18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnym byc ciezko jest

szanka • 2013-04-08, 19:30


takie tam w macdonaldzie...

jajcek555

2013-04-08, 23:48
JezusToŻyd napisał/a:

@jajcek: Jak nie smakuje ci mcdonald to należysz do tych, którym nigdy się nie dogodzi.

Dla mnie nie ma nic lepszego niż cheeseburger o 4 nad ranem po imprezie. Żaden kebab, kiełbaska pod halą czy zapiekanka na kazimierzu się nie ima.


A jeżeli chodzi o normalny obiad to w tej cenie i w takim tempie w mieście lepszego żarcia nie znajdziesz.
Chyba że mieszkasz w jakimś k***a piździelcu wielkim gdzie pizza kosztuje 10 zł za 30 cm.



Nie dogodzi? Przecież to żarcie to syf(pod każdym względem). Kotlet z psa zmielony razem z budą. grubość 0,5 cm + "bułka" i ile ta kapa kosztuje z 4 zł pewnie już? Dramat. W Krakowie jest wiele knajp nawet w Rynku(niekoniecznie Wierzynek), gdzie można pojeść w miarę tanio i smacznie jeżeli ktoś nie umie samemu gotować. A już zwykły bar mleczny oferuje o wiele lepsze jedzenie(do 8zł) niż ten mcshit. Oczywiście jeżeli jesz o 4 rano to pozostaje Ci to kapsko. Dla mnie możesz jeść co chcesz, tylko nie mów mi że lepszego żarcia nie ma. Jest tylko tłustej dupy się nie chce ruszyć.

kizug666

2013-04-09, 00:27
B-B napisał/a:

Tłumaczenie? :D



'Kontrola ochrony lotniska

ok

nie ok'

proszę bardzo

ocwpzw

2013-04-09, 01:13
B-B napisał/a:

Tłumaczenie? :D


murzyny profilaktycznie mają płacić póltora dolca więcej bo ich współplemieńcy w ch*j kradną :mikolaj:

Pokahontaz

2013-04-09, 02:28
@jajcek

Skończ pie**olić, bo nie można Cię słuchać. Boli Cię to, że ktoś sobie opie**oli powiększony McZestaw? Czy Mcdonald za każdą zarobioną złotówkę ucina ci palec? Daj spokój, niech każdy je gdzie chce - jego sprawa. 3/4 osób które jedzą w mcd zdają sobie sprawę z tego świństwa ale jak im to nie przeszkadza to co ci k***a do tego...

Raczu2012

2013-04-09, 07:49
@matiqq

Wiec zryj gowno po swoim psie, lub zanurzaj sie w kiblu po oproznieniu zoladka, skoro dla Ciebie nie ma znaczenia co jest w srodku. Tepaku. Jesz smieci bedziesz smietnikiem, nic wiecej. A to, ze cos ladnie wyglada (chociaz wcale tak nie jest), nie znaczy, ze musi smakowac. Rozumiem, ze sadistic.pl. ale k***a czasem warto wlaczyc logike, a nie pie**olic bez sensu

stery_srh

2013-04-09, 11:35
mildyner napisał/a:

...szanujący się murzyn...


Trąci lekkim oksymoronem. ;-)

matiqq

2013-04-09, 15:17
Raczu2012@

po pierwsze wyzwałeś mnie więc ch*j Ci w wupę pojebańcu.

a po 2. może właśnie takie fetysze odpie**alam na co dzień w dodatku z całą rodziną i moim psem? w 200% nie masz prawa do przypie**alania się do tego.

Nienawidzę np. pieczarek w sosie bo są dla mnie niczym glut bezdomnego, ale małże czy inne zapiekanki wpie**alam aż mi się uszy drą.

moje zdanie, mój wybór i przede wszystkim mój organizm i moje życie (wraz ze zdrowiem).

a co do twojej j***nej teorii o możliwości lepszego jedzenia... tak, już widzę jak ktoś czy nawet ja sam (ciebie pomijam) je kotleta w trzech sosach z zestawem (barowym bukietem) surówek popijając wszystko winem podczas kiedy na budziku jest 180km/h bo akurat jesteśw podróży.

a i jeszcze jedno, kalmary, kraby i inne świnie się wpie**ala bez opamiętania a jak trafi się szczurek to już ch*j? to nie zwierzę?

herbalix

2013-04-09, 16:00
JezusToŻyd napisał/a:

@jajcek: Jak nie smakuje ci mcdonald to należysz do tych, którym nigdy się nie dogodzi.

Dla mnie nie ma nic lepszego niż cheeseburger o 4 nad ranem po imprezie. Żaden kebab, kiełbaska pod halą czy zapiekanka na kazimierzu się nie ima.


A jeżeli chodzi o normalny obiad to w tej cenie i w takim tempie w mieście lepszego żarcia nie znajdziesz.
Chyba że mieszkasz w jakimś k***a piździelcu wielkim gdzie pizza kosztuje 10 zł za 30 cm.



w nocy w krakowie nie ma dużej alternatywy. kebab kosztuje 10zł, ale na próżno szukać w nim mięsa. żeby opie**olić zapiexa na żydzie trzeba w kolejce odstać pół godziny + 10 minut czekania na żarcie. jak już na żydzie jesteśmy, to w asia to go miseczka ryżu z marchewką i kiełkiem kosztuje ze 20 zł. kiedyś dobrze i tanio można było zjeść w barze max, ale teraz do żarcia dostajesz sraczkę gratis. w okolicach rynku same bułki z kapustą sprzedawane jako kebab. a w maku szybko, stosunkowo smacznie i stosunkowo niedrogo, jest kibel z mydełkiem.

Sacree

2013-04-10, 12:30
Każdy masz swoje racje. Ale nie bez powodu istnieje powiedzenie: " Jesteśmy tym co jemy". Powinniśmy się odżywiać zdrowo (sam tego nie robię ale zdaje sobie z tego sprawę ). Bo najważniejszym procesem życia jest jedzenie. Inaczej mówiąc wymiana materii. Napiszę tak na chłopski rozum: im ch*jowszą tą materię będziemy przyjmować tym z ch*jowszej będziemy się składać. Nie sądzicie?

danis008

2013-04-11, 00:13
JezusToŻyd napisał/a:

@jajcek: Jak nie smakuje ci mcdonald to należysz do tych, którym nigdy się nie dogodzi.

Dla mnie nie ma nic lepszego niż cheeseburger o 4 nad ranem po imprezie. Żaden kebab, kiełbaska pod halą czy zapiekanka na kazimierzu się nie ima.


A jeżeli chodzi o normalny obiad to w tej cenie i w takim tempie w mieście lepszego żarcia nie znajdziesz.
Chyba że mieszkasz w jakimś k***a piździelcu wielkim gdzie pizza kosztuje 10 zł za 30 cm.



to wpie**alaj gówno z kaczora donalda porcje jak dla dzieci ze żłobka. wole wj***ć kubeł kurczaczków z kfc lub pie**olnego kebaba ;-)