18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czarny vs biała

ZjaranyZbyszek • 2015-10-12, 12:41
typowe..






link do YT
spoiler

ex32

2015-10-12, 12:43
Widać że głupia p*zda domagała się równego traktowania i doigrała się.

MaratHS

2015-10-12, 12:48
ex32, Co nie zmienia faktu, że facet który bije kobietę jest zwykłą cipą.

nowynick

2015-10-12, 12:50
gdyby biały potraktował tak natrętną i agresywną czarną srali byście ze szczęścia, że dobrze tak agresywnemu basztylowi/sama się prosiła/chciała równouprawnienia to ma, a tak zaraz się zacznie wysyp gówna na temat koloru skóry...

lorddiod

2015-10-12, 13:51
atak godny gada

Sz...........la

2015-10-12, 13:52
ten drugi już spodnie opuścił do gwałtu. :krejzi:


na ch*j go trącała? przecież wiadomo, że jak wkładasz palce w gówno, to się upie**olisz. ;)

manos

2015-10-12, 13:56
Szczerze mówiąc sam bym jej zaj***ł :O

qhash

2015-10-12, 14:07
MaratHS napisał/a:

ex32, Co nie zmienia faktu, że facet który bije kobietę jest zwykłą cipą.



co ty człowieku pie**olisz, na pewno oglądałeś ten sam film, nie widzisz kto tu jest agresorem ?

MaratHS

2015-10-12, 14:28
qhash, Zostałem wychowany tak, aby nigdy nie uderzyć kobiety choćby nie wiem co zrobiła. To oczywiste, że kobieta jest słabsza fizycznie więc jeśli jej pie**olnę przez ryj to osunie się na podłogę. Kiedy kobieta uderzy mężczyznę to będzie miał tylko zaczerwieniony policzek... to po pierwsze.

Po drugie zauważyłeś wagę uderzenia? ona go ledwo musnęła palcami, a ten wyk***ił jej z całej siły. Jest tyle sposobów, aby kobiecie "wytłumaczyć" pewnie sprawy niekoniecznie ją bijąc w twarz.

Po trzecie osoby które sobie nie radzą w potyczce z kobietą będą uciekać do przemocy, bo są silniejsi, a dla kobiety cios wymierzony w twarz to argument dużego kalibru.

Nadal nie zmieniam zdania, facet który musi pie**olnąć kobietę w twarz żeby sobie z nią poradzić jest j***nym lamusem i p*zdą w rurkach bez jaj.

binladden

2015-10-12, 14:33
@up wyobrażam sobie sytuacje, w której bym kobiecie przypie**olił ale ta nie jest jedną z nich. Masz rację, nie dość, że murzyn, to jeszcze p*zda.

Bombeluna

2015-10-12, 14:59
MaratHS napisał/a:

ex32, Co nie zmienia faktu, że facet który bije kobietę jest zwykłą cipą.



No tak... przykład: kobieta Cię napie**ala, wybija Ci zęby, łamie nos - nie uderzę jej, przecież jest kobietą!

Mimo, że koleś jest czarny to sam bym tak zrobił będąc na jego miejscu, przyk***ił jej raz na uspokojenie i podziałało, proste i skuteczne.

Zachowujesz się jak facet to będziesz traktowana jak facet.

MaratHS

2015-10-12, 15:25
Bombeluna napisał/a:


przykład: kobieta Cię napie**ala, wybija Ci zęby, łamie nos - nie uderzę jej, przecież jest kobietą!


Ja nie zadaję się z transwestytami. Mało która kobieta ma tyle siły aby wybić ząb albo złamać nos... to po pierwsze.

Po drugie kobiety z walką są mniej oswojone więc raczej będzie napie**alać na oślep aniżeli celowała w nos czy w zęby.

Po trzecie siła fizyczna niekoniecznie świadczy o męskości.

Po czwarte trzeba postępować tak z kobietami, aby cię nie napie**alała, albo przynajmniej przytrzymać jej ręce.

Dziad_Inżynier

2015-10-12, 17:05
MaratHS napisał/a:


Ja nie zadaję się z transwestytami. Mało która kobieta ma tyle siły aby wybić ząb albo złamać nos... to po pierwsze.

Po drugie kobiety z walką są mniej oswojone więc raczej będzie napie**alać na oślep aniżeli celowała w nos czy w zęby.

Po trzecie siła fizyczna niekoniecznie świadczy o męskości.

Po czwarte trzeba postępować tak z kobietami, aby cię nie napie**alała, albo przynajmniej przytrzymać jej ręce.


Życzę powodzenia, jak ci suka podrapie pazurami twarz i uszkodzi oko, bo ośmieliłeś się nie postawić jej drinka. Być może była naćpana, teraz już nikt nie dojdzie.

Sam byłem w sytuacji, wracają noca przez miasto, gdzie dwie małolaty wyskoczyły do mnie z łapami, bo nie chciałem im kupić piwa, koszulka potargana na szwach. A złap taką za łapy, to się dowiesz, jak głośno potrafi się wydrzeć "GWAŁT POMOCYY". W dupie byłeś, gówno widziałeś.

qhash

2015-10-12, 17:36
MaratHS napisał/a:

qhash, Zostałem wychowany tak, aby nigdy nie uderzyć kobiety choćby nie wiem co zrobiła. To oczywiste, że kobieta jest słabsza fizycznie więc jeśli jej pie**olnę przez ryj to osunie się na podłogę. Kiedy kobieta uderzy mężczyznę to będzie miał tylko zaczerwieniony policzek... to po pierwsze.

Po drugie zauważyłeś wagę uderzenia? ona go ledwo musnęła palcami, a ten wyk***ił jej z całej siły. Jest tyle sposobów, aby kobiecie "wytłumaczyć" pewnie sprawy niekoniecznie ją bijąc w twarz.

Po trzecie osoby które sobie nie radzą w potyczce z kobietą będą uciekać do przemocy, bo są silniejsi, a dla kobiety cios wymierzony w twarz to argument dużego kalibru.

Nadal nie zmieniam zdania, facet który musi pie**olnąć kobietę w twarz żeby sobie z nią poradzić jest j***nym lamusem i p*zdą w rurkach bez jaj.



z jednym się zgodzę, prawdziwy facet nigdy pierwszy nie zaczepi kobiety, dopóki ona nie zacznie szaleć