18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnobyl: Zona w promieniach słońca

Seek-and-Explore • 2014-10-17, 21:59


Z początku miał to być 1-2 minutowy zwiastun, ale ja po prostu nie potrafię wycinać ujęć ze Strefy, szkoda mi każdej sekundy, więc jest trochę dłuższy. Mimo wszystko ten film przedstawia zaledwie połowę miejsc, które odwiedziliśmy z kolegą w Prypeci.

Jeśli kogoś mój materiał zainteresował, to dodam, że poszczególne odcinki oraz zdjęcia będę stopniowo prezentować na moim blogu i FB:

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-10-17, 23:04 ]
Dodane na prośbę użytkownika:

http://seek-and-explore.blogspot.com/

https://www.facebook.com/seekandexplore

Dragonas

2014-10-18, 14:57
Aż naszła mnie ochota, żeby zagrać w Stalkera :D

matadeusz

2014-10-18, 14:58
Zajarałem się tym miejscem już lata temu. Internet pomaga zdobywać wiedzę, ale nie odda doznań z odwiedzenia tych miejsc. Idealny obraz tego jak dobytek cywilizacji ludzkiej przegrywa z siłami natury :-)

Seek-and-Explore

2014-10-18, 15:17
matadeusz napisał/a:

Idealny obraz tego jak dobytek cywilizacji ludzkiej przegrywa z siłami natury :-)



Rzeczywiście przegrywa. Mimo, że byliśmy tam jesienią, a nie latem to i tak kilka razy mieliśmy problem z przedzieraniem się przez powstałą dżunglę. Momentami Prypeć sprawia wrażenie takiego zaginionego miasta Amazonii, a pewnych miejscach, tych rzadziej odwiedzanych (Czarnobyl - 2, czyli miasteczko garnizonowe przy Oku Moskwy) jest jeszcze gorzej.

trzeci41

2014-10-18, 15:39
a tak to czytałem :) cały "kwiecień" obejrzałem , super z pewnością się wybiorę kiedyś

Seek-and-Explore

2014-10-18, 15:48
Zakazszczerosci napisał/a:

Pozdrawiam, niech twój krok będzie lekki a oddech spokojny, walcz dzielnie bracie i niech Zona ci sprzyja.



Dzięki za te słowa.

SalvaCzoko

2014-10-18, 17:53
Podwyższone w kilku miejscach? Niech autor filmu zamieszka na rok w jednym z bloków to zobaczymy ile włosów mu zostanie na łbie. Może nie jest wysokie ale wciąż jest zbyt duże, dlatego wolno tam przebywać parę godzin.
Ci co budują nowy sarkofag, im się należy zajebisty szacunek i ogromne piwo, bo gdyby nie ci ochotnicy (nikogo k***a nie zmusisz by pracował w takich warunkach) to za parę lat stary sarkofag by się rozj***ł uwalniając więcej syfu niżeli zrobił to wybuch.

ch...........ox

2014-10-18, 18:11
Zona była ciekawym miejscem do czasu kiedy zaczęto organizować tam wycieczki i stała się ogólnodostępna dla plebsu.