18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Drift

Besteher • 2021-04-27, 13:17
Kansei Nigga Drifto


baronturbina

2021-04-27, 13:18
Dla tego właśnie tik tok powinni w p*zdu spalić i zakopać razem z serwerami i posiadaczami.

Halman

2021-04-27, 13:21
ooo, tik tok, super.

Besteher

2021-04-27, 13:23
Halman napisał/a:

ooo, tik tok, super.



ooo, Hal man, super.

nowynick

2021-04-27, 13:35
Czy ten j***niec ma symbol 3 rzeszy na burcie?

dżonyłojlker

2021-04-27, 13:48
nowynick napisał/a:

Czy ten j***niec ma symbol 3 rzeszy na burcie?



Do tego podobiznę jednego malarza z Austrii.

htp

2021-04-27, 13:54
nowynick napisał/a:

Czy ten j***niec ma symbol 3 rzeszy na burcie?



Miał taką blachę, jaka była do ukradzenia. Chyba nie myślisz, że kupił części w sklepie?
A tak w ogóle, to liczyłem na to, że wpadnie tyłem do sklepu i coś z niego wyciągnie.

MasterTroll

2021-04-27, 14:43
Do autora tego gównianego posta (najważniejsze ci wyszczególniłem):

Art. 256. - Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego - Kodeks karny:

§ 1.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2.
Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

§ 3.
Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.

Jednak nagranie to i rozpowszechnianie go, nijak się nie ma do paragrafu 3-go, więc na umorzenie sprawy bym nie liczył.

Pozdrawiam logicznie myślących i nie jarających się gównianą symboliką!


0_rafiks_0

2021-04-27, 14:51
Czarny drift? Czarny to powinien cie wyr*chac, zebys juz nigdy na tik toka nie zagladal :D

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-04-27, 15:03
MasterTroll napisał/a:

Do autora tego gównianego posta (najważniejsze ci wyszczególniłem):
Art. 256. - Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego - Kodeks karny:
§ 1.
lub inny totalitarny lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, .
§ 2.
produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, , przewozi lub przesyła druk, lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo , komunistycznej lub innej totalitarnej.
§ 3.
Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
Jednak nagranie to i rozpowszechnianie go, nijak się nie ma do paragrafu 3-go, więc na umorzenie sprawy bym nie liczył.



Ale Ty tak na poważnie czy tylko jebnięty ?

dżonyłojlker

2021-04-27, 15:06
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ale Ty tak na poważnie czy tylko jebnięty ?



Założył konto tylko po to, żeby to napisać, więc możliwe, że obie opcje.

MasterTroll

2021-04-27, 15:06
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ale Ty tak na poważnie czy tylko jebnięty ?



A ja tak na poważnie- za to Ty widać jesteś jebnięty, skoro nie rozumiesz powyższych paragrafów...

Besteher

2021-04-27, 15:34
0_rafiks_0 napisał/a:

Czarny drift? Czarny to powinien cie wyr*chac, zebys juz nigdy na tik toka nie zagladal



Dobrze. Już nie będę. :/