18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny skurwiel w sklepie...

Halman • 2021-02-21, 09:45

narobił zamieszania za co w nagrodę dostał kopa w czarne dupsko... :-D

outsidethebox86

2021-02-21, 13:53
Jeżeli Wasze relacje z drugą płcią, to relacje prostytutki i dz**karza, to wasza sprawa.

Moim zdaniem można stworzyć z facetem coś naprawdę wspaniałego, "można dojść tam, gdzie nikt inny nie trafi nigdy" (w pełni pozytywnym znaczeniu tego cytatu).

Szkoda mi czasu i energii na obrzucanie się gównem. To do niczego nie prowadzi, tylko tworzy kolejne podziały między ludźmi. Mało tego syfu wokół? Nie chcę do tego należeć, nie chcę taką być.

Rebeliant napisał/a:

Robię to tak samo jak wszyscy ludzie mądrzy, z resztą to oni mnie tego uczyli gdy byłem dzieckiem. Słyszę co dany człowiek powiedział/napisał i na podstawie jego wypowiedzi wnioskuję czy warto go słuchać, gdyż jest mądry, czy jednak jest głupcem i należy na takiego uważać.
Twoich wypowiedzi naczytałem się na Sadolu od ch*ja i nie mam żadnych wątpliwości co do twej wiedzy, nie mam wątpliwości, że jesteś osobą głupią. Nadmiernie kulturalną jak na Sadola, ale posiadającą za mało wiedzy aby móc zrozumieć świat cię otaczający. Będąc kobietą możesz nawet być wartą uwagi w płaszczyźnie opiekuńczości czy miłości, ale w świecie równouprawnienia jesteś głupia. Zajmij się tym do czego zostałaś stworzona przez ewolucję, czyli rodziną.



Głupią osobą nie interesował byś się na tyle, by czytać od ch*ja jej komentarzy ;-)

Nie znasz mnie, więc nie wsadzaj mnie do swojego wora. Żyj i pozwól żyć innym.

Twoja pewność co do tego, że masz we wszystkim rację, zgubi Cię jak niejednego.

Prof._Kot_Budd

2021-02-21, 14:48
Kot spadający z sufitu przyczyną sporu filozoficznego o mądrości i rolach społecznych płci.

@Rebeliant @outsidethebox86

pie**olicie oboje, na r*chanie się umówcie.

ququa

2021-02-21, 15:46
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Kot spadający z sufitu przyczyną sporu filozoficznego o mądrości i rolach społecznych płci.
@Rebeliant @outsidethebox86
pie**olicie oboje, na r*chanie się umówcie.




a ja własnie dla takich komentarzy wchodze na sadola




a kot był czarny

Prof._Kot_Budd

2021-02-21, 18:18
ququa napisał/a:

a ja własnie dla takich komentarzy wchodze na sadola
a kot był czarny



Ja z kolei liczyłem na wysryw zoofili jadących po gościu za to, że kopnął tego "biednego kotka".

Rebeliant

2021-02-21, 21:47
outsidethebox86 napisał/a:

Głupią osobą nie interesował byś się na tyle, by czytać od ch*ja jej komentarzy



Nie schlebiaj sobie. Czytam nawet szybko, a jak czytam forum Sadola, to wszystkie komentarze w danym wątku, zatem twoje też. Nie wspominając, że skupiam uwagę na głupcach, aby potem z nich szydzić.



Prof._Kot_Budd napisał/a:

pie**olicie oboje, na r*chanie się umówcie.



Skoro mam konto na Sadolu, to znaczy, że nie r*cham, jestem stulejarzem, piwniczniakiem i prawiczkiem. Skąd ty się k***a urwałeś? Z choinki? No i druga strona medalu. Jak bardzo poj***ny musisz być, aby zakładać, że nasza Sadolowa feminaziolka by na mnie spojrzała bez obrzydzenia? k***a, człowieku, uśmiałem się.

