18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna opera

SaveTheTrees • 2015-08-14, 20:41
Czarne zwierzątko śpiewa własną wersję białej muzyki, w której nazywa siebie po imieniu.

Po tagach nie znalazłem, jak było to wyj***ć

gl...........31

2015-08-15, 15:32
Oponka napisał/a:


ty k***a hipokrytyczny, lewacki trollu. żeś bydła nie widział, co kradnie, gwałci i niszczy wszystko, co nie jest jego (sytuacja sprzed kilku dni gdzie "czarni bracia" brutalnie zgwałcili kobietę, która się nimi opiekowała w ośrodku dla uchodźców).

oddaj internet i wracaj na paradę równości. i nigdy tu nie wracaj.

coś czuję, że za 3 minuty będzie odpowiedź na mojego posta ale mam to gdzieś. sto ku*asów "czarnych braci" ci w dupsko i brak maści na ból dupy pod ręką.



Kolejny prawiak od JKM, który dyskryminuje mniejszości narodowe głosząc jednocześnie wolność każdej jednostki.

Wy polacy jesteście pie**olonym bydłem. Tacy czarni, których tak bardzo nienawidzicie za granicą zarabiają więcej kasy od was. Są lepiej rozwinięci i wykształceni, nie drą ryja o zasiłki i nie jeżdżą jak pie**olone bezmózgi. A was po prostu dupa boli i krew zalewa, że gnijecie za 1500zł. I jeszcze drzecie ryja, że jesteście lepsi XD

Mam nadzieję, że wypie**olą was z UE i odgrodzą, bo jesteście jak pie**olone zwierzęta. j***ne niecywilizowane bydło.

Ri...........to

2015-08-15, 15:32
H1NRICH napisał/a:



Wywołuję ból dupy pisząc szczerą prawdę o polskim sk***ysyństwie.

Nie spławisz mnie swoim komentarzykiem.



Sadistic.pl


bawią mnie twoje internetowe spinki :)

Eftar

2015-08-15, 18:02
H1NRICH napisał/a:



Kolejny prawiak od JKM, który dyskryminuje mniejszości narodowe głosząc jednocześnie wolność każdej jednostki.

Wy polacy jesteście pie**olonym bydłem. Tacy czarni, których tak bardzo nienawidzicie za granicą zarabiają więcej kasy od was. Są lepiej rozwinięci i wykształceni, nie drą ryja o zasiłki i nie jeżdżą jak pie**olone bezmózgi. A was po prostu dupa boli i krew zalewa, że gnijecie za 1500zł. I jeszcze drzecie ryja, że jesteście lepsi XD

Mam nadzieję, że wypie**olą was z UE i odgrodzą, bo jesteście jak pie**olone zwierzęta. j***ne niecywilizowane bydło.

Nadal nie widzę podanego przykładu przez ciebie. Rzuć np. nazwiskiem jakiegoś czarnego przedsiębiorcy, który osiąga sukcesy na rynku międzynarodowym. Z kolei na pęczki można ci podać przykłady, że to mniejszości są "gorsze" od nas.<pozdrowienia do zglosnienawisc> Poza tym, też jesteś Polakiem. Skoro tak ciśniesz po Nas, to pewnie zrzekłeś się obywatelstwa, co? - Człowiek głupszy niż ustawa przewiduje.

gl...........31

2015-08-15, 18:42
JanuszQ napisał/a:

Nadal nie widzę podanego przykładu przez ciebie. Rzuć np. nazwiskiem jakiegoś czarnego przedsiębiorcy, który osiąga sukcesy na rynku międzynarodowym. Z kolei na pęczki można ci podać przykłady, że to mniejszości są "gorsze" od nas.<pozdrowienia do zglosnienawisc> Poza tym, też jesteś Polakiem. Skoro tak ciśniesz po Nas, to pewnie zrzekłeś się obywatelstwa, co? - Człowiek głupszy niż ustawa przewiduje.



Czarnoskórzy wynalazcy i przedsiębiorcy:

- Martin Luther King
- Wole Soyinka
- Nelson Mandela
- George Alcorn
- Benjamin Banneker
- Patricia Bath
- Otis Boykin
- Marie Van Brittan Brown
- George Washington Carver
- George Crum
- Mark Dean
- Charles Drew
- Kenneth J. Dunkley
- Philip Emeagwali
- Betty Harris
- Shirley Jackson
- Lonnie G. Johnson
- Frederick McKinley Jones
- Garrett Morgan
- Valerie Thomas
- John Henry Thompson
- James E. West

Nie wspominając o m.in. Arabach, Żydach i Azjatach, do których nienawiścią też zioniecie.


Wyrzekłem się mojej narodowości, bo nie chciałem żeby patrzyli na mnie krzywo.

Eftar

2015-08-15, 19:39
H1NRICH napisał/a:



Czarnoskórzy wynalazcy i przedsiębiorcy:

- Martin Luther King
- Wole Soyinka
- Nelson Mandela
- George Alcorn
- Benjamin Banneker
- Patricia Bath
- Otis Boykin
- Marie Van Brittan Brown
- George Washington Carver
- George Crum
- Mark Dean
- Charles Drew
- Kenneth J. Dunkley
- Philip Emeagwali
- Betty Harris
- Shirley Jackson
- Lonnie G. Johnson
- Frederick McKinley Jones
- Garrett Morgan
- Valerie Thomas
- John Henry Thompson
- James E. West

Nie wspominając o m.in. Arabach, Żydach i Azjatach, do których nienawiścią też zioniecie.


Wyrzekłem się mojej narodowości, bo nie chciałem żeby patrzyli na mnie krzywo.


