18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szpiqlec

2011-02-16, 16:57
01:00 - już wiadomo czemu przegrali wojnę

Maciek93PL

2011-02-16, 17:01
Żołnierze z Legionu Wolnych Hindusów który stacjonował prawie przed oknem Adolfa, w samej rzeszy


Przegub

2011-02-16, 17:16
a czemu dziwia cie japonce??

bloodwar

2011-02-16, 18:50
Jak jest wojna to się szybko zapomina o tym, co się obiecywało. Hitler obiecywał, że wymaże Czarnych, Żydów, Polaków i innych "podludzi" z historii i ch*j, jak zabrakło chętnych do służenia ojczyźnie przyjmowali nawet Czarnych, Żydów, Polaków i innych podludzi, obiecywał że w 43 będzie pił szampana w Moskwie i ch*j, gdzieś pod Stalingradem mu się butelka zgubiła, w 45 obiecywał ze wygrają wojne i ch*j, nie udało się choć wielu święcie w to wierzyło nawet jak katiusze zamieniały już ich domy na przedmieściach Berlina w gruzy, Tusk obiecywał że w Polsce będzie się żyło lepiej i ch*j, nawet on w to k***a nie wierzy!

Xenomorph08

2011-02-16, 21:25
@up @up
A dzie murzyn podobny do rasy aryjskiej?

butelka rumu

2011-02-16, 22:33
Wiedziałem że czarni to ch*je i mendy,teraz mam tym bardziej powód żeby ich nienawidzić.

dwakilo

2011-02-16, 23:32
Oddział "Żywe tarcze".

czyhanastrychu

2011-02-17, 13:50
Murzyn faszystą! Też mi coś!
Przecież każdy faszysta to murzyn.

Maciek93PL

2011-02-17, 15:54
bloodwar napisał/a:

Jak jest wojna to się szybko zapomina o tym, co się obiecywało. Hitler obiecywał, że wymaże Czarnych, Żydów, Polaków i innych "podludzi" z historii i ch*j, jak zabrakło chętnych do służenia ojczyźnie przyjmowali nawet Czarnych, Żydów, Polaków i innych podludzi, obiecywał że w 43 będzie pił szampana w Moskwie i ch*j, gdzieś pod Stalingradem mu się butelka zgubiła, w 45 obiecywał ze wygrają wojne i ch*j, nie udało się choć wielu święcie w to wierzyło nawet jak katiusze zamieniały już ich domy na przedmieściach Berlina w gruzy, Tusk obiecywał że w Polsce będzie się żyło lepiej i ch*j, nawet on w to k***a nie wierzy!



Adolf nie wierzył w to co oficjalnie mówił o Polakach bo prawda wyglądała tak:

,,Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki. ''
Cytat prosto od Adolfa

BÃ...........³g

2011-02-19, 09:52
Maciek93PL napisał/a:

Cytat prosto od Adolfa



Powód do dumy, jak dla mnie się mylił.

HoseBanditos

2011-02-20, 18:09
Legiony "Freies Indien", "Freies Arabien" oraz pojedyncze przypadki czarnoskórych i Japończyków miały charakter bardziej propagandowy. Chodziło o pozyskanie pozyskanie sojuszników w walce z Brytyjczykami na kontynencie afrykańskim.
Co innego tworzenie jednostek składających się z obywateli ZSRR, no ale to już inna historia.
Maciek93PL Foty masz tylko z wiki?

JustanotherLoco

2011-05-03, 19:08
stare ale jare, tez był jakiś oddział SS w którym byli sami Polacy.. czy coś już nie pamiętam dokładnie.. pozatym gdzieś czytałem, ze czystość rasy aryjskiej ma tez zależeć od "udoskonalenia" wiec asymilacja innej rasy jest potrzebna żeby stworzyć uber race

andre48

2011-05-03, 19:19
Pod Stalingradem w ostatnich miesiącach z braku Niemców w niektórych jednostkach nawet SS Rosjanie stanowili niekiedy ponad 50% stanu.

meszamorum

2011-05-03, 19:19



Masz tutaj prawdziwego aryjskiego Polaka. Facet wziął udział w wojnie polsko-bolszewickiej ( http://www.eksploracja.eu/tps/pisza_o_nas/23.htm ) i został. Nie chce mi się szukać zdjęć tych Chinoli, którym tak samo, jak temu czarnemu chciało się umierać za Polskę - a byli i tacy :)
Nie mówiąc o tym, że część szlachty polskiej bynajmniej nie było "białej słowiańskiej", tylko skośnookiej (głównie tatarskiej - wliczając w to potomków Czyngis Chana), a nawet czarnoskórej http://www.joemonster.org/art/12169/Niezwykle_herby_szlachty_polskiej_II


@JustanotherLoco Chodziło Ci o Goralenvolk czy tzw. Legion Orła Białego (czyli zbieraninę volksdeutschy, przestępców)? Bo jak ten drugi, to polecam lekturę http://www.nacjonalista.pl/2011/03/26/legion-orla-bialego-czyli-polacy-w-sluzbie-iii-rzeszy.html