Cudak

2021-02-21, 21:54
Za kopnięcie kota to cwe* powinien buta w ryj dostać.

th...........jo

2021-02-21, 22:39
Spodziewałem sie trochę innego czarnego sk***iela w sklepie :D

outsidethebox86

2021-02-21, 23:28
Rebeliant napisał/a:

Nie schlebiaj sobie. Czytam nawet szybko, a jak czytam forum Sadola, to wszystkie komentarze w danym wątku, zatem twoje też. Nie wspominając, że skupiam uwagę na głupcach, aby potem z nich szydzić.
Skoro mam konto na Sadolu, to znaczy, że nie r*cham, jestem stulejarzem, piwniczniakiem i prawiczkiem. Skąd ty się k***a urwałeś? Z choinki? No i druga strona medalu. Jak bardzo poj***ny musisz być, aby zakładać, że nasza Sadolowa feminaziolka by na mnie spojrzała bez obrzydzenia? k***a, człowieku, uśmiałem się.



Nie masz racji, nie spojrzałabym na Ciebie z obrzydzeniem, raczej z litością.

Rebeliant

2021-02-22, 07:02
outsidethebox86 napisał/a:

Nie masz racji, nie spojrzałabym na Ciebie z obrzydzeniem, raczej z litością.



Nie robi to żadnej różnicy w tej abstrakcyjnej dyskusji,którą czas zakończyć. Następna się wkrótce pojawi, jestem pewien.


Milego dnia feminaziolko, idź szerzyć ideowe hasła dla bez ideowych korporacji chcących tylko się bogacić waszym kosztem.
Destrukcja rodziny i życie w samotności to przecież ich cel, więcej kredytów, więcej pracyw nadgodzinach, bo więcej osób do tego zdolnych.

outsidethebox86

2021-02-22, 12:25
Rebeliant napisał/a:

Nie robi to żadnej różnicy w tej abstrakcyjnej dyskusji,którą czas zakończyć. Następna się wkrótce pojawi, jestem pewien.
Milego dnia feminaziolko, idź szerzyć ideowe hasła dla bez ideowych korporacji chcących tylko się bogacić waszym kosztem.
Destrukcja rodziny i życie w samotności to przecież ich cel, więcej kredytów, więcej pracyw nadgodzinach, bo więcej osób do tego zdolnych.



Ameryki nie odkryłeś, więc takie uświadamianie zostaw dla swoich dzieci i dla tych, którzy ten system swoją głupotą wspierają. Ja staram się być ponad nim, na tyle na ile mogę.

Myślę, że następny dialog nie nastąpi, bo zwyczajnie szkoda mi czasu na rozmowę z kimś, ktoś lubi słuchać tylko siebie i myśli, że wszystkie rozumy zjadł.

Rebeliant

2021-02-22, 18:30
outsidethebox86 napisał/a:

Ameryki nie odkryłeś, więc takie uświadamianie zostaw dla swoich dzieci i dla tych, którzy ten system swoją głupotą wspierają. Ja staram się być ponad nim, na tyle na ile mogę.
Myślę, że następny dialog nie nastąpi, bo zwyczajnie szkoda mi czasu na rozmowę z kimś, ktoś lubi słuchać tylko siebie i myśli, że wszystkie rozumy zjadł.



Sama przylazłaś i tego jestem pewien przy następnej okazji, gdy cię Hal albo ktoś inny przywoła - znów sama przyleziesz.

rosoman50

2021-02-22, 19:26
Rebeliant napisał/a:

Sama przylazłaś i tego jestem pewien przy następnej okazji, gdy cię Hal albo ktoś inny przywoła - znów sama przyleziesz.



A mi się wydaje, że jesteś bardzo smutnym człowiekiem, na którego płeć przeciwna od zawsze patrzy z obrzydzeniem. Widać że masz w sobie zakodowany uraz do kobiet, pewnie nie jedna cie olała i stąd ta niechęć. Piszesz jaki to jesteś mądry, jacy mądrzy ludzie cię uczyli, ale jak dla mnie jesteś zwykłym cymbałem, który ma za dużo wolnego czasu i napie**ala komentarze pod każdym tematem z sadola.

outsidethebox86

2021-02-22, 19:45
Rebeliant napisał/a:

Sama przylazłaś i tego jestem pewien przy następnej okazji, gdy cię Hal albo ktoś inny przywoła - znów sama przyleziesz.



Szczerze to


outsidethebox86

2021-02-23, 10:22
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

up
To było chamskie...



Przynajmniej nie zakłamane

Poza tym nie bądź śmieszny, czytałeś wypowiedzi Twojego ziomeczka? Pełne szacunku i wyrozumiałości... (To był sarkazm gdybyś nie skumał)