18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarowanie publiczki

~Faper Noster • 2015-12-13, 14:49
Oglądając ostatnio wypuszczony filmik lidera Nowoczesnej, przyszło mi do głowy - jak to politycy ciągle stosują te same sztuczki.

Obejrzyjcie dwa poniższe materiały, starając się zwrócić uwagę na długość zdań i pauz między nimi, gestykulację i reakcję publiczności. (to o czym mówi jeden i drugi pomijam bo temat jest wałkowany na okrągło we wszystkich mediach, a podpisy w pierwszym filmiku są jakie są bo ukradłem go z innego wątku)



Uwaga - NIE porównuję ani tym bardziej nie przyrównuję pana Petru do pana Hitlera, w temacie chodzi wyłącznie o uniwersalne techniki konstruowania wypowiedzi i prezentacji mowy ciała podczas przemawiania do tłumu
A tak poza tym
spoiler

Wykalaczek

2015-12-13, 15:17
To ktoś się jeszcze nabiera na to aktorstwo? Akurat bankowiec jest ostatnią osobą której bym ufał.

James.B

2015-12-13, 15:48
słońce za ch*j
blondyna przetłumaczyła na migowy

br...........or

2015-12-13, 17:13
Wykalaczek napisał/a:

To ktoś się jeszcze nabiera na to aktorstwo? Akurat bankowiec jest ostatnią osobą której bym ufał.



Popatrz na tych ludzi i zadaj jeszcze raz te pytanie. Nie tyle nabiera się co jeszcze broni go. I to jest chore. To jest tragiczne... k***a, jaką ja mam nadzieje, że ktoś nagra jego rozmowy jak będzie mówić, że ludzie to pusty ciemnogród i to kupi i będzie go popierać.

ziomka22

2015-12-13, 18:42
Autor ma rację. I jeden i drugi mami ludzi opowieścią o gównie....

mygyry

2015-12-13, 19:13
Nikt mu nie powiedział, że kampania się już skończyła?

grudawwk

2015-12-13, 20:04
Oo widzę ekspert od frankowych kredytów, teraz pewnie pie**oli, że trzeba brać w dojcze markach.

KubsonMon

2015-12-13, 20:35
Petru właśnie że dobrze gada, pretensje do niego mają za to wszystkie ćwoki które wj***ły się w kredyty frankowe
Za to obecny wicepremier Mateusz Morawiecki były wieloletni prezesem BZWBK to już krystalicznie czysty...

Pater patriae

2015-12-13, 21:43
Cytat:

Petru właśnie że dobrze gada, pretensje do niego mają za to wszystkie ćwoki które wj***ły się w kredyty frankowe



Jak idioto nie wiesz o czym mowa, to się nie wypowiadaj. Petru kiedy robił za guru ekonomiczne polecał branie kredytów we frankach szwajcarskich, a W TYM SAMYM CZASIE swój przewalutował. Oczywiście nie żal mi 'frankowiczów', bo nikt im nie kazał, zaryzykowali i przegrali, ich strata, ale chodzi o hipokryzje Petru, jak takiej osobie można zaufać, czy oddać na nią głos? Chociaż niestety jak widać można, bo wysyp hołoty intelektualnej w Polsce to najtragiczniejszy skutek IV rozbioru w 39'.

Co do tematu, to strasznie nietrafiony, Hitler co by nie mówić był świetnym mówcą i jego przemowy naprawdę porywały ludzi, natomiast Petru gada i gestykuluje jak kukła (którą w sumie jest) i jak widać po tłumie, to nawet ten plebs trzymający dumnie flagi jewrosojuza jakoś nie zachowuje się zbyt entuzjastycznie.

JA...........or

2015-12-13, 22:08
Oooo Trolle PIS już wróciły autokarami z wycieczki darmowej do Warszawy
I co PIS-owskie szmaty zmokłyście w Warszawie chyba , TAK !!! ;)

chrzanik1992

2015-12-13, 22:10
Ludzie są ch*jami dla ludzi za pieniądze tych ludzi....

KubsonMon

2015-12-13, 22:32
Pater patriae napisał/a:



Jak idioto nie wiesz o czym mowa, to się nie wypowiadaj. Petru kiedy robił za guru ekonomiczne polecał branie kredytów we frankach szwajcarskich, a W TYM SAMYM CZASIE swój przewalutował. Oczywiście nie żal mi 'frankowiczów', bo nikt im nie kazał, zaryzykowali i przegrali, ich strata, ale chodzi o hipokryzje Petru, jak takiej osobie można zaufać, czy oddać na nią głos? Chociaż niestety jak widać można, bo wysyp hołoty intelektualnej w Polsce to najtragiczniejszy skutek IV rozbioru w 39'.

Co do tematu, to strasznie nietrafiony, Hitler co by nie mówić był świetnym mówcą i jego przemowy naprawdę porywały ludzi, natomiast Petru gada i gestykuluje jak kukła (którą w sumie jest) i jak widać po tłumie, to nawet ten plebs trzymający dumnie flagi jewrosojuza jakoś nie zachowuje się zbyt entuzjastycznie.