Nie zrozumiałeś... Ty generalizujesz w jedna stronę, "my" w drugą. - Dla Ciebie 1% świadczy o całość. "CI, których nie nawiedzisz" skupiają się na tzw. czarnych owcach. - Szkoda, że nie widzisz różnicy w tym, że każdy ma jakieś ale do imigranta, czarnego, żółtego, białego, czy dowolnego koloru skóry, który idzie na socjal i gówno robi, i jeszcze wymaga. Podani przez Ciebie ludzie zawsze byli szanowali. Nawet przez społeczność, którą tak nienawidzisz. /eot

SaveTheTrees

2015-08-15, 19:49
Ludzie! Z trollem się nie rozmawia. On siedzi przed komputerem z popcornem i się z was śmieje.
Przeczytajcie jego posty i stwierdźcie sami.

charakternik

2015-08-15, 20:25
H1NRICH napisał/a:



Czarnoskórzy wynalazcy i przedsiębiorcy:



Masz tu swoich wynalazców i przedsiębiorców :)

- Martin Luther King - działacz na rzecz równouprawnienia
- Wole Soyinka - działacz na rzecz równouprawnienia
- Nelson Mandela - działacz na rzecz równouprawnienia
- George Crum - wynalazca ziemniaczanych czipsów (prawdopodbny)
- Charles Drew - BIAŁY lekarz
- Kenneth J. Dunkley - konstruktor okularów 3D
- Philip Emeagwali - nic nie wynalazł jak narazie
- Betty Harris - piosenkarka
- Shirley Jackson - BIAŁA pisarka (chyba, że chodzi o czarną fizyczkę która nic nie wynalazła)
- Lonnie G. Johnson - konstruktor pistoletu na wodę

Reszta to kontruktowrzy sygnalizacji świetlnej, klimatyzacji, inne rodzaju układu skrętnego do aut.
Pozostali nic nie wynaleźli. Po prostu znani naukowcy jakich wiele.

gl...........31

2015-08-15, 21:19
JanuszQ napisał/a:


Nie zrozumiałeś... Ty generalizujesz w jedna stronę, "my" w drugą. - Dla Ciebie 1% świadczy o całość. "CI, których nie nawiedzisz" skupiają się na tzw. czarnych owcach. - Szkoda, że nie widzisz różnicy w tym, że każdy ma jakieś ale do imigranta, czarnego, żółtego, białego, czy dowolnego koloru skóry, który idzie na socjal i gówno robi, i jeszcze wymaga. Podani przez Ciebie ludzie zawsze byli szanowali. Nawet przez społeczność, którą tak nienawidzisz. /eot



Podałem ludzi o innym kolorze skóry/innej religii, którzy coś osiągnęli.

Napiszę trzeci raz. Wy polacy też święci nie jesteście, też idziecie na socjal, gówno robicie i jeszcze wymagacie. Za granicą kojarzą was gorzej, niż takiego czarnoskórego, który ma lepiej płatną pracę, niż wy. To wszystko przez to co się u was w kraju odpie**ala. Nietolerancja innych orientacji i innych ras człowieka, niepełnosprawnych też. Polska to nie kraj, Polska to pie**olony busz.

charakternik napisał/a:



Masz tu swoich wynalazców i przedsiębiorców :)

- Martin Luther King - działacz na rzecz równouprawnienia
- Wole Soyinka - działacz na rzecz równouprawnienia
- Nelson Mandela - działacz na rzecz równouprawnienia
- George Crum - wynalazca ziemniaczanych czipsów (prawdopodbny)
- Charles Drew - BIAŁY lekarz
- Kenneth J. Dunkley - konstruktor okularów 3D
- Philip Emeagwali - nic nie wynalazł jak narazie
- Betty Harris - piosenkarka
- Shirley Jackson - BIAŁA pisarka (chyba, że chodzi o czarną fizyczkę która nic nie wynalazła)
- Lonnie G. Johnson - konstruktor pistoletu na wodę

Reszta to kontruktowrzy sygnalizacji świetlnej, klimatyzacji, inne rodzaju układu skrętnego do aut.
Pozostali nic nie wynaleźli. Po prostu znani naukowcy jakich wiele.



Wciąż lepiej przydatni, niż pie**olony burak robak.

PS. Jak wyobrażasz sobie dzieciństwo bez pistoletu na wodę?!

Ri...........to

2015-08-15, 21:51
H1NRICH napisał/a:



Podałem ludzi o innym kolorze skóry/innej religii, którzy coś osiągnęli.

Napiszę trzeci raz. Wy polacy też święci nie jesteście, też idziecie na socjal, gówno robicie i jeszcze wymagacie. Za granicą kojarzą was gorzej, niż takiego czarnoskórego, który ma lepiej płatną pracę, niż wy. To wszystko przez to co się u was w kraju odpie**ala. Nietolerancja innych orientacji i innych ras człowieka, niepełnosprawnych też. Polska to nie kraj, Polska to pie**olony busz.



Wciąż lepiej przydatni, niż pie**olony burak robak.

PS. Jak wyobrażasz sobie dzieciństwo bez pistoletu na wodę?!





ależ bawią mnie te twoje komenty i jak już tyle ludzi wk***iłeś...mega troll :) ale tata mówił żebyś już wyłączył kompa i poszedł spać...
otworzyłem bro wziąłem popcorn i czekam na resztę :)

morris1313

2015-08-16, 03:16
Popieram H1NRICHA.

Pozdrawiam

Oponka

2015-08-16, 11:36
ech k***a..... szkoda, że za słowo "wypie**alaj" dostaje się warny P: