18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny wykłada swoje racje

~_Yarko_ • 2020-11-08, 12:21

Zwolennicy Bidena vs LGBT

zwierzak30

2020-11-08, 12:38
Zwolennicy Bidena i LGBT,w jeden garnek srają.

To samo lewackie gówno.

McQurwa

2020-11-08, 13:15
Piękne!lewacy skaczą sobie nawzajem do gardła


Noside

2020-11-08, 14:41
Hm. Flaga BLM. To ci debile, co chcą, żeby policjanci za darmo narażali życie i ochraniali protesty, na których będą przeciw tej policji działać.

ProVVe

2020-11-08, 15:23
ZAmknąć ich wszystkich w tych strefach "no police zone" i dać zakaz ich opuszczania pod groźbą kuli w łeb... Chcieli swój j***ny raj to go dostana

betonowy_krokiet

2020-11-08, 17:15
Piękne chwile. Prawactwo wyr*chane w dupę bez wazeliny, ten sam los czeka prawackie świnie w PL. Już słychać kwik, kwik gdy sp***alają prawaczki prosiaczki.


Tekos

2020-11-08, 17:31
betonowy_krokiet napisał/a:

Piękne chwile. Prawactwo wyr*chane w dupę bez wazeliny, ten sam los czeka prawackie świnie w PL. Już słychać kwik, kwik gdy sp***alają prawaczki prosiaczki.



Zakładam, że gdy pisałeś ten komentarz to łzy z emocji spływały ci po policzku, drgała ci broda i trzęsły ci się ręce bo siedziałeś na betonowym krokiecie starego.

:-P

betonowy_krokiet

2020-11-08, 17:51
Tekos napisał/a:

Zakładam, że gdy pisałeś ten komentarz to łzy z emocji spływały ci po policzku, drgała ci broda i trzęsły ci się ręce bo siedziałeś na betonowym krokiecie starego.



Ojciec akurat zajęty, zasadza betonowy krokiet jakiejś prawackiej dziwce która coś pie**oliła, że ją jej średniowieczny panu bogu pokarał bo urodziła upośledzongo Tekosa. Natomiast łzy płynęłą mi ze śmiechu gdy czytam to pie**olenie srających pod siebie prawaczków. Kwiiiik.

zielonyowoc1990

2020-11-08, 18:14
betonowy_krokiet napisał/a:

Ojciec akurat zajęty, zasadza betonowy krokiet jakiejś prawackiej dziwce która coś pie**oliła, że ją jej średniowieczny panu bogu pokarał bo urodziła upośledzongo Tekosa. Natomiast łzy płynęłą mi ze śmiechu gdy czytam to pie**olenie srających pod siebie prawaczków. Kwiiiik.



Idź dokonywać aborcji na sobie gdzie indziej. Nie ma zgody na taki język na tym portalu.

100imiQtas

2020-11-08, 18:57
Jak to mówią "rewolucja pożera własne dzieci". Wincyjjjjj.

Asuritta

2020-11-08, 21:22
na początku mówi żeby oddali mu telefon O_o bialy antifiarze zboczeńce okradły murzyna ? no k***a szok tego jeszcze nie grali

PieronJasnySzlag

2020-11-08, 21:56
Tvn jak to tvn. Naszczał by mu na żywo do ryja to kraśko by szczęśliwy twierdził że szampan otworzyli i go poczestowali.

Jak w tej słynnej relacji pontonowej gdzie przypływają pontony z młodymi murzynami a k***a tefałenowa pie**oli że przypłyneły kobiety z dziećmi, starsi schorowani ludzie.

eLzar

2020-11-08, 22:01
Piękny widok kiedy biała picz trzyma obok napis "BLM" , a typiara dostaje wpie**ol od murzyna :D

betonowy_krokiet

2020-11-08, 22:15
zielonyowoc1990 napisał/a:

Idź dokonywać aborcji na sobie gdzie indziej. Nie ma zgody na taki język na tym portalu.


Tylko się nie rozpacz prawiczku. Mój język jest żywcem przejęty od prawackiego ścierwa które tutaj żyga nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co im poglądowo nie pasuje. Typowe dla prawaków, myślą, że mogą obrażać wszystkich ale jak już skrytykujesz prawacką k***ę to wielkie obruszenie. Nie ma zgody na prawackie pie**olenie więc kwicz prosiaku w swojej oborze bo czas prawaków dobiegł końca.

Skończyłem_z_ekscesami

2020-11-08, 22:46
betonowy_krokiet napisał/a:

Piękne chwile. Prawactwo wyr*chane w dupę bez wazeliny, ten sam los czeka prawackie świnie w PL. Już słychać kwik, kwik gdy sp***alają prawaczki prosiaczki.



Wyr*chane to bedzie lewactwo. Trump bedzie prezydentem przez następne 4 lata. Media robią swoje jak widze. Swoją drogą. Jak kwiczysz albo placzesz to nie musisz tego pisac mazgaju w rurkach