18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnobyl: Zona w promieniach słońca

Seek-and-Explore • 2014-10-17, 21:59


Z początku miał to być 1-2 minutowy zwiastun, ale ja po prostu nie potrafię wycinać ujęć ze Strefy, szkoda mi każdej sekundy, więc jest trochę dłuższy. Mimo wszystko ten film przedstawia zaledwie połowę miejsc, które odwiedziliśmy z kolegą w Prypeci.

Jeśli kogoś mój materiał zainteresował, to dodam, że poszczególne odcinki oraz zdjęcia będę stopniowo prezentować na moim blogu i FB:

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-10-17, 23:04 ]
Dodane na prośbę użytkownika:

http://seek-and-explore.blogspot.com/

https://www.facebook.com/seekandexplore

Karwilar

2014-10-17, 23:27
Co to za soundtrack, bo za cholerę nie mogę sobie przypomnieć?

Shock

2014-10-17, 23:27
Tak sie zastawiam (bo ch*j sie na tym znam)...skoro skażenie potrafiło spenetrować betonowe ściany, ziemie, generalnie wszystko w jakiejś tam odległości od centrum pie**olnięcia co mu da takie gumowe wdzianko ?

Lam3rZ

2014-10-17, 23:27
soundtrack z filmu "sunshine"

PanAndrzej

2014-10-17, 23:34
@Shock
Przed bezpośrednim promieniowaniem nie uchroni ale przed radioaktywnym kurzem i syfem owszem, tak samo jak maseczka na twarz, żeby nie wdychać skażonych cząsteczek.

Seek-and-Explore

2014-10-17, 23:35
"Gumowe wdzianko" chroni przed radioaktywnym pyłem. Nie jest konieczne, gdyż jego obecność jest teraz znacznie mniejsza, ale mimo wszystko jest pewnym zabezpieczeniem. Więcej o tym będzie na blogu...

Tak, soundtrack to sunshine.

eviltrace

2014-10-17, 23:49
Fajna sprawa, ile kosztuje taka wycieczka?

Shock

2014-10-17, 23:50
Ok. W sumie to ciekawe, mam jeszcze dwa pytania. Ile czasu jeszcze potrzeba żeby skażenie 'wywietrzało' całkowicie ? I Ile czasu trzeba być wystawionym na obecny poziom napromieniowania żeby fizycznie odczuć jego skutki / twoje dzieci ?

s3gaa

2014-10-18, 00:07
tak jak eviltrace jestem ciekaw ile muszę odłożyć na taką wycieczkę :)

Keeze

2014-10-18, 00:34
Bardzo fajny materiał, zawsze marzyłem, żeby zwiedzić Czarnobyl, ale ni ch*ja nie chciało mi się za to zabrać :D

Murzyn9111

2014-10-18, 01:21
Tez jestem chetny aby sie tam wybrac, mozna poprosic o jakies szczegoly namiary ? Koszta nie graja roli.

juki

2014-10-18, 01:22
John Murphy wpasowal sie idealnie w te nagranie

scaper

2014-10-18, 01:25
Obejrzałem tutaj, i zajrzałem na kanał yt.
Nie wiem jak innych, ale mnie osobiście irytuje to co zrobiliście w filmie z odcinkiem centralnym MRU. Zostawiliście tylko kawałkami normalny dźwięk, reszta jest jak w grze, nijak nie zgrywa się to z obrazem, nie słychać miejsca. W połączeniu z przyśpieszonym tempem i machaniem kamerą jest strasznie męczące.
Nie, żeby w ogóle eliminować podkład, ale w "Ludendorff" jest on wpleciony w nagranie, i słychać przy tym normalne dźwięki miejsca.
Podsumowując lepiej dać mniej, niż za dużo :) A już mega posunięciem byłyby komentarze odn. miejsc ale w wersji mówionej niż napisów.
Oczywiście ode mnie sub i piwko bo urbex to jest to :)

Seek-and-Explore

2014-10-18, 07:15
scaper napisał/a:

Obejrzałem tutaj, i zajrzałem na kanał yt.
Nie wiem jak innych, ale mnie osobiście irytuje to co zrobiliście w filmie z odcinkiem centralnym MRU. Zostawiliście tylko kawałkami normalny dźwięk, reszta jest jak w grze, nijak nie zgrywa się to z obrazem, nie słychać miejsca. W połączeniu z przyśpieszonym tempem i machaniem kamerą jest strasznie męczące.
Nie, żeby w ogóle eliminować podkład, ale w "Ludendorff" jest on wpleciony w nagranie, i słychać przy tym normalne dźwięki miejsca.
Podsumowując lepiej dać mniej, niż za dużo :) A już mega posunięciem byłyby komentarze odn. miejsc ale w wersji mówionej niż napisów.
Oczywiście ode mnie sub i piwko bo urbex to jest to :)



Jeśli chodzi o MRU - odcinek centralny, to też nie do końca podobał mi się ten zabieg. Byłem tam jednak z kumplem, którego nie widziałem od ponad roku i po prostu gadaliśmy o pierdołach. Wyciszenie było naprawdę konieczne :) .

MajkelT napisał/a:

To kazdego kto chce wybrac sie w to miejsce , polecam mapke tego typa . https://www.facebook.com/profile.php?id=100007269616866&fref=pb&hc_location=friends_tab Kosztuje 50zl. Ja osobiscie z niej nie korzystalem, ale znajomy wrocil 2 dni temu, korzystal z mapki i mowi ze zajebista sprawa .



Ta mapa jest rzeczywiście świetna, przygotowałem własną, ale po nabyciu tej mapy stwierdziłem, że nadal mam sporo do uzupełnienia.

Murzyn9111 napisał/a:

Tez jestem chetny aby sie tam wybrac, mozna poprosic o jakies szczegoly namiary ? Koszta nie graja roli.



Byłem tym razem ze Strefą Zero. Bardzo polecam.