18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna i tępa

żmij • 2022-08-29, 17:02
Nie wiem, jak skomentować taki stek bzdur :idzwch*j: :rzygi2:




Edit: Uwaga! Podaję uniwersalną właściwość białej kultury w trzech słowach:

Ojciec utrzymujący rodzinę


Szach-mat, czarna krowo bezkropkowa.

djpyza

2022-08-30, 11:23
jprdl co one pie**olą masakra !

crookla

2022-08-30, 13:05
@hardfall

Na swoja obrone idiotka powiedziała "nie Polską, nie Francuską .." jej chodzi o to co mamy wspólnego :D Idiotka nie ogarnia że nasza kultura rozprzestrzeniła się po świecie setki lat temu dlatego po tylu latach są znaczace różnice. Skoro twierdzi że czarni mają jakąś wspólną kulture rozumiem że masaje i raperzy z usa to ta sama kultura? Wybiórcze myślenie utrwala ją we własnych przekonaniach. Szkoda że jej różowa nie powiedziała o Polskich kołtunach

ProVVe

2022-08-30, 13:06
Dlaczego te dwie małpy używają mojego języka? Wyp***lac do Afryki głupie k***y i żreć piach... Wesprę biletem w jedną stronę albo kupie dwie ołowiane kule... "To" nie powinno mieć prawa do xycia

crookla

2022-08-30, 13:07
tatko napisał/a:

Mnie zawsze zastanawia, z czego żyją takie cudaki. Kto to utrzymuje?



Ty oglądając ten film, piszac ten komentarz :)

żmij

2022-08-30, 16:50
crookla napisał/a:

Ty oglądając ten film, piszac ten komentarz



Nie. Film zaj***łem z oryginalnej strony właśnie po to, żeby żaden cep nie nabijał tym k***om wyświetleń.

krzysieks997

2022-08-30, 19:26
Zacytuje klasyka.. nie mam nic do rasistów :-o

DarioLee

2022-08-30, 19:56
To niech nie korzysta z żadnej rzeczy wynalezionej przez "białych" bo to też zawłaszczenie kulturowe. Niech murzyni korzystają z tylko z tego co sami wynaleźli czyli z warkoczyków i szałasów. Aha, żądam jeszcze by przestała mówić po Polsku, ponieważ ten język to kultura białych ludzi. Niech mówi w ojczystym uga-buga. A w ogóle to niech sp***ala.

Córka_Spawacza

2022-08-30, 23:53
Sztruks napisał/a:

Dwie pie**olniete k***y... czyli moja kobieta ma pachnąca cipeczkę to jest rasistką bo takiej czarnej śmierdzi z p*zdy i jej też powinno j***ć filetem dobrze rozumie?



j***na czarna k***a małpiata. Choćby ch*j na ch*ju stał nigdy nie zmienię stosunku, do tych zwierząt. Kto prowadzi wywiady z małpami? Kto dał pozwolenie na szerzenie białego rasizmu?

crookla

2022-08-31, 00:50
żmij napisał/a:

Nie. Film zaj***łem z oryginalnej strony właśnie po to, żeby żaden cep nie nabijał tym k***om wyświetleń.



Gadasz o niej w internecie, rozsyłasz ten film podobnie jak tysiące innych tobie podobnych :)

T.G.S.

2022-08-31, 02:05
a na h*j mnie ten kaktus ....

a na wuj mnie ten kaktus ?

BERYL1

2022-08-31, 08:35
jestem rasistą i jestem z tego dumna!

Dziambu

2022-08-31, 09:46
Jeżeli biali rasiści zawłaszczają ich kulturę poprzez noszenie warkoczyków lub dredów to powinni przestać również kraść i napadać, bo to też jest część "kultury" murzynów.

JackCola

2022-08-31, 11:47
Największym rasistą jest planeta ziemia - stworzyła cyganów złodziejami i żebrakami, murzynów, latynosów agresywnymi nierobami, a arabów połączyła w jedną, destrukcyjną sektę. Z pewnymi odstępstwami, ale tak nielicznymi, że o każdym przypadku można by nakręcić wciągający reportaż.

Najgorsi są jednak biali heteroseksualiści - ci niewdzięcznicy nie dość że uczciwie pracują, mają zamożne państwa, to na dodatek (co jest bardzo rasistowskie) mając czasami czelność bycia z siebie dumnymi.

xm...........ki

2022-08-31, 16:43
Asfalt musi znac swojej miejsce a jak nie to niech wypie**ala na pole bawełny bo tylko do tego sie nadaja te j***ne nieroby

7wporzondku

2022-08-31, 17:05
Jak czerpiesz zyski z warkoczy to musisz mi wysłać siano i ch*j logika ty k***o zwalniam cię