18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czas na RPA

Hyena83 • 2021-07-13, 17:44
RPA nocą



Prywatni ochroniarze strzelają do szabrownikow


Karanie złapanych szabrownikow



Walka z szabrownikami (info że w użyciu gumowe kule)


Następstwa grabieży i protestów


W skrócie :
Zwolennicy Zumy protestują przeciwko aresztowaniu polityka, który został ujęty w nocy ze środy na czwartek i osadzony w więzieniu. Sprawujący urząd prezydenta RPA w latach 2009-18 polityk został skazany na 15 miesięcy pozbawienia wolności za obrazę sądu. Zuma wielokrotnie nie pojawiał się na przesłuchaniach dotyczących stawianych mu zarzutów korupcyjnych.

Protesty przerodziły się w gwałtowne zamieszki, grabieże i akty wandalizmu - relacjonuje agencja AP. Dodaje, że lokalne media donoszą o płonących centrach handlowych i zamkniętych autostradach.
Podczas swoich dziewięcioletnich rządów stawał wobec wielu oskarżeń o korupcję i pranie pieniędzy. Wcześniej, jako wiceprezydent, został też oskarżony o gwałt, choć ostatecznie sąd uniewinnił go w 2006 r.
Największy złodziej w dziejach RPA, a smoluchy zaczęły protesty przeciwko jego aresztowaniu

Halman

2021-07-13, 17:46
małpy się biją? Ot nowina z co drugiego drzewa w afryce...

mygyry

2021-07-13, 17:49
Hmn czyli szabrowanie w ramach protestu to po prostu ich dorobek kulturowy, teraz łatwiej mi BLM zrozumieć...

petru23

2021-07-13, 17:56
Się dziwisz, Kaczyńskiego czy Rydzyka też bronią jak opętani. Nieskazitelni, kryształowi bohaterowie naszych czasów.

Payan

2021-07-13, 18:25
Była i opona. :D

35i

2021-07-13, 19:31
Pajan napisał/a:

Była i opona.



Niestety bez finału.

LICH0

2021-07-13, 19:42
Karma wraca., za robienie rozpie**olu w USA.

kaladziej

2021-07-13, 20:04
Zobaczcie co się stało najlepiej rozwinięty kraj za czasów aparthaidu A po obaleniu jedne wielkie gówno

Heliar

2021-07-13, 20:05
W RPA do końca lat 90-tych czarni byli traktowani jak niewolnicy, a biały faszyzm (tak ten sam co Niemiecki) był tam na porządku dziennym. Dziwicie się, że bronią "swojego" czarnego złodzieja? Lepszy taki niż biały, który ich wydoi lepiej niż Genek krasule.

kaladziej napisał/a:

Zobaczcie co się stało najlepiej rozwinięty kraj za czasów aparthaidu A po obaleniu jedne wielkie gówno



Rozwinięty czyim kosztem i kto mieszkał w tych willach? W dupie mam murzynów, ale to co działo się w RPA, za cichym przyzwoleniem zachodu, to sk***ysyństwo. Nasza komuna przy tym to raj.

Marco_Zg

2021-07-13, 20:07
A gadają że ocieplenie mamy poprzez palenie zimą w piecach węglem. Tam mają ciepło a jaka quwa zadyma.

Zenonn

2021-07-13, 20:08
Oni z ASG do nich walą, czy tam każdy RoboCop ?

Domino85pl

2021-07-13, 20:10
Cała Afryka od dawna słaba stabilność polityczna. Ok budujemy szkołę, szpital itp. zbiórka na sprzęt. A Tu nagle jebs jedna wielka dewastacja. Tylko szkoda że ktoś stawia na gospodarkę a oni tam w jeden dzień potrafią wszystko spalić wtf. Tak łatwo im winić białych za ingerencję w ich życie, że bym wszystkich białych wpakował na statek i niech tam robią zadymy między sobą. A te które przepływają do Grecji i Włoch bez pozwolenia z inżynierami blm, na sznur i z powrotem aż do momentu zrozumienia że świat nie polega na paleniu infrastruktury tylko jej rozbudowie. A Co do rasizmu to nie mam nic do czarnych oceniam tylko pod względem inteligentnego gospodarowania. ;-)

kalek19873

2021-07-13, 20:22
Na końcu dobre gdzie jest Dzon z strzelba :lol: :lol: :lol:

Sujo

2021-07-13, 20:27
pie**olone czarne małpy, jak ja ich k***a nienawidzę na równi z żydami i cyganami do gazu