18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Humor

elkelk • 2013-03-15, 08:44
Zamieszczam poniżej rysunki mojego autorstwa, pomysły moje, temat mój a co...

Może ktoś się uśmiechnie...




















konował

2013-03-15, 11:32
Zajebiste rysunki. Miło wiedzieć że na sadola wchodzą nie tylko baby z ku*asami i dzieci z gimnazjum.

elkelk

2013-03-15, 11:37
konował napisał/a:

Zajebiste rysunki. Miło wiedzieć że na sadola wchodzą nie tylko baby z ku*asami i dzieci z gimnazjum.





Dzięki za piwo... :)

mavr.pl

2013-03-15, 11:38
elkelk napisał/a:



Mam paru znajomych rysowników... no może kilkudziesięciu i wszyscy mają profile lub przeglądają sadistica... Portal ten jest antologią internetu. Zamiast szukać ciekawych materiałów na innych forach włazimy tu. Cała redakcja potrafi zlewać z zamieszczonych tu filmików i komentarzy. Myślisz że tylko "gimbaza" to przegląda?




* a słowo gimbaza poznałem właśnie na tym portalu...



Ciekawe
Czyli wiedziałeś że trafi się hejt, że ten portal ma głęboko gdzieś wszelkie ideologie, poszanowanie wartości czy też godność innego człowieka
A mimo to odwołujesz się do czyjego honoru, publiczne wystawiasz dowody na obrazę oraz żądasz przeprosin

Panie rysowniku rysuj sobie dalej i nie próbuj nawracać biegu rzeki kijem, bo jak doczekasz się publicznie przeprosin od szanownego pana @JackCola to będę głęboko zaniepokojony wciąż obniżającym się poziomem tej strony

Pozdrawiam i dziękuję ze odp.

I coś w stylu sadola
Masz kolegów, trudno ich pech

dth

2013-03-15, 11:40
@up
weź nie pie**ol.

Bacutil

2013-03-15, 11:45
Regularnie czytuję angorę - zawsze od deski do deski i od razu rysunki te wydawały się wyglądać znajomo. Co do samych prac - wszystkie są w pytkę. Najbardziej jednak spodobał mi się kiełkujący tata, zboczony kochanek i mecz. :-D Jednak największe wrażenie zrobiło na mnie pańskie ujawnienie się. Apeluję o wrzucenie większej ilości materiałów i tego, żeby jakiś typowy dla tego forum żarcik przemycić do angory. Budujące jest też to, jak ktoś napisał wyżej, że ten portal przeglądają również takie osoby, a nie w większości gimbaza, ignoranci, imbecyle, trolle, etc., ale też poważne osoby, których faktem obecności tutaj można być szczerze zaskoczonym. Pozdrawiam.

elkelk

2013-03-15, 11:52
mavr.pl napisał/a:



Ciekawe
Czyli wiedziałeś że trafi się hejt, że ten portal ma głęboko gdzieś wszelkie ideologie, poszanowanie wartości czy też godność innego człowieka
A mimo to odwołujesz się do czyjego honoru, publiczne wystawiasz dowody na obrazę oraz żądasz przeprosin

Panie rysowniku rysuj sobie dalej i nie próbuj nawracać biegu rzeki kijem, bo jak doczekasz się publicznie przeprosin od szanownego pana @JackCola to będę głęboko zaniepokojony wciąż obniżającym się poziomem tej strony

Pozdrawiam i dziękuję ze odp.



I coś w stylu sadola
Masz kolegów, trudno ich pech



Ale o ch*j Ci chodzi?

mi...........ji

2013-03-15, 11:55
ch*j z dużej, heheh, to jakaś osoba/nazwa własna ? :D

elkelk

2013-03-15, 12:00
michji napisał/a:

ch*j z dużej, heheh, to jakaś osoba/nazwa własna ? :D

Z dużej bo z szacunku dla przedmówcy...

Zwykla Lajza

2013-03-15, 12:02
Narysowanym przeze mnie ku*asom jest wstyd jak patrzą na te rysunki

Hidalgo

2013-03-15, 12:15
Rysunki eleganckie.
A nie boisz się co się będzie działo jeżeli ktoś (media) zainteresuje się tym portalem (zawartość) i
Twoja obecnością tutaj?

Roszp

2013-03-15, 12:25
Ha, jak byłem dzieciakiem to w kioskach można było kupić takie rozkładane gazetki z kawałami. Całość była przyprószona Twoimi rysunkami, wszędzie poznam tę kreskę. Miło powspominać, dzięki!

ll...........rt

2013-03-15, 12:25
elkelk, jak będziesz tak brzydko się wyrażał, to ci bozia język upie**oli przy samej dupie. Zobaczysz.

Dzięki za obrazki, każdy mile widziany.

chlusniembousniem

2013-03-15, 12:27
Trzeba było pozostać anonimowym, ciekaw jestem co by tu ludzie pisali jakby nie wiedzieli kim na prawdę jesteś po tej drugiej stronie :)

cezar43

2013-03-15, 12:30
mavr.pl napisał/a:

Ciekawe
Czyli wiedziałeś że trafi się hejt, że ten portal ma głęboko gdzieś wszelkie ideologie, poszanowanie wartości czy też godność innego człowieka...



Nie zgadzam się z tym, to tacy ludzie jak Pan tworzą taki obraz tej strony, spojrzałem na twój profil jeden temat w sucharach i połowa postów to hejty, spinaj tak dalej tylko na innej stronie pls.

mavr.pl

2013-03-15, 12:31
elkelk napisał/a:

Ale o ch*j Ci chodzi?



elkelk napisał/a:

Z dużej bo z szacunku dla przedmówcy...



Nie spodziewałem się takiej reakcji.
Nie chcę Cie atakować, byłem tylko zdziwiony ze chciałeś od kogoś przeprosiny za hejta