18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny skurwiel w sklepie...

Halman • 2021-02-21, 09:45

narobił zamieszania za co w nagrodę dostał kopa w czarne dupsko... :-D

Cz...........as

2021-02-21, 09:53
Kot wpada przez sufit, a te p*zdy latają i piszczą jak by to był tygrys :-D

joeblacktwo

2021-02-21, 09:56
I weź tu zmywarce płać normalnie...

Rebeliant

2021-02-21, 10:12
Samice człowieka to istoty niezdolne do samodzielnej egzystencji, zmuszone do bycia pod opieką samców, bo by już dawno wyginęły razem z całym gatunkiem. Z resztą tak właśnie wyglądała historia naszego gatunku. Wybijano samców i brano bezbronne kobiety do siebie, bo mogą urodzić potomstwo. Kilka wyjątków, czyli grupy amazonek tylko potwierdzają regułę, że kobiety to tylko i wyłącznie inkubatory, zmywarko-kucharki i niańki.

Dobrze, że mamy XXI wiek i kobiety mogą egzystować w społeczeństwie samodzielnie. Bez obecnych technologii i przemysłu stałyby przy garach i dawały dupy, bo tylko tyle potrafiły w tamtych latach, a tak, są tanią siłą roboczą wielkich korporacji, stoją na liniach produkcyjnych, pracują przy kasach czy przy ladzie. Już nie tylko bycie prostytutką pozwala im być samodzielnymi.

Halman

2021-02-21, 10:16
Rebeliant, zaraz przyleci outsidethebox86, znana vegefeministka i cię zmiesza z błotem... :-D

Rebeliant

2021-02-21, 10:30
Halman napisał/a:

, zaraz przyleci outsidethebox86, znana vegefeministka i cię zmiesza z błotem...



Koło ch*ja mi lata opinia ludzkiego ścierwa Hal, dobrze to wiesz. Słucham tylko ludzi mądrych, resztą gardzę, choć gdybym miał inny charakter, to bym ich wyzyskiwał, bo tylko do tego się głupki nadają, do wyzysku :)

joeblacktwo

2021-02-21, 11:01
Halman napisał/a:

, zaraz przyleci outsidethebox86, znana vegefeministka i cię zmiesza z błotem...



Pokazała już cipe w w galerii sław?

outsidethebox86

2021-02-21, 11:26
Wisi mi to, każdy ma prawo do swoich poglądów. Nie chcę mi się marnować pięknego poranka na jakieś durne spory o głupoty. Są na świecie ważniejsze sprawy którymi warto się zająć.

I nie jestem feministką. Uważam tylko, że gdyby nie kobiety, nie byłoby mężczyzn. W końcu każdy z Was ma matkę. Jeśli taką cześć oddajecie swoim rodzicielkom, to współczuję Wam matek.

To wszystko w tym temacie. Życzę wszystkim miłego dnia i umiejętności poszanowania czyjejś indywidualnośći.

Rebeliant napisał/a:

Koło ch*ja mi lata opinia ludzkiego ścierwa Hal, dobrze to wiesz. Słucham tylko ludzi mądrych, resztą gardzę, choć gdybym miał inny charakter, to bym ich wyzyskiwał, bo tylko do tego się głupki nadają, do wyzysku



Mieszając ludzi z błotem, nie mając o nich bladego pojęcia, sam pokazujesz kim jesteś. Trudno zachować się inaczej, godniej, nieprawdaż?

Rebeliant

2021-02-21, 11:33
outsidethebox86 napisał/a:

Mieszając ludzi z błotem, nie mając o nich bladego pojęcia, sam pokazujesz kim jesteś. Trudno zachować się inaczej, godniej, nieprawdaż?



Na Sadistic zachowywać się godnie? k***a mać, jesteś głupsza niż do tej pory uważałem. Ten portal służy właśnie do tego, aby j***ć tych, którymi się gardzi. Chcesz inaczej? Spróbuj RL, gdzie nie ma problemu aby zachowywać się kulturalnie i z godnością, jak się nie jest ludzkim ścierwem, albo idź na portale cenzurowane przez lewicowe ideologie, tam nie można się zachowywać jak na Sadolu, można tylko chwalić głupich oraz marksizm.

Ki..........._K

2021-02-21, 11:53
i to jest prawdziwa KOSZKA

outsidethebox86

2021-02-21, 12:05
Rebeliant napisał/a:

Na Sadistic zachowywać się godnie? k***a mać, jesteś głupsza niż do tej pory uważałem. Ten portal służy właśnie do tego, aby j***ć tych, którymi się gardzi. Chcesz inaczej? Spróbuj RL, gdzie nie ma problemu aby zachowywać się kulturalnie i z godnością, jak się nie jest ludzkim ścierwem, albo idź na portale cenzurowane przez lewicowe ideologie, tam nie można się zachowywać jak na Sadolu, można tylko chwalić głupich oraz marksizm.





