18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnobyl - 1000 mil w Zonie - Dzień 1, Epizod II

Seek-and-Explore • 2017-03-11, 11:47
Kolejny odcinek o naszej wyprawie. Tym razem zobaczycie:
- rzadko odwiedzane wioski w zachodniej części Strefy, w jednej z nich znaleźliśmy zachowaną kuźnię, w innej stalkerską skrytkę,
- most na rzece Uż w pobliżu wsi Martynowicze, czyli punkt startowy dla wielu Stalkerów,
- Chabno (Polieskoje) - miejscowość z budynkami w fatalnym stanie technicznym, do której po awarii przeniesiono część mieszkańców Prypeci i przyległych wsi.




kalijanek

2017-03-12, 12:32
jaczuro@ treblinka robi wrażenie (900tys ludzi spalonych na ogromnym grilu z szyn kolejowych oraz żwirownia) ale to trzeba czuć i trochę sobie wyobrazić, ale za to majdanek można już dotknąć i przy okazji z perspektywy obozu przepiękny widok na lublin. Zgadzam się z tobą, że w Polsce jest co oglądać. Polecam skansen w małżycach np, Bieszczady itp

białywęgorz

2017-03-12, 12:52
Wybaczcie, ale nie dziwcie się, że maci hejt. Non stop ten Czarnobyl i Czarnobyl, od ch*ja go już, ileż można. Spoko, nagrywacie filmiki, komuś może się spodoba, ale zróbcie coś oryginalniejszego, odwiedzcie coś innego, a nie ten j***ny Czarnobyl, to może nie będzie tekstów "ile jeszcze", to faktycznie, ileż jeszcze razy będę widział na głównej filmy z tego gównianego miejsca. Miałem nawet chęć go odwiedzić kiedyś, ale teraz to mam już go głęboko w dupie, bo mam już dość tego Czarnobyla

maxximal

2017-03-12, 13:18
O, Czarnobyl! - nie oglądam

Insaner

2017-03-12, 13:34
Niech admini zrobią jakiś zbiorczy na te gówna, jak dzieciarnia myjąca się raz w tygodniu i biegająca w swoim moro po wsi będzie chciała to będzie mogła masturbować się tam do woli siedząc przed kompem w masce przeciwgazowej..

Czym Wy się k***a zachwycacie, cała ta zona to po prostu zwykłe nudne miejsce w którym nie ma żadnego zagrożenia. Jeszcze rozbrajają mnie filmy na których ci "komandosi" nerwowo nasłuch*ją i spoglądają na licznik Geigera. Bardziej się napromieniujecie robiąc sobie RTG klatki piersiowej...

KaL

2017-03-12, 13:44
Ten młody koleś to nie ten sam co jest teraz z Szafą w Chinach?

ho...........zo

2017-03-12, 15:03
Od tego skażenia tam dostaniecie raka siusiaka, mówię wam.

Hochsztapler

2017-03-12, 15:05
Jeszcze się k***a nazwał "Seek-and-Explore" :homer: Normalnie Indiana Jones, bo pojeździł po jakimś pozarastanym zadupiu.

sorra18

2017-03-12, 15:32
Fajna sprawa ale podnieta explorerow co mysla ze wybieraja sie na ryzykowna wyprawe to przegiecie paly. Jest to zwykly wypad po ruinach opuszczonych miejsc z lekko podwyzszona radiacja. Kazdy zjeb z kamera moze sie na takie cos wybrac wymagane przygotowanie to jedynie kasiora i sprzet do nagrywania. Kondycyjnie czy psychicznie to nic nie wymaga. Wiec ile jeszcze wypraw do tego piekla bedziemy ogladac na sadisticu.

Shady_7

2017-03-12, 16:00
hahaha co pozamiatali w komentarzach to mistrzostwo, mój sadol, taki piękny :amused:

Seek-and-Explore

2017-03-12, 16:16
sorra18 napisał/a:

Fajna sprawa ale podnieta explorerow co mysla ze wybieraja sie na ryzykowna wyprawe to przegiecie paly. Jest to zwykly wypad po ruinach opuszczonych miejsc z lekko podwyzszona radiacja. Kazdy zjeb z kamera moze sie na takie cos wybrac wymagane przygotowanie to jedynie kasiora i sprzet do nagrywania. Kondycyjnie czy psychicznie to nic nie wymaga. Wiec ile jeszcze wypraw do tego piekla bedziemy ogladac na sadisticu.



Czy w którymkolwiek momencie na filmie podniecamy się, że wyprawa jest ryzykowna? Jednakże chciałbym zobaczyć jak wszystkie marudzące sadolki jadą tam własnym autem, wcześniej dokładnie planując trasę, plan zwiedzania oraz zbierają informacje o poszczególnych miejscach, przygotowują mapy, nakładki GPS, itp.

