18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnuszek zorientował się, że ma...

Suq-Madiq • 2013-05-28, 03:13
... ramiona! Kto by pomyślał.


T-Will

2013-05-28, 14:20
ProVVe napisał/a:

Czekałem kiedy jakiś fan bambusa wleci i wrzuci ten oklepany tekst... Jak dasz radę coś samemu ułożyć, albo wygooglujesz coś fajnego nie krępuj się wrzucaj... Bo mnie twoje zdanie obchodzi... Ewentualnie możesz strzelić całemu NBA gałę w nagrodę za ich zajebistość (ale nie wrzucaj filmu tutaj bo jest zakaz pedałowania)


Oklepany to był twój rasistowski komentarz, cieciu. Idź się pie**olnij z mostu, bo tylko ludzi wk***iasz.

ProVVe

2013-05-28, 14:50
T-Will napisał/a:


Oklepany to był twój rasistowski komentarz, cieciu. Idź się pie**olnij z mostu, bo tylko ludzi wk***iasz.




Kolejny obrońca praw zwierząt? Idz pogratulować swojemu ojcu wyprodukowania debila jakim jesteś... Właściwie razem z twoim przedmówcą... Parę przykładów żebyś następnym razem nie robił z siebie głupca...
1 - Mam go szanować tylko dlatego że jest czarny?
2 - Bo jak to wcześniej jeden baran ujął zarabia więcej niż ja?
3 - Dlatego, że wyżej skaczę?

Musisz być kolejnym nędznym koszykarzyną, któremu w naszej super lidze nie poszło... Więc weż sp***alaj jak jedyne co wiesz o świecie to opowieści znajomych... Wyjedź na chwilę do stanów i idź pograć z tymi małpami w kosza. Co chwilę słyszysz tekst "waniliowy człowieczku", "białasku" itp itd... Ale jak kumpel wysadził "black guy" to już było oburzenie w tych czarnych dupach... Nie jestem jakimś mega światowcem, ale wk***ia mnie mądrość człowieka który tyle wie ile uda mu się wyciągnąć od ludzi podczas sprzedaży truskawek przy drodze...

P(r)OLAND

2013-05-28, 14:55
@tysonic
Jesteś moim mistrzem. Dawno nie czytałem tak udanego pojazdu.
Wstęp, rozwinięcie i wielkie zakończenie ;D
Piwko dla pana tysonic`a

Bundy

2013-05-28, 16:49
@tysconic

Tysonic, niby bronisz murzynka, a gadasz o kupowaniu ludzi.
Nie mam pojęcia gdzie mieszkasz, ale po komentarzu widać, że jesteś otoczony murzynkami -które podobnie jak sugerowałeś jakiemuś kolesiowi - kupiły Cię i ładują Cię w kakao swoimi pałami. Napisałbym, że przykro mi, że w Twoim mniemaniu kupowanie ludzi jest ok, ale nie napiszę, bo to nie moja sprawa kto Cie kupił i kto Cie zachwyca. Nie przejmuj się co ludzie myślą ważne, że Tobie to się podoba! Tak trzymaj! i pamiętaj HATERS GONNA HATE, dlatego NEVER BACK DOWN i te takie co murzynki krzyczą, jak co to możesz napisać, chętnie poznam murzynkową nomenklaturę!

T-Will

2013-05-28, 18:17
@ProVVe
Miałeś skoczyć, a nie w dalszym ciągu pisać zj***ne komentarze niewychowanego kmiota. k***a, gdzie takich jak ty robią?

ProVVe

2013-05-28, 19:11
T-Will napisał/a:

@ProVVe
Miałeś skoczyć, a nie w dalszym ciągu pisać zj***ne komentarze niewychowanego kmiota. k***a, gdzie takich jak ty robią?




Jak już mówiłem jesteś śmiesznym człowieczkiem idź sobie porzucać za 2pkt może olśni cię i będziesz miał jakieś kontr argumenty... Bo póki co nadal pokazujesz, że twój staruszek głupka spłodził...

Gienek2

2013-05-29, 13:48
to koszykarz jeszcze z czasów Jordana, dobrze zgrywał się z Robinsonem