18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny mówi o czarnuchach

~Velture • 2023-07-02, 23:46
Murzyn który nie identyfikuje się z murzynami :krejzi:


Themiki

2023-07-04, 13:59
Teoche mnie wk***iliście zjeby, spodziewałem sie w kończu ze zobacze jakies pozytywne komentarze a widze ze i tak kilku zjebow dalej daj banana itp, wy chyba bez kitu jestescie tak samo prymitywni jak oni i dla was faktycznie to jest walka ras a nie wartości i kultury. ch*j z wami tak samo jak i z murzynami, przez takich cepów jak wy oni maja argumenty ze rasizm jest proboemem. Jak juz koleś zauważa problemy i zaczyna sam myśleć to przeciez jest takim samym typem jak ty, to ze jest czarny nic nie znaczy. Trzeba zauważać takie rzeczy i popierać ich k***a nogami i rekami bo te małpy z blm w życiu nie posluchaja, jedyne co mozna zrobic to pokazac ludziom ze sa tez czarni ktorzy mysla zauważaja tą plemienność i sie jej sprzeciwiaja, u nas tez juz zaczyna byc tego gowna masa wiec trzeba ich i wszystkich naszych zjebow jakoś dogadac. Przeciez jak typ jest nawet totalnym asfaltem, to jak mu sie do niego z gadką podejdzie a nie z szyderą. Może jakos wytlumaczy ze sa roznice w kulturach ale jak sie zasymilujesz to bedziemy cie tak samo trkatowac to jego syn juz moze przeciez byc normalnym zupelnie typem, nawet polakiem przecież. I moze nie bedzie gwałcil kobiet jak zwierzak z afrika tylko jakos funkcjonowal tutaj i to jest wazne zeby wam zjeby z internetu przypominac takie rzeczy bo jak wy zaczniecie ich ganiac z nozami po ulicach to bedziemy mieli druga francje, nie wiem czy zdajecie sobie sprawe wiec k***a ogarnijcie p*zde ja wiem ze murzyny czesto sa bez kitu debilami nie bede pie**olił ale to nie ma nic wspolnego z ich skórą, czy genami czy czymkolwiek takim ta ich kultury gangsta rapu to jest problem jak typ sie wychowa tutaj w normalnej rodzinie to nie bedziesz widzial roznicy prawie, ja chlałem wóde kiedys na sylwestrze z czarnym, koleś bardziej przesiakniety polskoscia niz kazdy z tych teczowych. Przeczytał na pewno wiecej lektur i polskich ksiazek niz kazdy zjeb co napisal cos czysto rasistowskiego.

Bul_od_bytu

2023-07-04, 23:33
Themiki napisał/a:

Teoche mnie wk***iliście zjeby, spodziewałem sie w kończu ze zobacze jakies pozytywne komentarze a widze ze i tak kilku zjebow dalej daj banana itp, wy chyba bez kitu jestescie tak samo prymitywni jak oni i dla was faktycznie to jest walka ras a nie wartości i kultury.



Widzę, że i ty nie odstajesz od przytoczonego opisu. Nie widzisz ile piw dostał film? Każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę, że pochodzimy ewolucyjnie od małpy. Różnica w tym, że biali o tym wiedzą a czarni się tak zachowują. Wśród białasów tej zjebów nie brakuje - 39% Polaków cieszy się z faktu, że są przekupywani za ich własne pieniądze więc też nie ma powodu do dumy. Z tą różnicą nad czarnymi, że my swoje wojny plemienne przenieśliśmy na poziom państwowości a nie lokalnych wiosek i po kilku wyniszczających świat konfliktach już nie zabijamy się o to kto ukradł komu kurę. Teraz walczymy o kasę i zasoby.
Z czarnych da się zrobić wartościowych ludzi pod warunkiem, że nie będą oni dorastać w jakimkolwiek elemencie murzyńskiej kultury bo to błędne koło. Pewne cechy predysponują ludzkie zachowania, ale ich nie determinują więc ślepe uprzedzanie się do całej rasy jest ogromnym błędem. To, że w większości trafiają tu nagrania czarnych, którzy zachowują się jak brakujące ogniwo ewolucji sprawia, że przeważają takie a nie inne komentarze. Sam nie omieszkam skomentować odstrzelenia wściekłego szympansa gdzieś w USA, ale nie bądźmy hipokrytami gdy czarny mówi z sensem na temat problemów, które są przyczyną takiego stanu rzeczy. Większość Polaków to murzyna widziała w telewizji i najwięcej ma do powiedzenia. Kto z czarnymi miał do czynienia wie, że pewne opinie nie biorą się znikąd


:roll:

Piwojad

2023-07-06, 16:20
Uncle ruckus

JohnyByrd

2023-07-10, 20:03
Dajcie temu Panu butelkę wybielacza i order.