18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czas na RPA

Hyena83 • 2021-07-13, 17:44
RPA nocą



Prywatni ochroniarze strzelają do szabrownikow


Karanie złapanych szabrownikow



Walka z szabrownikami (info że w użyciu gumowe kule)


Następstwa grabieży i protestów


W skrócie :
Zwolennicy Zumy protestują przeciwko aresztowaniu polityka, który został ujęty w nocy ze środy na czwartek i osadzony w więzieniu. Sprawujący urząd prezydenta RPA w latach 2009-18 polityk został skazany na 15 miesięcy pozbawienia wolności za obrazę sądu. Zuma wielokrotnie nie pojawiał się na przesłuchaniach dotyczących stawianych mu zarzutów korupcyjnych.

Protesty przerodziły się w gwałtowne zamieszki, grabieże i akty wandalizmu - relacjonuje agencja AP. Dodaje, że lokalne media donoszą o płonących centrach handlowych i zamkniętych autostradach.
Podczas swoich dziewięcioletnich rządów stawał wobec wielu oskarżeń o korupcję i pranie pieniędzy. Wcześniej, jako wiceprezydent, został też oskarżony o gwałt, choć ostatecznie sąd uniewinnił go w 2006 r.
Największy złodziej w dziejach RPA, a smoluchy zaczęły protesty przeciwko jego aresztowaniu

Montes

2021-07-13, 20:59
No i teraz blm będzie mogło przejść łatwo do zamieszek i okradania, po prostu w imię solidarności z tymi biednymi ludźmi

Zasysacz

2021-07-13, 21:32
Ja pie**olę co za dżungla drzew nie ma a małp pełno.

blokern

2021-07-13, 21:35
mygyry napisał/a:

Hmn czyli szabrowanie w ramach protestu to po prostu ich dorobek kulturowy, teraz łatwiej mi BLM zrozumieć...



covid > bezrobocie > kryzys > inflacja > bieda > zamieszki > wojny

poprostu w europie zacznie sie troche pozniej

piter52

2021-07-13, 21:36
Jakoś tak mi się skojarzyło...


kamuha

2021-07-13, 23:00
petru23 napisał/a:

Się dziwisz, Kaczyńskiego czy Rydzyka też bronią jak opętani. Nieskazitelni, kryształowi bohaterowie naszych czasów.


Aa co ma poparcie Kaczynskiego z przyzwoleniem na grabieże i rozboje?

No debil. Po prostu debil?

Dupaapud

2021-07-13, 23:09
RPA to miejsce kolonizowane solidnie przez białych, bo klimat raczej sprzyjający - ciepło, nie za gorąco, dużo zielonego, a oprócz tego bogactwa naturalne: diamenty, złoto, lit, tantal itp.

Niestety RPA jest pełne murzynów, a dodatkowo proporcja jest na niekorzyść białcyh zwiększana od czasu zakończenia apartheidu (niestety).

Mamy zatem wyjątkowo zasobny teren i wyjątkowo niebezpieczny. Gdybyśmy jednak mieli jakiś.... np. wirus, co tylko czarnych kosi.... oj ojo jojojojoj! HA! Mamy to! Dawać mi tu...

Czarni polecą jako pierwsi ...

Biali vs Żółci będą się lać konwencjonalnie.

Justynka99

2021-07-14, 01:53
Cytat:

Największy złodziej w dziejach RPA, a smoluchy zaczęły protesty przeciwko jego aresztowaniu


Tak, jakby w Polsce nie dało się znaleźć podobnych przypadków. Klecha znany z bronienia pedofili zostaje sołtysem. Partia, która kradnie miliony z wszystkiego, czego się tknie zostaje wybrana na drugą kadencję, a gość, który bezmyślnie wypie**ala w błoto 70 milionów z naszych pieniędzy zostaje premierem i nikomu to nie przeszkadza. Po prostu debile są wszędzie. Polska nie jest żadnym wyjątkiem.

rzepek1

2021-07-14, 07:23
RPA - jeden z najlepiej rozwijających się krajów w Afryce sięgnął całkowicie dna, głównie dzięki lewakom. Teraz nie różni się niczym od innych krajów, gdzie są same lepianki.

Płatek

2021-07-14, 08:26
rzepek1 napisał/a:

RPA - jeden z najlepiej rozwijających się krajów w Afryce sięgnął całkowicie dna, głównie dzięki lewakom. Teraz nie różni się niczym od innych krajów, gdzie są same lepianki.



Ci straszni lewacy, którzy doprowadzili do zniesienia segregacji rasowej. Komu jak komu, ale żeby Polakom było tęskno do faszyzmu.

pytolsky

2021-07-14, 09:29
Heliar napisał/a:

Rozwinięty czyim kosztem i kto mieszkał w tych willach? W dupie mam murzynów, ale to co działo się w RPA, za cichym przyzwoleniem zachodu, to sk***ysyństwo. Nasza komuna przy tym to raj.



No tak, komunizm najlepszy. Wszystkim równo, wszystkim gówno. No bo na uj biały ma się dorobić, skoro może żyć z czarnymi w lepiankach z gówna w imię sprawiedliwości społecznej i udawadnianiu na siłę, że socjalizm działa? Nie, nie działa, przestańcie hołubić ciemnogrodzką ideologię rodem z połowy XIX wieku.

Wiewór

2021-07-14, 09:55
rzepek1 napisał/a:

RPA - jeden z najlepiej rozwijających się krajów w Afryce sięgnął całkowicie dna, głównie dzięki lewakom. Teraz nie różni się niczym od innych krajów, gdzie są same lepianki.



Wyłącz TVP bo ci za bardzo ryje w czaszce. Jeśli jesteś idiota bez wiedzy i wykształcenia to powinieneś zapoznać się najpierw z tematem o którym chcesz coś napisać.

:roll:

k***a co za czasy. j***ne bezmózgie małpoludy piszą losowe zdanie na losowy temat dodają do tego słowo lewactwo i czekają na aplauz innych małpoludów swojego poziomu.

Kyocera

2021-07-14, 15:48
Heliar napisał/a:

W RPA do końca lat 90-tych czarni byli traktowani jak niewolnicy, a biały faszyzm (tak ten sam co Niemiecki) był tam na porządku dziennym. Dziwicie się, że bronią "swojego" czarnego złodzieja? Lepszy taki niż biały, który ich wydoi lepiej niż Genek krasule.
Rozwinięty czyim kosztem i kto mieszkał w tych willach? W dupie mam murzynów, ale to co działo się w RPA, za cichym przyzwoleniem zachodu, to sk***ysyństwo. Nasza komuna przy tym to raj.



Bzdura.
Czarny mógł tam się rozwijać, były szkoły, szpitale, a teraz jest szambo. Nawet czarni (nie każdy oczywiście) z chęcią by wrócił do apartheid-u.

Strielok1

2021-07-14, 16:34
petru23 napisał/a:

Się dziwisz, Kaczyńskiego czy Rydzyka też bronią jak opętani. Nieskazitelni, kryształowi bohaterowie naszych czasów.



Bronią niczym konstytucji... czekaj coś pokręciłem

petru23 napisał/a:

Się dziwisz, Kaczyńskiego czy Rydzyka też bronią jak opętani. Nieskazitelni, kryształowi bohaterowie naszych czasów.



Bronią niczym konstytucji... czekaj coś pokręciłem

Heliar napisał/a:

W RPA do końca lat 90-tych czarni byli traktowani jak niewolnicy, a biały faszyzm (tak ten sam co Niemiecki) był tam na porządku dziennym. Dziwicie się, że bronią "swojego" czarnego złodzieja? Lepszy taki niż biały, który ich wydoi lepiej niż Genek krasule.
Rozwinięty czyim kosztem i kto mieszkał w tych willach? W dupie mam murzynów, ale to co działo się w RPA, za cichym przyzwoleniem zachodu, to sk***ysyństwo. Nasza komuna przy tym to raj.



No tak... Dostali najbardziej rozwinięty kraj regionu i obrócili go w gówno jak reszta Afryki, liczysz że będzie nam żal biednych smoluchów? No to się przeliczysz... Cała Afryka jest przykładem na to że do niczego się czarni nie nadają, k***a przecież oni nawet żeby zbierać bawełnę musieli mieć kogoś nad sobą.

petru23 napisał/a:

Się dziwisz, Kaczyńskiego czy Rydzyka też bronią jak opętani. Nieskazitelni, kryształowi bohaterowie naszych czasów.



Bronią niczym konstytucji... czekaj coś pokręciłem

Heliar napisał/a:

W RPA do końca lat 90-tych czarni byli traktowani jak niewolnicy, a biały faszyzm (tak ten sam co Niemiecki) był tam na porządku dziennym. Dziwicie się, że bronią "swojego" czarnego złodzieja? Lepszy taki niż biały, który ich wydoi lepiej niż Genek krasule.
Rozwinięty czyim kosztem i kto mieszkał w tych willach? W dupie mam murzynów, ale to co działo się w RPA, za cichym przyzwoleniem zachodu, to sk***ysyństwo. Nasza komuna przy tym to raj.



No tak... Dostali najbardziej rozwinięty kraj regionu i obrócili go w gówno jak reszta Afryki, liczysz że będzie nam żal biednych smoluchów? No to się przeliczysz... Cała Afryka jest przykładem na to że do niczego się czarni nie nadają, k***a przecież oni nawet żeby zbierać bawełnę musieli mieć kogoś nad sobą.

Justynka99 napisał/a:

Tak, jakby w Polsce nie dało się znaleźć podobnych przypadków. Klecha znany z bronienia pedofili zostaje sołtysem. Partia, która kradnie miliony z wszystkiego, czego się tknie zostaje wybrana na drugą kadencję, a gość, który bezmyślnie wypie**ala w błoto 70 milionów z naszych pieniędzy zostaje premierem i nikomu to nie przeszkadza. Po prostu debile są wszędzie. Polska nie jest żadnym wyjątkiem.



To teraz pomyśl Justynko jak to co napisałaś świadczy o "opozycji"?

Marcin360360

2021-07-14, 19:26
Cz@rni to zwier,ETA stadne a by ich zrozumiec trzeba obejrzeć pare filmów dokumentalnych o małpach jak się zachowują w stadzie. Niby cz@rni to ludzie ale tak jie do końca ewolucja dała u nich radę.