18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny, a skromny!

Znawca_Cipek • 2022-11-03, 16:35
I takich czarnych to ja szanuję!





Chyba zacznę słuchać czarnego rapu i zacznę i skończę na Nim. A potem zorganizujemy zrzutkę na nieszczęśnika.

Halman

2022-11-03, 16:42
i paradoksalnie czarni sami zaczęli się wyceniać... :-D

Baronessa

2022-11-03, 16:46
Drogo się cenią murzyny pie**olone ostatnimi czasy...

Znawca_Cipek

2022-11-03, 16:49
BarmanInternetu napisał/a:

ch*ja mu zrobią to tylko pozwanie



W USA niestety wcale nie byłbym taki pewien. Znajdzie ,,dobrego prawnika,, który załatwi mu ugodę na 100 tysięcy.

Hose88

2022-11-03, 17:08
Znawca_Cipek napisał/a:

W USA niestety wcale nie byłbym taki pewien. Znajdzie ,,dobrego prawnika,, który załatwi mu ugodę na 100 tysięcy.



Powinieneś dodać pikanterii do tematu, że Kanye kilka miesięcy wcześniej opłacił czesne na studia córce tego śmierdzącego murzyna (250 000$), żeby zabezpieczyć jej przyszłość.

Jakby to miało pomóc wyrosnąć na ludzi komuś, kto z daleka jebie gettem i pasożytnictwem.

A teraz próbują orżnąć go na grubszą pajdę, bo powiedział to, co koroner (niezawistny) wpisał w dokumentację. Czyli, że i tak by zdechł z przedawkowania, a kolano na karku jedynie skróciło czas życia tego odpadu.

Zresztą amerykańskie żydki dobierają się Kanye do dupy za promowanie koszulki z napisem "White Lives Matter" i powiedzenie prawdy odnośnie tego, kto rządzi przemysłem muzycznym, filmowym i telewizyjnym. Choć ogólnie nie przepadałem za jego muzyką czy nie interesowałem się tym co tam robił oprócz, ale ma mój szacunek za odmowę bycia chorągiewką w rękach ludzi z wyspy Epsteina, więc pewnie sprawę przegra. Może nie tyle ile chcą wyciągnąć, ale przegra.

Vinyl

2022-11-03, 17:09
Globalisci robią to co umieją najlepiej czyli pieką kilka pieczeni na jednym ogniu, Kanye west to po prostu kolejna część układanki medialnej mającej na celu kampanię anty fentanylowa

Robią ostatnio w mediach dużo szumu w temacie zanieczyszczenia koki fentanylem po to żeby zalegalizować kokainę właśnie

Widocznie kanały podażowe się skonsolidowany i więcej kasy zrobią na legalu niż z kartelami.

dżonyłojlker

2022-11-03, 17:12
Hose88 napisał/a:

niezawistny



Niezły z ciebie agent :rofl:

Payan

2022-11-03, 17:14
Sposób na życie. ;)

Znawca_Cipek

2022-11-03, 17:14
Vinyl napisał/a:

Globalisci robią to co umieją najlepiej czyli pieką kilka pieczeni na jednym ogniu, Kanye west to po prostu kolejna część układanki medialnej mającej na celu kampanię anty fentanylowa
Robią ostatnio w mediach dużo szumu w temacie zanieczyszczenia koki fentanylem po to żeby zalegalizować kokainę właśnie
Widocznie kanały podażowe się skonsolidowany i więcej kasy zrobią na legalu niż z kartelami.



Rozgryzłeś mnie. Jestem częścią tej kampanii.

Haylash

2022-11-03, 17:49
Czarny czarnemu murzynem.
Pięknie.

zipi

2022-11-03, 18:07
Jeden z nielicznych czarnych których zacząłem ostatnio szanować.

RobDeMay

2022-11-03, 18:15
A najlepsze jest to, że podobno ufundował stypendium dla kaszojada tej czarnej pokraki co go teraz pozywa. Ewidentna próba wydojenia gościa z kasy. Wiem, że w stanach można o wszystko i za wszystko pozwać, ale litości co niby k***a miałoby motywować tak ogromna sumę. Jak zasadza choćby centa na te czarna szmule to niech murykanie zwijają swoją konstytucję i szukają sobie innego miejsca na ziemi

KFCnigget

2022-11-03, 18:20
dajcie jej fentanylu na tą traumę i wymasujcie kolanami, podobno działa :kawa:

żmij

2022-11-03, 18:23
Mają rozmach, sk***isyny...