18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Humor

elkelk • 2013-03-15, 08:44
Zamieszczam poniżej rysunki mojego autorstwa, pomysły moje, temat mój a co...

Może ktoś się uśmiechnie...




















elkelk

2013-03-15, 12:34
kajam się..

kustoszpan

2013-03-15, 12:37
Rysunki świetne. Widać poczucie humoru podobne do A. Mleczki (chociaż "kreskę" masz gorsza) ;)
Piwko oczywiście leci.... a tak w ogóle to:


Pozdrawiam!

di...........os

2013-03-15, 12:44
elkelk napisał/a:

Z dużej bo z szacunku dla przedmówcy...



To było dobre (lepsze niż komiksy - cóż, poczucie humoru nie u wszystkich jest jednakowe). Tylko czemu tenże ch*j jest już z małej?

Hidalgo napisał/a:

Rysunki eleganckie.
A nie boisz się co się będzie działo jeżeli ktoś (media) zainteresuje się tym portalem (zawartość) i
Twoja obecnością tutaj?




Tak, będzie to straszne... Staniesz przed sądem rodzinnym i dostaniesz kuratora i karę od tatusiów i mamuś... Tego się obawiasz?

Em...........uu

2013-03-15, 12:50
@elkelk
Łatwo jest dostać pracę w takim magazynie ?
Też rysuję sporo... Może nie głupio by było spróbować.
Moje prace: emtuu.digart.pl - to głównie portrety, ale nie tylko to rysować potrafię...
Mam szanse ?

bezimienny90

2013-03-15, 12:55
Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Zajebiste rysunki, też mi wyglądały znajomo!

Hidalgo

2013-03-15, 12:59
dionizodoros napisał/a:



To było dobre (lepsze niż komiksy - cóż, poczucie humoru nie u wszystkich jest jednakowe). Tylko czemu tenże ch*j jest już z małej?




Tak, będzie to straszne... Staniesz przed sądem rodzinnym i dostaniesz kuratora i karę od tatusiów i mamuś... Tego się obawiasz?



Nie, znając dwulicowość naszego świata i reakcje na to że ktoś "znany" powie np. "pożydzić" i jaka afera się z tego robi...rozumiesz?
Jak nie to może Ci elkelk narysuje;)

elkelk

2013-03-15, 13:10
[img:e1710d5730]http://www.sadistic.pl/[img]https://i.sadistic.pl/pics/84652185db37.jpg[/img:e1710d5730]/b76f61e16c87.jpg[/img]
[/img]




ssiwy

2013-03-15, 13:12
A ja podziękuje za te rysunki, bo nie raz się uśmiałem z nich w angorze i oczywiście w tym temacie również :) pozdrawiam.

di...........os

2013-03-15, 13:22
Emtuu napisał/a:

@elkelk
Łatwo jest dostać pracę w takim magazynie ?
Też rysuję sporo... Może nie głupio by było spróbować.
Moje prace: emtuu.digart.pl - to głównie portrety, ale nie tylko to rysować potrafię...
Mam szanse ?




Jako, że siedzę głęboko w temacie "historia sztuki", pozwolę sobie skomentować... Te portrety są koszmarne (bez wyjątku). Jednak jeśli jesteś samoukiem, masz duże możliwości - radziłbym ci znaleźć jakiegoś mentora, kogoś kto przekazałby ci pewne wskazówki. Pewnie coś z ciebie będzie :) .

p.s.

To nie jest hejt - jest to opinia wtajemniczonego laika (bądź, co bądź, nie mam dyplomu ASP :) )

Tomaszu

2013-03-15, 13:24
Ma Pan talent a do tego czarne poczucie humoru, PIWO.
Mówię per Pan, bo jako 23-latkowi nie wypada.

Co Pana skłoniło do wstawienia tego na sadola poza czarnym humorem?

Mom and Death

2013-03-15, 13:42
Wam już chyba języki zrobiły się suche od lizania autorowi dupy.
Rysunki spoko, wszystko fajnie no ale, k***a, bez przesady. To jest obrzydliwe.

A nawet dla pociechy innych zapodam swój digart http://akran.digart.pl/ - nawet nie hejtujcie bo mam świadomość że to totalna porażka i ch*jowiej się nie da, no ale każdy robi jak umie :)

Sir_Isaac_Newton

2013-03-15, 13:52
No dobrze, ale co z tym wiekiem, bo czytam i ciekaw jestem. Początek pracy w zawodzie?

Towdi

2013-03-15, 14:06
elkelk

Świetna sprawa Twoje rysunki, a jeszcze lepsze zawarte w nich komentarze i puenta.

P.S. Mógłbyś czasem coś stworzyć pod kawały BongMana?

Bila

2013-03-15, 14:08
Czarownica mnie rozj***ła,jeden rysunek a zastępuje 1000 słów,to teraz czekamy na twórczość o ciapatych.

maxvolumePL

2013-03-15, 15:01
Taki teraz off topic, co wy k***a macie z tymi spadającymi butami?
Nie powiem było to raz, czy może dwa razy śmieszne, przeglądam Sadola nie od wczoraj, a zrobiła się jakaś kurewsko głupia moda na "NIE MA BUTÓW NIE ŻYJE" Panowie i Panie, to było śmieszne parę lat temu, to że jeden z drugim gimbusem podchwycił temat po tym jak "najlepszy" koment poleciał z rozmachem, zrobiło się to modne. Ogarnijcie się do ch*ja!