18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny nazista

mariusz3pl • 2021-11-20, 21:50
Z Nowego Jorku, taksówkarz. Nie lubi żydów.

Rozj***ł mnie :hitler:




pro_avenger

2021-11-21, 05:11
Hitler byłby z niego dumny.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-11-21, 06:18
Juzwa napisał/a:

Chyba k***a jako podstawki do tarcz na strzelnicy.



https://www.sadistic.pl/murzyniarabowie-i-japonczycy-w-armii-iii-rzeszy-vt68110.htm
Były też całe murzyńskie oddziały w Afryce, w kolonii niemieckiej.( nie pamiętam kraju) Anglikom nieźle dupę skopali. Wszyscy byli normalnie na emeryturach wojskowych, jeden chyba jeszcze żyje. Potem wrzucę materiały jak znajdę chwilę.

Juzwa napisał/a:

Chyba k***a jako podstawki do tarcz na strzelnicy.



https://m.sadistic.pl/murzyniarabowie-i-japonczycy-w-armii-iii-rzeszy-vt68110.htm
Były też całe murzyńskie oddziały w Afryce, w kolonii niemieckiej.( nie pamiętam kraju) byli na równych prawach co aryjczycy, Anglikom nieźle dupę skopali. Wszyscy byli normalnie na emeryturach wojskowych, jeden chyba jeszcze żyje. Potem wrzucę materiały jak znajdę chwilę. Był też czarny nazista, wychowywał się w Berlinie i bardzo popierał Hitlera. Zanim zaczniecie kogoś wyśmiewać poszukajcie czasem info w necie, to nie boli.

Sorry poprawcie mój komentarz, sorry padam na ryj.

Marccelo

2021-11-21, 14:01
3 mln bylo w samej Polsce przed wojną

Jerzy_Owsik

2021-11-21, 14:12
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

@mygyry
Bo Holocauust przekształciło się w Hollywood. Taka bliźniacza ciąża.



ch*ja prawda wklejasz jakieś gówna nawet nie sprawdzając

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

@mygyry
Bo Holocauust przekształciło się w Hollywood. Taka bliźniacza ciąża.



ch*ja prawda wklejasz jakieś gówna nawet nie sprawdzając

@mygyry

ellsworth

2021-11-21, 17:33
@mygyry

Jebnięty jesteś czy jakiś? W samej tylko Polsce żyło ponad 3 mln Żydów przed wojną!

sadistic_user1

2021-11-21, 20:20
@mygyry

... nie wierzyłem że można być aż tak głupim dopóki nie przeczytałem twojego wpisu. jprdl... ty marnujesz powietrze człowieku...

hektograf

2021-11-21, 21:54
@mygyry

A gdzie znalazłeś te dane, że przed II Wojną Światową Żydów żyło 3, 5miliona? Totalnie bzdurny memo-informator, nie mający poparcia w historii.

Darkwaterfall

2021-11-22, 07:57
@mygyry

Gdzie znalazłeś informację, która podawała takie liczby? Bo z tego co ja wiem, a interesuje mnie ten temat, to 3,5 mln Żydów żyło przed wojną tylko w Polsce.

neo001

2021-11-24, 01:19
Dzbany szydzące z mygyr! Czy wy k***a myślcie, że żydzi mordowani w obozach to byli obywatele izraela? (sztucznego państwa które najeżdża Palestynę)
To byli głównie obywatele RP! To najbardziej Polskie społeczeństwo ucierpiało za pozwoleniem zachodnich wtedy mocarstw ucierpiało. Lewackie cwe*e!