18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny wykłada swoje racje

~_Yarko_ • 2020-11-08, 12:21

Zwolennicy Bidena vs LGBT

betonowy_krokiet

2020-11-09, 00:01
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Wyr*chane to bedzie lewactwo. Trump bedzie prezydentem przez następne 4 lata. Media robią swoje jak widze. Swoją drogą. Jak kwiczysz albo placzesz to nie musisz tego pisac mazgaju w rurkach



To się uśmiałem, no prawacy to ewidentnie debile. Będziesz miał trampa ale w gębie, po tym jak obciągniesz pałę innemu prawakowi . To jedyny tramp jaki będzie funkcjonował w twojej rzeczywistości. Owszem rurki mam z tym, że aluminiowe i ostatnio prawackiej cipie nawpie**alałem taką rurką na proteście. Prawaczek sp***alał z piskiem, skomlał i kwilił rozbawiając tym wszystkich. Taka obita, męska prawacka p*zda to miód dla oczu, dodatkowo po tym jak wybrał cios na ryja natychmiastowo porzucił swoje poglądy i ewakuował się z miejsca, pewnie to byłeś ty biedny stworku. Przyzwyczajaj się do lewactwa bo rozk***i prawackie bydło w drobny pył.

polakwrocek

2020-11-09, 02:46
Tekos napisał/a:

Zakładam, że gdy pisałeś ten komentarz to łzy z emocji spływały ci po policzku, drgała ci broda i trzęsły ci się ręce bo siedziałeś na betonowym krokiecie starego.



Do tego kierowca autobusu zaczął klaskać , a pierwsze słowo dziecka z wózka brzmiało " KON STY TU CJA"

Noside

2020-11-09, 10:25
Takie jedno zasadnicze pytanie - po kiego wała karmicie tego sfrustrowanego trola? Niech się kisi w swoich żalach zamiast je tutaj wylewać.

betonowy_krokiet

2020-11-09, 11:07
Noside napisał/a:

Takie jedno zasadnicze pytanie - po kiego wała karmicie tego sfrustrowanego trola? Niech się kisi w swoich żalach zamiast je tutaj wylewać.



Jak po co? Sfrustrowane prawaczki nigdy nie odpuszczą więc trzeba jechać k***y i tyle. Mają boski ból dupy.

zielonyowoc1990

2020-11-11, 21:11
betonowy_krokiet napisał/a:

Jak po co? Sfrustrowane prawaczki nigdy nie odpuszczą więc trzeba jechać k***y i tyle. Mają boski ból dupy.



Zgłoszę Ciebie to admina. Mam nadzieję, że dostaniesz permanentnego bana.

PieronJasnySzlag

2020-11-13, 17:57
betonowy_krokiet napisał/a:

To się uśmiałem, no prawacy to ewidentnie debile. Będziesz miał trampa ale w gębie, po tym jak obciągniesz pałę innemu prawakowi . To jedyny tramp jaki będzie funkcjonował w twojej rzeczywistości. Owszem rurki mam z tym, że aluminiowe i ostatnio prawackiej cipie nawpie**alałem taką rurką na proteście. Prawaczek sp***alał z piskiem, skomlał i kwilił rozbawiając tym wszystkich. Taka obita, męska prawacka p*zda to miód dla oczu, dodatkowo po tym jak wybrał cios na ryja natychmiastowo porzucił swoje poglądy i ewakuował się z miejsca, pewnie to byłeś ty biedny stworku. Przyzwyczajaj się do lewactwa bo rozk***i prawackie bydło w drobny pył.



Daj spokój. Jaką jesteście siłą to pokazały protesty pod kościołami gdzie kibole w dwa dni wam te prostesty wybiły z głowy. Nawet nie musieli się specjalnie mobilizować.