18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny mówi o czarnuchach

~Velture • 2023-07-02, 23:46
Murzyn który nie identyfikuje się z murzynami :krejzi:


maxkulczyk

2023-07-02, 23:54
j***ny ma 100% racji , chyba ma białych przodków :D

thcfull

2023-07-03, 00:03
dla mnie to on jest biały

BochenHype

2023-07-03, 00:13
Haha :D , czas iść już spać

Budrys2000

2023-07-03, 07:25
Baby z fiutami, chłopy z c**ami, biały murzyn...

Świat zwariował

;-)

syga92

2023-07-03, 08:11
Dać mu banana

Bul_od_bytu

2023-07-03, 10:34
Wbrew pozorom w czarnej populacji są jednostki, które rozumieją faktyczny stan rzeczy. Mówi wprost, że gdyby nie białasy to murzyny by gówno zbudowały i Ameryki by nie było pod czarnymi rządami. Sam ma dość przestępczości na przedmieściach i chętnie by niggusów w nocy odj***ł żeby był porządek. Każdy normalny człowiek niezależnie od koloru skóry, jeśli ma kręgosłup moralny i trochę etyki doszedłby do takiego samego wniosku. Miałem okazję poznać kilku czarnych, którzy podobnie wyrażali się o innych murzynach i wstyd im było za niektóre ich akcje. Niestety to są jednostki w morzu gówna

SLOVAN

2023-07-03, 11:14
Bul_od_bytu napisał/a:

Wbrew pozorom w czarnej populacji są jednostki, które rozumieją faktyczny stan rzeczy. Mówi wprost, że gdyby nie białasy to murzyny by gówno zbudowały i Ameryki by nie było pod czarnymi rządami. Sam ma dość przestępczości na przedmieściach i chętnie by niggusów w nocy odj***ł żeby był porządek. Każdy normalny człowiek niezależnie od koloru skóry, jeśli ma kręgosłup moralny i trochę etyki doszedłby do takiego samego wniosku. Miałem okazję poznać kilku czarnych, którzy podobnie wyrażali się o innych murzynach i wstyd im było za niektóre ich akcje. Niestety to są jednostki w morzu gówna



Bardzo popieram.

Policeman

2023-07-03, 11:35
Mało kto nienawidzi czarnych bardziej niż czarni, którzy chcą do czegoś dojść, czarni, którzy chcą się w szkole uczyć, czarni, którzy ciężko pracują, czarni, którzy chcą wychować dzieci na porządnych ludzi. To działa w obie strony, takich zdrowo myślących czarnych, zadbanych, inteligentnych, inni czarni wyklinają, że nie jest bratem, tylko black cracker czyli czarnym białasem. Dzieci takich są .bite w szkole, prześladowane. No frajer, zamiast grać w kosza, palić blanty i kraść fanty ze sklepu, chłopak siedzi, uczy się, czyta książkę.

Dodam od siebie, że czarni są dla mnie w ogólnej większości bardzo prymitywni. W sensie wyrobili sobie jeden styl życia działający na 95% ich liczebności.
ten sam sport, ten sam slang, te samo żarcie, ta sama muzyka, ten sam sposób ubierania, taka sama "ścieżka kariery", te same 2-3 fryzury.
Wśród białych znajdą się fani starych aut, metalu, rocka, klasycznej, golfiarze, spadochroniarze, koniarze, zegarmistrzowie, co człowiek to inny. Jak ktoś był w USA to potwierdzi, tam dosłownie chodzi 5 czarnych po ulicy, różnią się tylko trochę wzrostem i kolorem ubrań.

Atdomcienl

2023-07-03, 15:07
thcfull napisał/a:

dla mnie to on jest biały



to chłop który zrobi sobie cycki to dla ciebie baba....

freddy.krueger

2023-07-03, 20:10
thcfull napisał/a:

dla mnie to on jest biały



Nie przesadzaj

Szary_Jeleń

2023-07-03, 21:59
Współczesna, lepsza wersja Martin Luther King'a.

mi...........pl

2023-07-03, 22:09
You know


Moncler2115

2023-07-03, 22:29
powinien dostać medal wzorowego niewolnika

bimaczow

2023-07-04, 02:50
Niby czarny a jednak biały :lol: