18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nelbox

2016-08-12, 19:28
nigdy nie obejrzałem takiej ilości bardzo starych samochodów w ciągu 4 minut. trudno wyobrazić sobie jak biedna osoba musiała przygotować ten materiał.
Ważniejszy jest temat zasiłków i z czego faktycznie żyją Czeczeni w Polsce, a nie zdjęcia tych starych złomów.
co to za muzyczka swoją drogą?

mygyry

2016-08-12, 19:37
Po ch*j to tu komu?

krzyks

2016-08-12, 19:43
teleodbiornik napisał/a:



to nie Niemcy i Szwecja są śmieszne



Rozwiń myśl roku, bo k***a nie wiem do czego pijesz. :roll:

boldrik69

2016-08-12, 20:01
Spodziewałem się jakiś Bentley, Ferrari itp... a zobaczyłem auta nadające się na wrak race

orzeszwmorde

2016-08-12, 20:10
Nie doszukuję się jakiegoś innego przesłania tylko skupię się na tym co niby film pokazuje.
Jeśli auta mają przegląd i ubezpieczenie a właściciele prawa jazdy to w czym problem?
Policja niech się takimi sprawami zajmuje....
....
Jeśli jednak mundurowi podchodzą do tematu jak z cyganami no to jednak jakiś problem jest.

Siberian_Meat_Grinder

2016-08-12, 20:19
już niedługo autor filmu zostanie oskarżony o "mowę nienawiści" ... był już jeden funkcjonariusz formacji granicznej, który przedstawił fakty z życia imigrantów z Kaukazu w Polsce (a w zasadzie w Łomży)- został wywalony z roboty ...


http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/funkcjonariusz-sg-skazany-za-nawolywanie-do-nienawisci-wobec-czeczenow-1

(a tak btw. czeczenów w kraju załatwił nam Lechu K. i jego chęć doj***nia ruskim ... biedni czeczenscy uchodźcy uciekali przecież przez ciemiężącym ich Putinem - podobnie rzecz miała się z Gruzinami ...)

Ma...........ke

2016-08-12, 20:26
90% pokazanych Aut to złomy brawo no to nas okradają bo oprócz zasiłku to na pewno na 100% nie mają pracy.
A nawet jeśli to jest to 1000Czeczenów a wiesz ilu w Polsce jest Cyganów dostjących w ch*j wysokie zasiłki nigdy nie pracujących nie mających aut-a ani ambicji żeby sobie chociaż sateliste do domu zamontować? Mieszkają w rozj***nych blokach bo kasy na remont nie dadzą na dodatek sami je rozj***li wszystko socjalne to dla nich. Robi się dla nich festiwale itd. 99% jest brzydka jak 100 pedałów i śmierdzą na dodatek kradną i próbują wciskać na rynku zwiędłe róże po 30zł brawo.
To już wolę żeby rząd pomagał czeczeńcom którzy mają chociaż ambicje na markowe ciuchy auta i satelite którzy sie myją mają kilkoro dzieci i je wychowują a nie wyrzucają na ulice.

PS. Nie znam się na Czeczeńcach ale oni mogą jeszcze swoje odpracować a Cygańskie ścierwo będzie pasożytowało ile może.
PS2.
Filmik jest sprzet 5lat.

gabstok

2016-08-12, 21:51
W Białymstoku Czeczeni jeżdżą sprzętami podobnej klasy co na filmiku.
Ale najbardziej kojarzy mi się zielona łada 2107 z relingami, w której często widzę 2 lub 3
Czeczenów - jeżdżą do pracy, zajmują się wykończeniówką i podobno są pracowici.

Michal13

2016-08-13, 01:31
o k***a ty j***ny debilu haha ha .

SHEEPEK

2016-08-13, 01:36
Poj***ło ci się w głowie polaczku cebulaczq.

~Velture

2016-08-13, 08:17
O k***a ale fury niesamowite. Ależ musieli nakraść tych zasiłków aby takie rarytasy sobie kupić.
Niemiec płakał jak sprzedawał i do granicy gonił bo się rozmyślił.

da...........za

2016-08-13, 10:13
To jakieś operacyjne zdjęcia policyjne?

St...........on

2016-08-13, 15:52
Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Ja rozumiem ,że muslimy+Sadistic= nie ciekawe połączenie. Ale w każdej nacji są "rodzynki". Tak oto jeden z Czeczenów zainwestował w ch*j kasy w Polsce, tworząc przetwórnię owoców (tym samym nowe miejsca pracy) - ch*j mnie obchodzi skąd wziął na to pieniądze- fakt faktem- stworzył nam Polakom miejsca pracy i co się okazuje? Nasi nie chcą tam pracować, bo ciężka robota, bo zimno, bo nadgodziny itp. Przetwórnię utworzył koło Kraśnika (40km od Lublina)a więc za "żelazną kurtyną lub jak kto woli-wa wschód od Wisły gdzie procent bezrobocia jest dość wysoki. Warunki pracy są podciągnięte pod polskie prawo (zgodnie z Kodeksem pracy), a nasi nie chcą tam pracować, więc owy Czeczen zamierza sciągnąć na jego koszt Ukraińców do pracy i ludzi z Zakładów Karnych. Jak to mówią ,medal zawsze ma dwie strony.