18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czarny vs biała

ZjaranyZbyszek • 2015-10-12, 12:41
typowe..






link do YT
spoiler

MaratHS

2015-10-12, 18:08
Dziad_Inżynier napisał/a:


Życzę powodzenia, jak ci suka podrapie pazurami twarz i uszkodzi oko, bo ośmieliłeś się nie postawić jej drinka. Być może była naćpana, teraz już nikt nie dojdzie.

Sam byłem w sytuacji, wracają noca przez miasto, gdzie dwie małolaty wyskoczyły do mnie z łapami, bo nie chciałem im kupić piwa, koszulka potargana na szwach. A złap taką za łapy, to się dowiesz, jak głośno potrafi się wydrzeć "GWAŁT POMOCYY". W dupie byłeś, gówno widziałeś.


Nie to że ten, ale napisałem wcześniej w moich wypocinach, że nigdy nie uderzyłbym KOBIETY. Naćpano-pijana suka nie jest kobietą :-P

My...........er

2015-10-12, 19:25
pie**olicie... Takie właśnie są zajebiste ! Przypinasz do łóżka kajdankami to sama jeszcze ci powie, żebyś jej zaj***ł. To jest kosmos czego ten typ kobiet chce. Szczerze polecam :mrgreen:

nectovelius

2015-10-12, 21:23
Mrs.TipTop napisał/a:

ten drugi już spodnie opuścił do gwałtu. :krejzi:


na ch*j go trącała? przecież wiadomo, że jak wkładasz palce w gówno, to się upie**olisz. ;)



Nie było się nigdy w zoo :?:
Tam pawiany chodzą z "dupami na wierzchu" ;) Może to tylko zbieg okoliczność, a może Darwin miałby możliwość udowodnienia swej teorii, że... ktoś pochodzi od małpy ;)