Bo w końcu wystarczy "jedynie kasiora i sprzet do nagrywania".

A przede wszystkim czy ktoś cię zmusza do oglądania tego? Tak bardzo się dowartościowałeś pisząc ten komentarz? Dobrze to podsumował ktoś parę komentarzy wyżej:

skrang napisał/a:

e tam, narzekacie. uważacie, ze ze duzo tego tematu i o strefie wiecie wystarczajaco duzo to nie ogladajcie. po takim topicu wiadomo jakiej tematyki tu mozna sie spodziewac, wiec jezeli kogos to nie ciekawi to po prostu scrollujcie dalej. ode mnie za Czernobyl zimny browar


Al...........go

2017-03-12, 16:22
Seek-and-Explore,

A że tak zapytam po kiego wacława to tu wrzuciłeś? Oczekiwałeś fali spustów, pierdyliarda piw i srebrnego kapsla przyniesionego w pierwszy dzień roboczy przez kota Kaczyńskiego? Bo jak chciałeś, żeby ktoś to docenił to zły portal wybrałeś to raz, a dwa jest przesyt tego całego Czarnobyla i wypraw do tych okolic. Także ludzie srają na ten twój pseudo urbex.

Seek-and-Explore

2017-03-12, 16:34
AleDlaczego napisał/a:

Seek-and-Explore,

A że tak zapytam po kiego wacława to tu wrzuciłeś? Oczekiwałeś fali spustów, pierdyliarda piw i srebrnego kapsla przyniesionego w pierwszy dzień roboczy przez kota Kaczyńskiego? Bo jak chciałeś, żeby ktoś to docenił to zły portal wybrałeś to raz, a dwa jest przesyt tego całego Czarnobyla i wypraw do tych okolic. Także ludzie srają na ten twój pseudo urbex.



A czy ja zmuszam każdego do oglądania tego? Nie rozumiesz poprzedniego posta, że wystarczy pominąć ten temat, jeśli kogoś nie interesuje? A jak widać są osoby, którym się to podoba, jeśli temat ląduje na głównej.

Al...........go

2017-03-12, 16:42
Seek-and-Explore napisał/a:



A czy ja zmuszam każdego do oglądania tego? Nie rozumiesz poprzedniego posta, że wystarczy pominąć ten temat, jeśli kogoś nie interesuje? A jak widać są osoby, którym się to podoba, jeśli temat ląduje na głównej.



Ty nie zrozumiałeś mojego. Powtórzę więc - po co wrzucasz to tutaj i bóldupisz, że ludzie krytykują co tutaj wrzuciłeś? Jak się nie podoba to wrzucaj gdzieś na jakieś forum urbex, gdzie ludzie będą się spuszczać nad tobą jaki ty odważny jesteś i połaziłeś po wsiach, które mało kto pokazuje. Jeżeli nie potrafisz znieść dosadnej krytyki to masz opcje usunięcia konta, której możesz użyć żeby nie kusiło cię więcej promować się tutaj, a potem płakać, że ludzie krytykują twoją "TFUrczość".

Seek-and-Explore

2017-03-12, 16:53
AleDlaczego napisał/a:



Ty nie zrozumiałeś mojego. Powtórzę więc - po co wrzucasz to tutaj i bóldupisz, że ludzie krytykują co tutaj wrzuciłeś? Jak się nie podoba to wrzucaj gdzieś na jakieś forum urbex, gdzie ludzie będą się spuszczać nad tobą jaki ty odważny jesteś i połaziłeś po wsiach, które mało kto pokazuje. Jeżeli nie potrafisz znieść dosadnej krytyki to masz opcje usunięcia konta, której możesz użyć żeby nie kusiło cię więcej promować się tutaj, a potem płakać, że ludzie krytykują twoją "TFUrczość".



Nie "bóldupiłem" w żadnym poście, a powyższe komentarze to żadna krytyka. Parafrazując twoje słowa: " Jeżeli nie potrafisz znieść tego, że portal ma różnorodną tematykę, to masz opcje usunięcia konta"

bajt3l

2017-03-12, 17:56
Seek-and-Explore napisał/a:



To nie była wycieczka w biurze podróży, tylko indywidualnie zorganizowany wyjazd, długo przygotowywany. Z biurem podróży takich miejsc nie zobaczysz. Więc może najpierw zapoznaj się z tematem, a później wypowiadaj się.

A ban powinien być za "nie znam się, ale się wypowiem".



Ty jesteś znawca... Jak masz pieniądze to wycieczki są wszędzie
alienatours - wycieczki do czerno.