Nie dorabiaj ideologii dla swojego chamskiego sposobu bycia. Masz swoje poglądy, to sobie mniej, co mi do tego.

Poza tym jak możesz poznać kto jest mądry a kto głupi, skoro z miejsca rzucasz się i warczysz jak pies, tak jakbyś chciał zagłuszyć swoją racją inne punkty widzenia i narzucał swoje mądrości przekleństwami i chamowatoscią?

Serio, życzę Ci miłego dnia, idź spędzać ten dzień najlepiej jak umiesz i czerp z tego szczerą radość.

Tom9310

2021-02-21, 12:54
@Rebeliant i @outsidethebox86 fajnie się czyta wasze komentarze odnośnie tego co napisał Rebeliant na temat samic, mam nadzieję że to nie koniec hehe :-) Przy okazji dorzucę parę groszy od siebie i zgodzę się z Rebeliantem może trochę w chamski sposób opisał rolę samicy w naturze ale taka jest prawda. wszyscy wiemy że w dzisiejszych czasach w miarę postępu technologicznego i cywilizacji kobiety stały się bardziej wyzwolone. Ale nie zmienia to faktu i tak że to Mężczyzna POSIADA żonę/dziewczynę itp. I żeby to nie zabrzmiało że ona jest jego niewolnicą czy coś, to chyba każdy się zgodzi z tym najprostszy i najogólniejszym stwierdzeniem: On zabiega/walczy Ona wybiera/oddaje się. Oczywiście nie ukrywam że są skrajne przypadki gdzie kobiety potrafią coś naprawić, pomalować pokój itp nawet nie kiedy patrząc na dzisiejsze czasy potrafią być bardziej męskie niż większość p*zdusiów. No ale wiadomo z naturą nikt nie wygrał inaczej nikt nie wygra, zdarzają się wynaturzenia które próbują przekonać nas że jednak dwóch tatów też może ale cóż każdy ma prawo do głosu nawet ludzie chorzy :-D zakończę ten komentarz puentą cytatem z jednej z polskich piosenek disco polo co jakiś czas temu leci w radiu: "jak świat długi i szeroki od początku naszych dni z naturą nie wygra nikt - samiec lgnie do samicy" na na na na

Allahgbar

2021-02-21, 13:05
Tom9310 napisał/a:

@Rebeliant i @outsidethebox86 fajnie się czyta wasze komentarze odnośnie tego co napisał Rebeliant na temat samic, mam nadzieję że to nie koniec hehe Przy okazji dorzucę parę groszy od siebie i zgodzę się z Rebeliantem może trochę w chamski sposób opisał rolę samicy w naturze ale taka jest prawda. wszyscy wiemy że w dzisiejszych czasach w miarę postępu technologicznego i cywilizacji kobiety stały się bardziej wyzwolone. Ale nie zmienia to faktu i tak że to Mężczyzna POSIADA żonę/dziewczynę itp. I żeby to nie zabrzmiało że ona jest jego niewolnicą czy coś, to chyba każdy się zgodzi z tym najprostszy i najogólniejszym stwierdzeniem: On zabiega/walczy Ona wybiera/oddaje się. Oczywiście nie ukrywam że są skrajne przypadki gdzie kobiety potrafią coś naprawić, pomalować pokój itp nawet nie kiedy patrząc na dzisiejsze czasy potrafią być bardziej męskie niż większość p*zdusiów. No ale wiadomo z naturą nikt nie wygrał inaczej nikt nie wygra, zdarzają się wynaturzenia które próbują przekonać nas że jednak dwóch tatów też może ale cóż każdy ma prawo do głosu nawet ludzie chorzy zakończę ten komentarz puentą cytatem z jednej z polskich piosenek disco polo co jakiś czas temu leci w radiu: "jak świat długi i szeroki od początku naszych dni z naturą nie wygra nikt - samiec lgnie do samicy" na na na na


ocipiałeś ziomuś?

Rebeliant

2021-02-21, 13:34
outsidethebox86 napisał/a:

Poza tym jak możesz poznać kto jest mądry a kto głupi



Robię to tak samo jak wszyscy ludzie mądrzy, z resztą to oni mnie tego uczyli gdy byłem dzieckiem. Słyszę co dany człowiek powiedział/napisał i na podstawie jego wypowiedzi wnioskuję czy warto go słuchać, gdyż jest mądry, czy jednak jest głupcem i należy na takiego uważać.

Twoich wypowiedzi naczytałem się na Sadolu od ch*ja i nie mam żadnych wątpliwości co do twej wiedzy, nie mam wątpliwości, że jesteś osobą głupią. Nadmiernie kulturalną jak na Sadola, ale posiadającą za mało wiedzy aby móc zrozumieć świat cię otaczający. Będąc kobietą możesz nawet być wartą uwagi w płaszczyźnie opiekuńczości czy miłości, ale w świecie równouprawnienia jesteś głupia. Zajmij się tym do czego zostałaś stworzona przez ewolucję, czyli rodziną.