18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna opera

SaveTheTrees • 2015-08-14, 20:41
Czarne zwierzątko śpiewa własną wersję białej muzyki, w której nazywa siebie po imieniu.

Po tagach nie znalazłem, jak było to wyj***ć

gl...........31

2015-08-14, 21:16
Patrząc na mieszkanie za plecami tego "zwierzątka" ma więcej kasy od ciebie polski tumanie :mrgreen: :mrgreen:

Ri...........to

2015-08-14, 21:34
H1NRICH napisał/a:

Patrząc na mieszkanie za plecami tego "zwierzątka" ma więcej kasy od ciebie polski tumanie :mrgreen: :mrgreen:


kosmopolityczny tłumanie oni to mają z zasiłków...weź sie ogarnij
to już twój drugi czy trzeci post w tym stylu, .. Jak tak lubisz naszych "czarnych braci mniejszych" to zostaw Cebulandię i wyprowadź się na Lampedusę albo jeszcze dalej np do Kongo... i koniecznie usuń swoje konto z tego portalu
Nie pozdrawiam i mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)

SaveTheTrees

2015-08-14, 22:11
@H1NRICH
Zapewne wykonane z tektury, jak większość domów w USA...
No i nie każdy mieszka w squocie czy innej menelni. Nie mierz innych swoją miarą.

gl...........31

2015-08-15, 01:23
Ricalito napisał/a:


kosmopolityczny tłumanie oni to mają z zasiłków...weź sie ogarnij
to już twój drugi czy trzeci post w tym stylu, .. Jak tak lubisz naszych "czarnych braci mniejszych" to zostaw Cebulandię i wyprowadź się na Lampedusę albo jeszcze dalej np do Kongo... i koniecznie usuń swoje konto z tego portalu
Nie pozdrawiam i mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)



Kosmopolityczny "tłumanie", wy polacy też macie prawie wszystko z zasiłków, a ciągle pierdzicie żeby usunąć wszelkie zasiłki i datki od państwa... Hipokryzja sohard

I owszem lubię czarnych braci, bo coś sobą reprezentują. Większość z nich jest wykształcona i ma dobrą pracę za granicą nie wspominając o własnych biznesach. Wy za to jesteście bez kultury i nie dość, że zachowujecie się jak pie**olone bydło, które ciągle marudzi to jeszcze jesteście pie**olonymi hipokrytami.

PS. A psa i tak pewnie oddasz do schroniska, bo tak tam u was robią.

SaveTheTrees napisał/a:

@H1NRICH
Zapewne wykonane z tektury, jak większość domów w USA...
No i nie każdy mieszka w squocie czy innej menelni. Nie mierz innych swoją miarą.



Nie mierzę innych swoją miarą tylko mówię jak jest. Tamtejszy standard życia jest po prostu lepszy.

Ri...........to

2015-08-15, 06:31
H1NRICH napisał/a:



Kosmopolityczny "tłumanie", wy polacy też macie prawie wszystko z zasiłków, a ciągle pierdzicie żeby usunąć wszelkie zasiłki i datki od państwa... Hipokryzja sohard

I owszem lubię czarnych braci, bo coś sobą reprezentują. Większość z nich jest wykształcona i ma dobrą pracę za granicą nie wspominając o własnych biznesach. Wy za to jesteście bez kultury i nie dość, że zachowujecie się jak pie**olone bydło, które ciągle marudzi to jeszcze jesteście pie**olonymi hipokrytami.

PS. A psa i tak pewnie oddasz do schroniska, bo tak tam u was robią.







Nie mierzę innych swoją miarą tylko mówię jak jest. Tamtejszy standard życia jest po prostu lepszy.






brałes coś ;) Przyznaj się, nie wierze ze napisałeś to na poważnie :) ty trollu ty... :)
nice try, ale jarnąłem ze mnie trolujesz jak napisałeś że murzyni coś sobą reprezentują, tu to juz przegięcie było hue hue

gl...........31

2015-08-15, 13:54
Ricalito napisał/a:


brałes coś ;) Przyznaj się, nie wierze ze napisałeś to na poważnie :) ty trollu ty... :)
nice try, ale jarnąłem ze mnie trolujesz jak napisałeś że murzyni coś sobą reprezentują, tu to juz przegięcie było hue hue



Wywołuję ból dupy pisząc szczerą prawdę o polskim sk***ysyństwie.

Nie spławisz mnie swoim komentarzykiem.

disturbed666 napisał/a:

co to k***a kwejk ?



Sadistic.pl

1408

2015-08-15, 13:59
Ale ty powiedz "nigga" i nagle uciśnienie niewolników i największe przekleństwo świata.

Nemayu

2015-08-15, 14:14
Ricalito, napisz jeszcze, że mój specjalnie przez ó i przez j, ze pies celowo przez i, itd, itd....

" mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)"

Virsitaris

2015-08-15, 14:14
Na szczęście jeszcze trochę i sp***alacie z powrotem do szkół.

g6...........66

2015-08-15, 14:16
@Up Amen k***a.

Oponka

2015-08-15, 14:20
H1NRICH napisał/a:



Wy za to jesteście bez kultury i nie dość, że zachowujecie się jak pie**olone bydło, które ciągle marudzi to jeszcze jesteście pie**olonymi hipokrytami.

PS. A psa i tak pewnie oddasz do schroniska, bo tak tam u was robią.



ty k***a hipokrytyczny, lewacki trollu. żeś bydła nie widział, co kradnie, gwałci i niszczy wszystko, co nie jest jego (sytuacja sprzed kilku dni gdzie "czarni bracia" brutalnie zgwałcili kobietę, która się nimi opiekowała w ośrodku dla uchodźców).

oddaj internet i wracaj na paradę równości. i nigdy tu nie wracaj.





coś czuję, że za 3 minuty będzie odpowiedź na mojego posta ale mam to gdzieś. sto ku*asów "czarnych braci" ci w dupsko i brak maści na ból dupy pod ręką.

Ri...........to

2015-08-15, 15:31
Nemayu napisał/a:

Ricalito, napisz jeszcze, że mój specjalnie przez ó i przez j, ze pies celowo przez i, itd, itd....

" mój pies odprowadzi cie do furki (cie specjalnie z małej litery....)"



ja to napiszę a ty klęknij i ziewnij ;)