziałem od czasów darmowego miesiąca na NaughtyAmerica.com...

Ork.Fajny

2013-03-09, 13:09
DUST DEVIL, musisz my wybaczyć. Sporo osób serio nadal wierzy że komuna się skończyła i mamy nową, wolną Polske...

Hauer88

2013-03-09, 16:48
W Polsce stosunek ten wynosi 1.2 czyli jest już nieodwracalny. Na szczęście zastąpią nas muzułmanie bądź żydzi.

Odnośnie papieża każdy ogarnięty wie że kościół w dzisiejszych czasach jest przystawką satanizmu i masońskich rytuałów.