18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnobyl - 1000 mil w Zonie - Dzień 1, Epizod II

Seek-and-Explore • 2017-03-11, 11:47
Kolejny odcinek o naszej wyprawie. Tym razem zobaczycie:
- rzadko odwiedzane wioski w zachodniej części Strefy, w jednej z nich znaleźliśmy zachowaną kuźnię, w innej stalkerską skrytkę,
- most na rzece Uż w pobliżu wsi Martynowicze, czyli punkt startowy dla wielu Stalkerów,
- Chabno (Polieskoje) - miejscowość z budynkami w fatalnym stanie technicznym, do której po awarii przeniesiono część mieszkańców Prypeci i przyległych wsi.




pi...........ja

2017-03-11, 11:51
Kolejny kupił wycieczkę w biurze podróży i się podnieca. Za to powinny być bany.

Seek-and-Explore

2017-03-11, 11:57
pietras_ja napisał/a:

Kolejny kupił wycieczkę w biurze podróży i się podnieca. Za to powinny być bany.



To nie była wycieczka w biurze podróży, tylko indywidualnie zorganizowany wyjazd, długo przygotowywany. Z biurem podróży takich miejsc nie zobaczysz. Więc może najpierw zapoznaj się z tematem, a później wypowiadaj się.

A ban powinien być za "nie znam się, ale się wypowiem".

Noside

2017-03-11, 14:28
ch*j tam. Nie ma mutantów, to nie wrzucajcie tych filmów.
Moda się k***a zrobiła na Czernobyl i każdy teraz tam z kamerami zapie**ala.
To już nie wyprawy, to turystyka. Tyle jest materiałów, że każdy w internecie tam już wszystko widział.

Seek-and-Explore

2017-03-11, 14:36
Noniesondze napisał/a:

ch*j tam. Nie ma mutantów, to nie wrzucajcie tych filmów.
Moda się k***a zrobiła na Czernobyl i każdy teraz tam z kamerami zapie**ala.
To już nie wyprawy, to turystyka. Tyle jest materiałów, że każdy w internecie tam już wszystko widział.



Tych miejsc na pewno każdy nie widział.

Daimler1916

2017-03-11, 15:03
Nie tak dawno planowałem wyjazd do Czarnobyla zobaczyć ta cala zone czy miasto Prypeć. Niestety widząc ilość filmików wrzucanych przez Polskich odkrywców na YT (którzy to liczą na subskrypcje oraz srebrny guzik) wyjazd ten stal się nieatrakcyjny oraz nieopłacalny. Wszystko co człowiek chciał zobaczyć znajduje się obecnie w wspomnianych już filmach z YT.

Niech was szlag!

Miskowiec

2017-03-11, 17:04
Zajeb kwasa dla odmiany nic nie nagrasz ale w bani zostanie

Jakubbb

2017-03-12, 11:56
o mój boże
czarnobyl
tego jeszcze na sadolu nie było... fascynujące

Manowarrior

2017-03-12, 12:03
Posrane jutubery
Już chyba każdy tam pojechał i wrzucił filmik
k***a jedź sobie zwiedzaj odkrywaj tylko na h*j wszystko wpie**alć na jutuba, i tak to nikogo nie obchodzi.

SirMajkel

2017-03-12, 12:04
kolejny film o Czarnobylu, z "unikalnymi" lokalizacjami. Wow, zarośnięte drogi i na wpół pozawalane chaty wiejskie. Chcesz to ci takie na mazurach pokażę a opustoszałe fabryki, koszary i manufaktury na warszawskiej Pradze, nie trzeba zasuwać tak daleko dla takich " ekscytujących atrakcji".

Al...........go

2017-03-12, 12:08
Nie ma pijawki, chimery... Nawet mięsacza nie uchwyciłeś. W dupie byłeś gówno widziałeś.

Ja...........ro

2017-03-12, 12:08
A wiecie, ze sa duzo ciekawsze i o wiele bardziej przerazajace miejsca od czarnobyla? Do tego nawet z kraju nie trzeba wyjezdzac. Kto wie, moze nawet niektorzy maja bardzo blisko do treblinki albo oswiecimia. Trzeba chyba stworzyc jpg "jaranie sie czarnobylem to pedalstwo a reaktor i prypec to ciota i ch*j"

bloodwar

2017-03-12, 12:15
Najlepsze jest to, że miejscowe biura podróży same podrzucają różne fajne, stare przedmioty (np. maski pgaz, noże, elementy ubioru wojska, lalki i zeszyty do szkoły) w miejsca najczęściej odwiedzane przez turystów bo te które oryginalnie tam były już dawno zostały rozgrabione a debile się podniecają jakby byli pierwszymi od 30 lat osobami które je widzą... I zawsze przewodnik zabiera ich "do miejsca które do niedawna było strefą zamkniętą ze względu na radiację" nie wspominając im, że najbardziej zagrożonym radiacją miejscem po katastrofie (poza oczywiście Sarkofagiem) były jakieś lasy w Szwecji (gdzie wiatr zawiał największą część radiacyjnego pyłu) a strefa wokół Czarnobyla po 2-3 latach praktycznie nadawałaby się do życia, zaś w miejscach w które oni chodzą są 2-3 zorganizowane wycieczki dziennie + kilkanaście pojedyńczych grup. Powoli przypomina to Mount Everest, który kiedyś był niedostępną skałą a teraz jest niemalże punktem widokowym

spinaczel

2017-03-12, 12:28
Kolejny zamiast wykupić wycieczkę w biurze podróży to sam zorganizował i się podnieca. Za to powinny być bany. :kaleka:

skrang

2017-03-12, 12:29
e tam, narzekacie. uważacie, ze ze duzo tego tematu i o strefie wiecie wystarczajaco duzo to nie ogladajcie. po takim topicu wiadomo jakiej tematyki tu mozna sie spodziewac, wiec jezeli kogos to nie ciekawi to po prostu scrollujcie dalej. ode mnie za Czernobyl zimny browar