18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego stoisz na drodze!?

~_Yarko_ • 2023-08-10, 19:38

Czelabińsk, jak w opisie filmu.

Siriuz

2023-08-11, 01:44
Janusz_k napisał/a:

k***a ruska mentalność, pieszy przepuścił durnia zapie**alacza który i tak by nie wyhamował przed przejściem to ten ku*as zamiast być wdzięczny to mu jeszcze wpie**olił, kacapska filozofia Jak dobrze że już się od tego samba odcięliśmy,l co prawda w wielu jeszcze została, ale powolutku się to wykorzenia.



Ja pie**ole, czy każdy ksenofob jest taki głupi? Jeszcze k***a 12 piw za ten idiotyczny komentarz.
Przecież to bydle było pijane i zagrażało nie tylko sobie ale też innym! Typ miał się szarpać z pijakiem na środku drogi? Czy może zignorować go i niech ktoś inny ma problem? Co gorsze typ mógł próbować wymusić odszkodowanie jak twierdzi Cris600. W obu przypadkach po spuszczeniu wpie**olu, powinna przyjechać policja dać medal temu co mu wpie**olił a tego debila zabrać na dołek w celu spuszczenia ponownie wpie**olu.

Naczelny_GEJ

2023-08-11, 11:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

Gówno rozumiesz, komunisto. Pieszy ma stać i czekać, aż będzie wolne. To jest jezdnia, a po jezdni jeżdżą auta.



Jesteś takim upośledzonym cwe*em, bo nawet nie wpadłeś na to, że przepisy ruchu drogowego różnia się w zależności od państwa.

Siriuz

2023-08-11, 11:25
Shadow_IQ napisał/a:

Jesteś takim upośledzonym cwe*em, bo nawet nie wpadłeś na to, że przepisy ruchu drogowego różnia się w zależności od państwa.



On mówi o zdrowym rozsądku, a ten jest uniwersalny i niezależny od stopnia popie**olenia przepisów w danym kraju.

dżonyłojlker

2023-08-11, 11:44
Shadow_IQ napisał/a:

Jesteś takim upośledzonym cwe*em, bo nawet nie wpadłeś na to, że przepisy ruchu drogowego różnia się w zależności od państwa.



Te, Minus_IQ, gdzie ja coś o przepisach pisałem?

hasfar

2023-08-11, 11:50
Siriuz napisał/a:

Ja pie**ole, czy każdy ksenofob jest taki głupi? Jeszcze k***a 12 piw za ten idiotyczny komentarz.
Przecież to bydle było pijane i zagrażało nie tylko sobie ale też innym! Typ miał się szarpać z pijakiem na środku drogi? Czy może zignorować go i niech ktoś inny ma problem? Co gorsze typ mógł próbować wymusić odszkodowanie jak twierdzi Cris600. W obu przypadkach po spuszczeniu wpie**olu, powinna przyjechać policja dać medal temu co mu wpie**olił a tego debila zabrać na dołek w celu spuszczenia ponownie wpie**olu.



Żeby to miało sens - to powinien najpierw go z ulicy "zholować", a potem ryja oklepać.
Zostawiając auto na lewym pasie i szarpiąc typa na wysepce stworzył jeszcze większe zagrożenie.
Tamten był "zrobiony", ale ogarniał na tyle, żeby wycofać się sprzed maski auta tego debila.

A tu mu przyklaskuj...

buldozer

2023-08-12, 17:50
dostalby piwo jak by go przeniosl na druga strone z dala od drogi a tak h*j pol piwa nie ma.

URAGE

2023-08-13, 17:33
motylekwbrzuchu napisał/a:

Gówno rozumiesz, komunisto. Pieszy ma stać i czekać, aż będzie wolne. To jest jezdnia, a po jezdni jeżdżą auta.


Po pierwsze, jezdnia jest częścią drogi i każdy ma prawo się nią poruszać debilu. To że ego masz większe od mózgu nie zwalnia Cię od odpowiedzialności zachowania bezpieczeństwa podczas kierowania pojazdem. Nie masz myśleć za innych, ale masz myśleć za siebie czyli nie zapie**alać w zabudowanym jak Peretti i widzieć więcej niż czubek własnego nosa. Po drugie to się pie**ol nazisto.