18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny, a skromny!

Znawca_Cipek • 2022-11-03, 16:35
I takich czarnych to ja szanuję!





Chyba zacznę słuchać czarnego rapu i zacznę i skończę na Nim. A potem zorganizujemy zrzutkę na nieszczęśnika.

Kidl3r

2022-11-03, 18:24
W ich żyłach dalej płynie krew człowieka który na swojej ziemi dał się złapać w siatkę... :mrgreen:

ALIGATORt1000

2022-11-03, 18:42
Moja Ciocia wróciła z US i A dzien po zamachu na WTC. Pracowała obok.. krzyczała itd mniejsza opowiadała ze jak chłop sam windzie jest z kobietą to wychodzi. Bo Dziuńka moze go oskarżyć o dotyk nie sforn...napastowanie. Teraz kamerki są no ale gadajace głowy prawnicy sporo mogą wywalczyć. Dolar w obiegu to sie liczy :-)

10 wróciła A 11 samoloty bum :-> poprawka

Majomir

2022-11-03, 19:04
Kanny to jest dobry chłopak , nie potrafi kłamać

KrwawyEric

2022-11-03, 20:21
Bo Kanye tak na prawdę nie jest nigerem, to jest odwrotny Jackson - zmienił sobie procedurami skórę na czarną żeby zarabiać hajs na rapsach. Pozdrawiam

to...........10

2022-11-03, 23:35
Hose88 napisał/a:

kolano na karku jedynie skróciło czas życia tego odpadu



Każdy morderca "jedynie skraca czas życia" ofiary.

KA...........om

2022-11-04, 01:37
Po lewej widzę gruby odbyt, a po prawej grubą dupę w poprzek :D XD

SirMajkel

2022-11-04, 11:36
Hose88 napisał/a:

Powinieneś dodać pikanterii do tematu, że Kanye kilka miesięcy wcześniej opłacił czesne na studia córce tego śmierdzącego murzyna (250 000$), żeby zabezpieczyć jej przyszłość.
Jakby to miało pomóc wyrosnąć na ludzi komuś, kto z daleka jebie gettem i pasożytnictwem.
A teraz próbują orżnąć go na grubszą pajdę, bo powiedział to, co koroner (niezawistny) wpisał w dokumentację. Czyli, że i tak by zdechł z przedawkowania, a kolano na karku jedynie skróciło czas życia tego odpadu.
Zresztą amerykańskie żydki dobierają się Kanye do dupy za promowanie koszulki z napisem "White Lives Matter" i powiedzenie prawdy odnośnie tego, kto rządzi przemysłem muzycznym, filmowym i telewizyjnym. Choć ogólnie nie przepadałem za jego muzyką czy nie interesowałem się tym co tam robił oprócz, ale ma mój szacunek za odmowę bycia chorągiewką w rękach ludzi z wyspy Epsteina, więc pewnie sprawę przegra. Może nie tyle ile chcą wyciągnąć, ale przegra.



teorie spiskowe.. jakos Jay Z ma swoją wytwórnię i ma się dobrze.

A co do całego pozwu to zwykły skok na kasę.. cały ruch BLM opierał się tylko na wyciąganiu kasy co widać po założycielach ruchu. Nabrali kasiory i pierwsze co zrobili to wyprowadzili się z "Ghetta" i tyle było z ich walki o lepsze jutro na czarnoskórych. Generalnie to podziwiam jak daleko się posunęli przeciwnicy Trumpa, żeby go obalić, rozwalili pół NY i szczerze mówiąc nie mam już złudzeń, że World Trade Center to też była ich robota.

pipi71

2022-11-04, 16:02
temu pink floydowi to chyba na nos policjant stanął

żmij

2022-11-04, 17:41
pipi71 napisał/a:

temu pink floydowi to chyba na nos policjant stanął



No k***a, udusił się z nosem na pół ryja, debil...
:D

neo001

2022-11-04, 17:48
SirMajkel napisał/a:

Nabrali kasiory i pierwsze co zrobili to wyprowadzili się z "Ghetta" i tyle było z ich walki o lepsze jutro na czarnoskórych.



O lepsze jutro niech zaczną pracować sami. Powtarzam PRACOWAĆ k***A! Ubili bydło podczas zatrzymania, bo było zaćpane, a te czarne i lewackie nic nieroby z tego powodu domagają się danin i przywilejów.