Jak nie znasz tematu kredytów frankowych to w ogólnie proponuje abyś się k***a nie wypowiadał.
W pierwszej kolejności to on był doradcą banków a nie k***a ludzi, jeżeli motłoch tego nie rozumie ich problem. Obecnie vice-premierem jest pacjent który pomysły takich doradców w sprawie kredytów frankowych wdrażał w zarządzanym przez siebie banku BZWBK który udzielił imponującą ilość takich kredytów - ale ch*j, to jest pomocnik świętego Jarosława i tutaj złego słowa nie powiemy.
Wracają do tematu kredytów frankowych i jego rekomendacji, znajomy brał kredyt we franku gdzieś po okolicy 3 zł, z ratą 1000 zł w przeliczeniu na złotówki, gdyby brał w naszej walucie obliczyli mu ratę na poziomie 1400 zł, i tak wesoło sobie spłacał raz więcej raz mniej i dopiero jak frank wj***ł się ponad 4 zł płaci tyle ile płaciłby w złotówkach (gdyby brał z zł to by już w ch*j dopłacił). Kredyty w walutach obcych muszą być rozpatrywane w okresie długoterminowym a nie k***a 2-3 lata (z 30 lat), waluta wyjdzie chwilę trochę drożej i jest z każdej strony lament od ludków które na te kredyty nie było i de facto nie jest stać.
Powyższe nijak nie jest opłacalne przy próbie sprzedaży nieruchomości, ale przy spłacie ratalnej jak najbardziej, tylko tak jak napisałem powyższej, te pierdoły podostawały kredyty nie rzadko na 120%, na wyższe kwoty niż dostaliby w złotówkach i każde wahnięcie waluty o kilka groszy i już jest problem.
Najpiękniejsze jest to iż w duża części frankowców szukając ratunku wpie**oliła sobie ostatni gwóźdź to trumny głosowaniem na PIS dzięki działaniom którego frank na pewno nie będzie tańszy :-)

Pater patriae

2015-12-13, 23:27
@up
Ktoś tu ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Cytat:

Oczywiście nie żal mi 'frankowiczów', bo nikt im nie kazał, zaryzykowali i przegrali, ich strata, ale chodzi o hipokryzje Petru, jak takiej osobie można zaufać, czy oddać na nią głos?



Której części nie zrozumiałeś? Cała Twoja wypowiedź jest bezcelowa, bo ch*j mnie obchodzą frankowicze, po prostu ciężko mi uwierzyć, że ktoś uważa Petru za jakąś nową jakość, czy odpowiedź na problemy Polski..

KubsonMon

2015-12-13, 23:48
Pater patriae napisał/a:

@up
Ktoś tu ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem.



Której części nie zrozumiałeś? Cała Twoja wypowiedź jest bezcelowa, bo ch*j mnie obchodzą frankowicze, po prostu ciężko mi uwierzyć, że ktoś uważa Petru za jakąś nową jakość, czy odpowiedź na problemy Polski..



Mogę Ci zacytować setki wypowiedzi kaczora których się rozmijał z później podjętymi działaniami, w sprawie Kukiza swego czasu miałem okazję być na kilku spotkaniach tego cyrku w okręgu podwarszawskim (na prośbę znajomego) - oprócz tego iż na sali przy propozycjach kandydatów się pobili to problemem był brak jakiejkolwiek koordynacji ze strony Stanisława Tyszki, jakaś grupa znała Pawła osobiście złapała go w Wawie przy okazji rejestracji tego Kukiz 15, przedstawiło sprawę - a on wtedy że jeżeli Tyszka się nie sprawdza to to jest ruch oddolny i zaproponował go odwołać :-) , naiwne ludki podjęły temat w sprawie jego odwołania na zebraniu i ch*j, potem ten ludek był kandydatem Kukiza z jedynki i weryfikował kandydatów czyt. decydował kto może kandydować. Tu masz przykład na Kukiza.
W sprawie PSL - to nie wymaga komentarza, PO - z kolei obiecywało złote góry i ch*j z tego wyszło ale chociaż było spokojnie.
Przy powyższym jeden temat z Petru do którego się przyj***łeś to jest pikuś w porównaniu do reszty tego beznadziejnego pie**olnika. Jak dla mnie Petru stawiający na gospodarka jest lepszym wyborem niż Pisowcy obiecującym cuda górnikom, cuda patologicznym dzieciorobom i cuda hipochondrycznym emerytom +70 zostawiającym resztę ch*jowej emerytury w aptekach.

bebini

2015-12-14, 09:59
@up
Złodziej przebrał się w nowy garnitur, trochę popie**olił o gospodarce i ekonomii i Ty już byś mu oddał swoją dupę, żeby PO dalej Cię dymało tylko pod nową nazwą Nowoczesne.PO

głosowałem na ruch kukiza i z tego co oglądam wystąpienia w sejmie to nie żałuję