18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

XM195

2016-08-13, 17:24
"Dla większości Polakó taki merc to marzenie" Marne masz marzenia synku :D

RmX

2016-08-13, 17:34
k***a takie samochody to kupisz po 2 miesiącach pracy za najniższą krajową... Także nie wiem co autor miał na myśli.

Pierkaczyn

2016-08-13, 17:59
Te w Białym pewnie poobijane ;)

freaky

2016-08-13, 18:14
krzyks napisał/a:



Rozwiń myśl roku, bo k***a nie wiem do czego pijesz. :roll:


Nie może rozwinąć myśli, bo słabo zna polski. Sam przyjechał z Ukrainy i ma żal do Czeczenów, że musi dzielić z nimi socjal.

Cyrk

2016-08-13, 18:24
Bujanie się rozj***nym Mercem poskładanym z ćwiartek, wartym może 4k PLN - faktycznie k***a przepych i luksus jak ja jebię.

PS. Pochwal się drogi autorze ile to podatków płacisz, że śmiesz pieprzyć o "naszych pieniądzach". Obstawiam, że albo jesteś jakimś bezrobotnym śmieciem, albo co gorsza j***nym ukrem, który dostał mieszkanie obok, ale jeździć musi starą skodą...

zbijok

2016-08-13, 18:38
Chyba w najbardziej zabitej dechami polskiej wsi są lepsze fury, bo już się janusze przerzucili na passaty B5 i gulfy 4-5, a krokodyle już tylko kursują po importowanego dyzla najwyższej jakości do trzydziestek i szyśćdzisiuntek. Gdyby lecieli tylko z zasiłków, to nie było by ich stać na samochód, nawet nie tyle zakup co utrzymanie, także gdzieś pracują, zarabiają pieniądze i kupili sobie dupowozy, robią zakupy w tanim markecie, nie słyszałem żeby sprawiali problemy, ktoś tu ma ból dupy.

ImBYKU

2016-08-13, 18:39
mercedes w210 (okularnik) marzeniem niejednego polaka ... no jebne ... my polacy marzymy o VW passeratti 1.9 tdi w kombi po lifcie a nie jakims gnijacym mercedesie :mrgreen:

Wiewór

2016-08-13, 18:58
Przecież to są k***a szroty. Takie gówno to może jarać chyba tylko jakiegoś biedaka z podkarpacia gdzie średnia pensja to 1000zł

ho...........zo

2016-08-13, 19:43
A mnie nawet na takie "złomy" nie stać. Was na pewno też, ale w necie to każdy se może bogacza w lexusie udawać. Gardzę wami.

teleodbiornik

2016-08-13, 19:50
nelbox nie chodzi o to jakie samochody tylko że jeżdżą po mieście i szukają ch*j wie czego

jinn

2016-08-13, 20:10
XM195 napisał/a:

"Dla większości Polakó taki merc to marzenie" Marne masz marzenia synku :D


A na zdjęciu W210 najbardziej gnijący ulep jaki mercedes wypuścił w historii. Jakiemuś nieudolowi nieźle gul skacze. Ciekawe gdzie znalazł tyle wolnego czasu, żeby jeździć po mieście i robić zdjęcia jakimś k***a Czeczenom. Pewnie sam siedzi na kuroniu bo sie do zadnej pracy nie nadaje. Weź się lewusie do roboty!

prawda2

2016-08-13, 20:16
do terespola codziennie przyjezdza ok 700 czeczenow z czego dziennie dostaje azyl 30 czyli w ciagu roku ok 11tys darmozjadow plus cale masy z ukrainy, po cichu robi sie ch*jnia

czarnykun

2016-08-13, 20:25
Nie chodzi o to jakie to samochody? To na ch*j podajesz ich marke, rocznik i k***a ch*j wie co jeszcze? " Te samochody terz som czeczenów chociarz nie widać rejestracji, ale to czeczenów na 100%" No ja pie**ole, powinieneś w TVNie robic. "Taki merc to marzenie większości polaków"... chłopie weź wyjdź na dwór i się rozejrzyj w koło. Jak porównujesz k***a Czeczenów, którzy są po prostu darmozjadami i cwaniakami (im też ch*j w dupe swoją drogą) do tych k***a fanatyków w Niemczech i Szwecji to po prostu jesteś niedoj***ny.

mpg40

2016-08-13, 21:07
nelbox napisał/a:

nigdy nie obejrzałem takiej ilości bardzo starych samochodów w ciągu 4 minut. trudno wyobrazić sobie jak biedna osoba musiała przygotować ten materiał.
Ważniejszy jest temat zasiłków i z czego faktycznie żyją Czeczeni w Polsce, a nie zdjęcia tych starych złomów.
co to za muzyczka swoją drogą?



Co do muzyki, no AC/DC to nie jest:) Typowy kaukazki folk, wszedzie do okola Elbrusa uslyszysz taka muzyke, czy to w Czeczni, Gruzji czy w Kab-Balk (Rosyjska rep.) Na zywca przy piwie brzmi lepiej:)
Co do samochodow: czeczeni (w 90% muzulmance, ktorzy nienawidza prawoslawnych rosjan) sa odpowiednikiem polskich Januszy moto-biznesu. Janusze nienawidza niemcow, ale z pocalowaniem "im arsche" kupuja od nich 10-cio letnie audi z niemal zerowym przebiegiem. I tak dla czeczena posiadanie merca czy czegokolwiek innego niz lada czy volga, jest oznaka statusu.
We wrzesniu powinienem byc w Czeczni (o ile wiza bedzie), wiec zobacze czym sie tamtejsi kozojebcy woza:) Napstrykam zdjec!

PS: gdzie jest Lomza?

Wojtas7694

2016-08-13, 23:15
Co do tego jak żyją. Mieszkam niedaleko jednego z ośrodków w którym głównie znajdują się czeczeni. Kiedy zbliża się zbiór wiśni i innych owoców w sezonie letnim, w sadach jest ich pełno. W tym roku miałem okazje słuchać rozmowy czeczena, który dość dobrze mówił po polsku, z jednym z polaków zbierających wiśnie. Na pytanie ile socjalu dostają ten odpowiedział, że 700 zł na osobę i co lepsze powiedział, że jest to o wiele za mało. A nie oszukujmy się, u nich 3 osoby przyjeżdżające do Polski to wyjątek.