18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Drift

Besteher • 2021-04-27, 13:17
Kansei Nigga Drifto


TheShodgan

2021-04-27, 15:54
MasterTroll napisał/a:

A ja tak na poważnie- za to Ty widać jesteś jebnięty, skoro nie rozumiesz powyższych paragrafów...



Wypie**alaj, jak coś Ci się nie podoba nikt nie trzyma Cię tu na siłę. Masz kwejka, demotywatory, możesz sobie tam wstawić paragrafy i wsadzić w dupę elo

wojtekjaruzelski

2021-04-27, 16:13
Kiedyś myślałem ,że Adolf był zły i w ogole taki straszny ale z wiekiem rozumiem co chcial dla nas wszystkich zrobic kiedy oglądam tych dinndu nuffinów od lat na sadolu.

MasterTroll

2021-04-27, 16:15
TheShodgan napisał/a:

Wypie**alaj, jak coś Ci się nie podoba nikt nie trzyma Cię tu na siłę. Masz kwejka, demotywatory, możesz sobie tam wstawić paragrafy i wsadzić w dupę elo



Oho- widać dziadek twój dzieciaku, był w AK (Auschwitz Kommando), bo przejawiasz upodobanie do symboli faszystowskich, a AH jest twoim idolem...

"Elo" na zakończenie twojego posta, uświadomiło mi, że mam do czynienia z niedorozwiniętym gimnazjalistą...

PS Do moderatorów- zgodnie z regulaminem, użytkownik ten powinien dostać punkty karne za zwrot: "wypie**alaj" i "przekierowanie" mnie na demotywatory oraz kwejka...

Pozdrawiam zafascynowanych historią i znaczeniem pewnych symboli ;)


picolo

2021-04-27, 17:38
murzyn z Adolfkiem huhu, by się k***a zdziwili jakby im zapukał do drzwi.

baronturbina

2021-04-27, 19:39
MasterTroll napisał/a:

A ja tak na poważnie- za to Ty widać jesteś jebnięty, skoro nie rozumiesz powyższych paragrafów...


Chyba ci się portale popie**oliły chłopcze!

MasterTroll

2021-04-27, 20:42
trambulator napisał/a:

MasterTroll, napiszę krótko - wypie**alaj.
Podbijamy?



Uważaj z kim tańczysz obsrańcu...


baronturbina napisał/a:

Chyba ci się portale popie**oliły chłopcze!



Tobie się najwyraźniej kraje poj***ły oszołomie. Nie po to mój dziadek do Niemców strzelał, żebym teraz musiał się zachwycać zbrodniczą ideologią faszystowską i ich parchatymi symbolami.

PS Jeszcze dzień i ten temat zniknie z tej strony, a jak nie, to inaczej zatańczymy.

nowynick

2021-04-27, 21:09
:roll:
Nie strasz bo się zesrasz...

A co do symbolu... to nie hinduski symbol szczęścia a pełna flaga 3 rzeszy, trzeba być poj***nym ignorantem żeby to sobie namalować czy pojebem żeby bronić... I on i wy w pierwszej kolejności trafilibyście do gazu...

octave25

2021-04-27, 21:18
MasterTroll napisał/a:

A ja tak na poważnie- za to Ty widać jesteś jebnięty, skoro nie rozumiesz powyższych paragrafów...



Idź stąd dzbanie. XD

tfujdiler

2021-04-27, 21:41
MasterTroll napisał/a:

Tobie się najwyraźniej kraje poj***ły oszołomie. Nie po to mój dziadek do Niemców strzelał, żebym teraz musiał się zachwycać zbrodniczą ideologią faszystowską i ich parchatymi symbolami.



Synku twój dziadek co najwyżej gały niemcom opie**alał, a gdyby wiedział że jego syn spłodzi takiego cabana zapewne odpie**olił by sobie jaja. Twoje podejście wskazuje na to, że jesteś mocno powiązany z góralami z wzgórz golan. JR 100%

banerr

2021-04-27, 21:45
baronturbina napisał/a:

Chyba ci się portale popie**oliły chłopcze!



Nie ma co karmić trolla. Siedzi w piwnicy i się podnieca.

baronturbina

2021-04-27, 22:05
MasterTroll napisał/a:

Uważaj z kim tańczysz obsrańcu...
Tobie się najwyraźniej kraje poj***ły oszołomie. Nie po to mój dziadek do Niemców strzelał, żebym teraz musiał się zachwycać zbrodniczą ideologią faszystowską i ich parchatymi symbolami.
PS Jeszcze dzień i ten temat zniknie z tej strony, a jak nie, to inaczej zatańczymy.


ch*j mnie obchodzi twój dziadek. Tańczę z zupełnie nikim bez rozumu. Oszołomie robisz gównoburzę nie mając bladego pojęciami co w tej stronie chodzi. Nikt tu nie propaguje faszyzmu tylko sam kontekst murzyna robiącego cos na rowerze z takim malowaniem. Weź gościu idź wykop dziadka, przytul i powedz ze walczyłeś o Polskę z Sadistic.pl

Tuco

2021-04-27, 23:57
Ja pie**olę, drama o rowerek :D

Sebor1995

2021-04-28, 00:41
Jak na moje, to pan Mastertroll, to zwykly troll ... spojzcie kiedy zrobil konto i patrzac na to ile ma lat, watpie, zeby byl az tak uposledzony intelektualnie widzac, w tym filmiku promowanie faszyzmu. Wcale sie nie zdziwie, jak to jeden, z naszych "czolowych debili", tego portalu, ewentualnie troluje, zeby na sile dostac odrobine atencji. A jesli sie myle, to powiem grzecznie ... zmien portal gosciu, tutaj "faszyzm, rasizm, homofobia" itd. to porzadek dzienny i nie poto, zeby go promowac, tylk osie z niego ponabijac ... niedoczytales "sadistic.pl codzinna dawka czarnego humoru".

TomaszKLN1

2021-04-28, 07:37
baronturbina napisał/a:

Chyba ci się portale popie**oliły chłopcze!



Po co z nim dyskutować przecież doskonale widać że jest upośledzony i na bank rudy

likenecro

2021-04-28, 09:11
MasterTroll napisał/a:

Do autora tego gównianego posta (najważniejsze ci wyszczególniłem):
Art. 256. - Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego - Kodeks karny:
§ 1.
lub inny totalitarny lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, .
§ 2.
produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, , przewozi lub przesyła druk, lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo , komunistycznej lub innej totalitarnej.
§ 3.
Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
Jednak nagranie to i rozpowszechnianie go, nijak się nie ma do paragrafu 3-go, więc na umorzenie sprawy bym nie liczył.



Patrzcie debil xD